Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-09-25

SUSZA A PLONY – JAK ZAPOBIEC KATASTROFALNYM ZBIOROM?

Choć wiele osób cieszyło się z gorącego i słonecznego lata, to skutki tak wysokich temperatur negatywnie wpłynęły na nasze środowisko. W kilku polskich miastach zabrakło wody, stan wielu rzek jest najniższy od lat, a część województw ogłosiła stan suszy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-19

Fanex: Bogacenie się społeczeństwa pozytywnie wpływa na gastronomię

Polska branża gastronomiczna z roku na rok notuje wzrost wyników. Czynnikiem który niewątpliwie wpływa na systematyczną poprawę sytuacji przedsiębiorców z tego sektora, jest wzrost zarobków Polaków oraz zwiększające się wydatki społeczeństwa na usługi HoReCa.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-08-07

Fanex wprowadził wegański sos majonezowy VEGA MAJO ze znakiem V-Label

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził na rynek wegański sos majonezowy VEGA MAJO. Nowy, unikalny produkt nie zawiera konserwantów, barwników oraz aromatów i otrzymał towarowy znak jakości V-Label.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-05-25

Produkty OSM Łowicz nagrodzone przez ekspertów

Trzy złote medale – taki jest dla OSM Łowicz tegoroczny bilans Krajowej Oceny Masła i Mlecznych Produktów Wysokotłuszczowych. Komisja Superarbitrów nagrodziła łowicką spółdzielnię za ser Gouda 48% w plastrach, masło łowickie ekstra oraz Felladę 45% - produkowaną metodą BAF.
czytaj więcej
Agro INNOWACJE 2018-03-20

Polska jest krajem o dużym potencjale w obszarze biogospodarki

Bio-based Industries Consortium (BIC), prywatny partner przedsięwzięcia Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI JU) opublikował najnowszy raport przedstawiający potencjał i możliwości rozwoju biogospodarki w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-17

POLMLEK - najnowocześniejszy w Europie

W Lidzbarku Warmińskim powstał jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów mleczarskich w Europie. Inwestorem jest Grupa Polmlek, lider produkcji białka serwatkowego i laktozy w tej części Europy. 23 maja odbędzie się oficjalne otwarcie nowego obiektu.
czytaj więcej