Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-03-15

Droga do zdrowszego środowiska z grzejnikami Jaga Climate Designers

Mniejsza konsumpcja, mniejsza emisja zanieczyszczeń, mniejsze zużycie materiałów – poznajcie trzy kroki Jaga Climate Designers do zdrowszego środowiska.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-04

Silny wzrost oraz większa liczba inwestycji w przyszłość

Osiągając bardzo dobre wyniki finansowe, Danfoss kontynuuje inwestycje w nowe technologie istotne z punktu widzenia klienta oraz stymulujące wzrost firmy. Znaczące inwestycje w nowe technologie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-25

Ekologicznie znaczy logicznie

Ogromne zapotrzebowanie na energię i jej rosnąca cena sprawiają, że odpowiedzialne podejście do środowiska po prostu się opłaca. Dzięki zmianie codziennych nawyków pracowników, możemy zmniejszyć zużycie energii w przedsiębiorstwie nawet o 15 proc.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Dla pszczół - akcja Fundacji Greenpeace w Galerii Bronowice

Już od 7 stycznia Fundacja Greenpeace Polska zaprasza do zapoznania się ze sposobami ochrony stale zmniejszającej się populacji pszczół oraz dzikich zapylaczy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-18

Nowe usługi oparte na danych z kosmosu pomogą w problemach z klimatem?

Jednym z ważniejszych tematów poruszanych podczas szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach było wykorzystanie nowych technologii
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-17

Galeria Bronowice z najwyższą oceną certyfikacji BREEAM In-Use

Galeria Bronowice w Krakowie, zarządzana przez Ceetrus Polska, uzyskała prestiżowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use z najwyższą oceną „Excellent”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-10

Polska młodzież na Konferencji Klimatycznej COP24 w Katowicach

W najbliższy piątek, 14 grudnia, podczas Konferencji Klimatycznej COP24 w Katowicach młodzi polscy delegaci wezmą udział w panelu dyskusyjnym pt. „No climate for young generation”, organizowanym przez UNICEF Polska i Centrum UNEP/GRID-Warszawa.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-03

Znamy zwycięzców konkursu Young Creatives Integrated Comepetition Eurobest 2018

24 listopada w Centrum Kreatywności Targowa odbył się finał międzynarodowego konkursu Young Creatives Integrated Competition.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-15

Xerox stawia na zrównoważony rozwój

Xerox kontynuuje swoje zobowiązanie dotyczące zrównoważonego rozwoju, osiągając globalną certyfikację EPEAT dla urządzeń z obsługą ConnectKey – Xerox VersaLink® i Xerox AltaLink®.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-08

Więcej materiałów z recyklingu w opakowaniach Nestlé

Nestlé deklaruje, że do 2025 r. w niektórych ze swoich opakowań produkowanych w Unii Europejskiej będzie używać więcej tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.
czytaj więcej