Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-07-16

Dworzec Metropolitalny w Lublinie w finale World Building of the Year

Pracownia Tremend znalazła się na shortliście konkursu World Building of the Year. Wyróżniono koncepcję Dworca Metropolitalnego w Lublinie w kategorii infrastruktura.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-11

Akumulatory Green Cell - 1 zamiast 1000 baterii

Najnowszy produkt marki Green Cell, akumulatorki wielokrotnego ładowania, to odpowiedź na stale wysokie zapotrzebowanie na jednorazowe baterie, bez których nie możemy się obyć na co dzień. Dzięki nim dbamy nie tylko o nasz portfel, ale i o środowisko.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-08

Projekt 77 dla Fundacji "DZIKO"

Agencja marketingu i public relations PROJEKT 77 rozpoczęła współpracę partnerską z Fundacją „DZIKO” Łukasza Długowskiego. Celem organizacji non profit jest ochrona środowiska naturalnego w Polsce dla przyszłych pokoleń.
czytaj więcej
Ekologia INNOWACJE 2019-06-06

Za 30 lat ludziom zabraknie jedzenia – naukowcy pomogą rozwiązać ten problem

W 2050 roku ludność na Ziemi będzie potrzebować dwukrotnie więcej żywności niż obecnie, a na razie wszystko wskazuje na to, że będzie się jej produkować mniej – nawet o 25% niż dziś.
czytaj więcej
Ekologia INNOWACJE 2019-04-05

„Herbapol-Lublin” startuje z kampanią promującą nową formułę syropów z witaminą

„Herbapol-Lublin”, jeden z największych polskich producentów herbat oraz lider w segmencie syropów owocowych, wprowadza na rynek nową formułę syropów owocowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-05

„Herbapol-Lublin” S.A. wprowadza na rynek produkty BIO

„Herbapol-Lublin” S.A., jeden z największych polskich producentów herbat oraz lider w segmencie syropów owocowych, wprowadza na rynek linię produktów ekologicznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-26

Avenida Poznań dla Ziemi

Nie niszczmy naszego domu – to hasło tegorocznej edycji akcji ekologicznej Godzina dla Ziemi 2019 organizowanej przez Fundację WFF. Centrum Handlowe Avenida Poznań po raz kolejny wesprze tę globalną inicjatywę i 30 marca w godzinach 20:30-21:30 wyłączy oświetlenie elewacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-18

Opakowanie ma znaczenie – zrównoważony rozwój w branży chemii budowlanej

Doktryna zrównoważonego rozwoju, choć obecna w ekonomii już od ponad 30 lat, na znaczeniu dynamicznie zyskuje dopiero w ostatniej dekadzie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-15

Droga do zdrowszego środowiska z grzejnikami Jaga Climate Designers

Mniejsza konsumpcja, mniejsza emisja zanieczyszczeń, mniejsze zużycie materiałów – poznajcie trzy kroki Jaga Climate Designers do zdrowszego środowiska.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-04

Silny wzrost oraz większa liczba inwestycji w przyszłość

Osiągając bardzo dobre wyniki finansowe, Danfoss kontynuuje inwestycje w nowe technologie istotne z punktu widzenia klienta oraz stymulujące wzrost firmy. Znaczące inwestycje w nowe technologie.
czytaj więcej