Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-11-15

Internet w każdym zakątku domu – nowe routery Huawei

Huawei prezentuje trzy nowe modele routerów: Q2 Pro, WS318n i Wi-Fi WS5200 V2. Urządzenia o neutralnym, ascetycznym wyglądzie zapewniają wysokiej jakości sygnał sieci, umożliwiając wszystkim korzystającym z routerów Huawei szybkie oraz wygodne użytkowanie internetu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-24

Więcej niż czasomierz. Czym jest dla nas zegarek?

W badaniu „Czas ma znaczenie. Opinie i zwyczaje Polaków związane z czasem” przeprowadzonym dla marki Lorus sprawdzono, co znaczy dla nas zegarek.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-23

Dron z kamerą termowizyjną daje cenne minuty, które mogą uratować życie

Jesienią oraz zimą, kiedy temperatura spada i szybko zapada zmrok, akcje ratownicze i poszukiwacze stają się dużo trudniejsze. Czas odgrywa ważną rolę przy poszukiwaniu zaginionych osób i udzielaniu pomocy poszkodowanym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-22

Poradnik dla zapominalskich, czyli jak nie zostawić włączonego żelazka

Ta dręcząca myśl, która dopada często wszystkich zapominalskich i rozkojarzonych: Czy wyłączyłem żelazko? Masz dwa wyjścia: wracasz i sprawdzasz, czy wyłączyłeś żelazko lub stresujesz się cały dzień. A gdyby tak istniała trzecia opcja?
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-01

Konkurs "Wakacje z Tendą"

Tenda Polska organizuje na swoim profilu FB kolejny konkurs, w którym do wygrania jest m.in. system WiFi Tenda Nova MW3.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-31

mophie z nową linią powerstation z portami USB-C

mophie, wiodąca amerykańska marka akcesoriów uzupełnia ofertę o nową linię uniwersalnych baterii codziennego użytku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-30

Zagraniczne gniazdka w podróży - jak sobie z nimi poradzić?

Pędząca do przodu technologia sprawia, że dziś ciężko wyobrazić sobie urlop bez ulubionych gadżetów - smartfona, aparatu fotograficznego, notebooka i wielu innych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-15

Czy Smartfon Może Być Źródłem Chorób Cywilizacyjnych?

Smartfon stał się nierozerwalną częścią życia ludzi. Zastępuje wiele innych urządzeń, co sprawia, że pochłania on mnóstwo naszego czasu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-28

To ja, Twój asystent głosowy. Oto czym Cię wkrótce zaskoczę.

Użytkownicy coraz chętniej korzystają z pomocy głosowych interfejsów, takich jak Asystent Google, Alexa od Amazonu czy Siri od Apple'a. Czym technologia głosowa zaskoczy nas już niebawem?
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-15

Green Cell PRIME - pierwszy power bank zaprojektowany w Polsce

Chcąc połączyć funkcjonalność z wysoką jakością wykonania, zespół R&D Green Cell stworzył power bank PRIME. Urządzenie zostało w całości zaprojektowane w Polsce, a jego charakter ma spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
czytaj więcej