Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-01-08

Toyota zbuduje inteligentne, bezemisyjne miasto przyszłości

Na targach CES Toyota przedstawiła plany budowy inteligentnego, ekologicznego miasta, opartego na sztucznej inteligencji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-08

Kiedy my się zmieniamy – zmienia się świat! Ekologia w Przedszkolach Norlandia

Kiedy my się zmieniamy – zmienia się świat! Innowacyjny Ekologiczny program w sieci Przedszkoli I Żłobków Norlandia w Polsce!
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-12-06

MAX wprowadza do Polski bezmięsną innowację – DELIFRESH PLANT BEEF

Szwedzka sieć restauracji MAX Premium Burgers wprowadza przełomowy produkt bezmięsny – Delifresh Plant Beef – którego autorska receptura została opracowana przez szefa kuchni Jonasa Mårtenssona
czytaj więcej
Ekologia INNOWACJE 2019-11-29

Ekologiczna wielka płyta

Mieszkań z tzw. wielkiej płyty w całym kraju jest ok. 2,5 mln. Większość z nich to budynki powstałe pomiędzy latami 60. a 90. ubiegłego wieku, a więc wiekowe i nierzadko wymagające znacznych remontów. Już niedługo może się to jednak zmienić.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-07

Rusza inicjatywa Ad Goes Green

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR rozpoczyna inicjatywę ekologiczną Ad Goes Green, pomysłodawcą jest Klub Producentów Reklamowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-16

smartGAZ – indywidualne rozwiązania energetyczne dla firm

Ekologia to główny powód, dla którego gaz ziemny jest coraz częściej wykorzystywany zarówno w gospodarstwach domowych, jak i niewielkich przedsiębiorstwach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-15

ONZ docenia MAX Burgers i działania pozytywne dla klimatu

26 września ONZ ogłosiła, że szwedzka rodzinna firma MAX Burgers jest jednym ze zwycięzców w tegorocznej edycji UN Global Climate Action Award i jedyną europejską firmą wyróżnioną w kategorii „Go Climate Neutral Now”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-25

Czy wiesz czym oddychasz w swoim domu?

W terenie mamy czujniki jakości powietrza, aby osoby korzystające z aplikacji czy stron internetowych mogły szybko sprawdzić stan jakości powietrza. A w domu? Czy wiesz jaka jest jakość powietrza którym oddychasz?
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-01

Olej Wielkopolski – czas na eko zmiany

Producent Oleju Wielkopolskiego, jako pierwszy na rynku olejów jadalnych w Polsce, wprowadza butelkę powstałą w 51% z materiałów z recyklingu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-08-29

Niskie napięcie, wysoka wydajność

W pełni hybrydowy pojazd z 48-woltową technologią o dużej mocy od Continental.
czytaj więcej