Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-01-19

HUAWEI FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Słuchawki HUAWEI FreeBuds 5i otrzymały certyfikat jakości dźwięku Hi-Res, co wyróżnia je na tle innych modeli w podobnej cenie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-01-18

Home Office odkryty na nowo, czyli przydatne akcesoria do pracy zdalnej

O tym, że praca zdalna ma wiele zalet nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Nie musimy zbierać się bladym świtem i nie tracimy czasu na dojazdy na drugi koniec miasta. Z drugiej strony, pracując z domu, trudno zachować dotychczasową wydajność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-12-07

Już co trzeci Polak posiada smartwatch. Polska premiera Bemi Voyager

Smartwatche z roku na rok zyskują na popularności – odsetek Polaków posiadających to urządzenie wzrósł z 22 proc. w 2020 roku do 35 proc. w 2022. Nowością na naszym rynku jest inteligentny zegarek Bemi Voyager. Wyróżnia go pojemna bateria 580 mAh.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-12-07

Hama prezentuje nowe smartwatche. Synteza klasyki z nowoczesną funkcjonalnością

Do portoflio marki trafiły zegarki Fit Watch 4910 i 6910, dopasowane kolorystycznie oraz estetycznie do gustu zarówno panów jak i pań
czytaj więcej
Gadgety INNOWACJE 2022-09-29

Zadbaj o swoje serce, obserwuj swoje EKG na smartwatchu Huawei

Statystyki WHO podają, że rocznie z powodu chorób układu krążenia umiera około 17,9 mln osób, co stanowi aż 31% zgonów na całym świecie. Zegarek Huawei Watch D, który powstał z udziałem lekarzy, dokładnie zbada pracę serca użytkownika w ramach certyfikowanej funkcji EKG.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-09-29

Co trzeci powstający dom posiada elementy smart home. Nowy smartwatch Bemi Remo

Rozwiązania smart home są coraz popularniejsze w naszym kraju – obecnie już co trzeci nowo powstający dom je posiada. Nowością na rynku jest smartwatch Bemi Remo z funkcją smart home, przy pomocy którego możliwa jest kontrola inteligentnych urządzeń wyposażenia domowego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-09-21

Wirtualna przymierzalnia okularów - Medicover Optyk

Dynamicznie rozwijająca się sieć salonów optycznych Medicover Optyk we współpracy z AR-Labs.io wprowadziła rozwiązanie, które umożliwia wirtualne przymierzenie okularów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-12-22

Naładuj błyskawicznie smartfon w aucie dzięki ładowarce samochodowej Hama

Do oferty producenta dołączyła ładowarka, wyposażona w technologie Power Delivery i Qualcomm Quick Charge 3.0. oraz diodę LED.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-12-14

Trenażer rowerowy, czyli jak jeździć na rowerze zimą w swoim domu

Jazda na rowerze na świeżym powietrzu jest wspaniała, ale nie zawsze można wyjść na zewnątrz. Sposobem na przeprowadzenie treningu kolarskiego w domowym zaciszu jest użycie trenażera, który zamieni nasz jednoślad w rower treningowy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-22

Smartwatche dla dzieci marki Bemi już dostępne w Polsce

Organizacja planu dnia, motywacja do aktywności fizycznej, czuwanie nad bezpieczeństwem i bycie zawsze w kontakcie – to tylko kilka funkcji smartwatchy z serii dla dzieci marki Bemi. Modele Sport, Fun i Kid dostępne są już m.in. w sklepach online sieci Media Markt i Media Expert.
czytaj więcej