Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-11-15

Nowa konferencja wyłącznie dla developerów AI

Nowa konferencja dla developerów AI. Na Infoshare AI & Data Science wystąpią m.in. przedstawiciele NVIDIA, Google Tensorflow i Confluent. Kto jeszcze znalazł się w agendzie wydarzenia?
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-31

SIMPLE SA Z CERTYFIKATEM POLSKIEJ NAGRODY INNOWACYJNOŚCI 2019!

Decyzją Polskiej Agencji Przedsiębiorczości oraz Kapituły programu firma Simple SA została uhonorowana tytułem Polskiej Nagrody Innowacyjności 2019 w kategorii: Firmy Innowacyjne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-16

Dzień Otwarty w krakowskim oddziale Motoroli Solutions

Już w najbliższą sobotę, 19 października swoje drzwi dla wszystkich sympatyków otworzy krakowski oddział Motoroli Solutions. Wszystko za sprawą Dnia Otwartego, w ramach którego przewidziano cały szereg warsztatów, test laby, meet upy, testy z codility i gry terenowe.
czytaj więcej

Quest prezentuje nowego Toad’a

Najnowsza edycja Toad for Oracle 13.2 pozwala na płynną integrację cyklu programowania i procesów DevOps
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-19

Szybciej, stabilniej i bardziej funkcjonalnie - Asustor wydaje aktualizację ADM

Dobra wiadomość dla posiadaczy dysków sieciowych firmy Asustor - producent wydał aktualizację, która wprowadza szereg usprawnień. Przekładają się one na lepszą kompatybilność, wydajność i stabilność, a także dodają nowe funkcje.
czytaj więcej

Foglight Evolve - nowe rozwiązania Quest Software

Zautomatyzowane zarządzanie infrastrukturą IT w środowiskach chmury hybrydowej

czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-26

Asustor ADM 3.4 - premiera najnowszego oprogramowania dla NAS-ów

Asustor wprowadza nową wersję swojego oprogramowania ADM. Wersja 3.4 będzie współpracowała z wieloma modelami tego producenta. System oparty o kernel Linuxa 4.14 ma oferować nowe sterowniki i większe bezpieczeństwo.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-10

Programiści we Wrocławiu - znajdź pracę dzięki HR GO

Znalezienie pracy na rynku IT we Wrocławiu nie jest łatwe, bo choć ofert tu nie brak, potrzeby kandydatów i pracodawców często się rozmijają. Na pomoc branży przychodzi agencja rekrutacyjna HR GO, która specjalizuje się w obsłudze firm z sektora IT.
czytaj więcej

Globalna ekspansja Wrike trwa - nowe biuro szuka pracowników w Polsce

Wrike, platforma do zarządzania współpracą dla wysoce efektywnych zespołów, otworzyła dziś nowe biuro międzynarodowe w Pradze (Czechy) i ogłosiła inicjatywę „Work, Unleashed 2019”, czyli swój pierwszy konkurs ukierunkowany na rozwój produktu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-06

Asustor: co nowego wnosi aktualizacja ADM 3.3?

Najnowsza aktualizacja dla urządzeń NAS od ASUSTOR wprowadza funkcję o nazwie Snapshot Center, jak również wsparcie dla systemu plików Btrfs. Łatwe tworzenie i przywracanie snapshots woluminów Btrfs oraz iSCSI LUN ma efektywniej zabezpieczać dane.
czytaj więcej