Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-07-01

Konkurs "Wakacje z Tendą"

Tenda Polska organizuje na swoim profilu FB kolejny konkurs, w którym do wygrania jest m.in. system WiFi Tenda Nova MW3.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-31

mophie z nową linią powerstation z portami USB-C

mophie, wiodąca amerykańska marka akcesoriów uzupełnia ofertę o nową linię uniwersalnych baterii codziennego użytku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-30

Zagraniczne gniazdka w podróży - jak sobie z nimi poradzić?

Pędząca do przodu technologia sprawia, że dziś ciężko wyobrazić sobie urlop bez ulubionych gadżetów - smartfona, aparatu fotograficznego, notebooka i wielu innych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-15

Czy Smartfon Może Być Źródłem Chorób Cywilizacyjnych?

Smartfon stał się nierozerwalną częścią życia ludzi. Zastępuje wiele innych urządzeń, co sprawia, że pochłania on mnóstwo naszego czasu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-28

To ja, Twój asystent głosowy. Oto czym Cię wkrótce zaskoczę.

Użytkownicy coraz chętniej korzystają z pomocy głosowych interfejsów, takich jak Asystent Google, Alexa od Amazonu czy Siri od Apple'a. Czym technologia głosowa zaskoczy nas już niebawem?
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-15

Green Cell PRIME - pierwszy power bank zaprojektowany w Polsce

Chcąc połączyć funkcjonalność z wysoką jakością wykonania, zespół R&D Green Cell stworzył power bank PRIME. Urządzenie zostało w całości zaprojektowane w Polsce, a jego charakter ma spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
czytaj więcej
Gadgety INNOWACJE 2019-02-01

Już co czwarty polski internauta korzysta z asystenta głosowego

Według badania Accenture, 27 proc. polskich internautów korzysta z interfejsu głosowego. Konsumenci chcieliby używać asystentów głosowych m.in. do zarządzania płatnościami, robienia rezerwacji, a nawet uzyskiwania porad medycznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-30

ADATA UV250 – uniwersalny pendrive w solidnej obudowie

Do rodziny pamięci przenośnych marki ADATA dołącza nowy pendrive - model UV250, wyposażony w stylową, metaliczną obudowę.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-18

XPG EMIX H20 oraz EMIX H30 SE – nauszne słuchawki dla graczy od ADATA

Do portfolio akcesoriów dla graczy marki XPG dołączają dwa nowe modele słuchawek – EMIX H20 z podświetleniem RGB oraz EMIX H30 SE z przeprojektowanymi padami. Oba modele obsługują wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-04

MyKronoz zaprasza na CES 2019

“Co się wydarzyło w Las Vegas, zostaje w Las Vegas” - głosi popularne powiedzenie. Nie ma to jednak zastosowania w przypadku targów CES, jednej z najważniejszych imprez technologicznych na świecie.
czytaj więcej