Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-01-20

Finał głosowania „Przyjazny Inwestor”

Relacja z przebiegu i finał konkursu "Przyjazny Inwestor" Przyjazny inwestor”. Pierwszy tego typu konkurs w Polsce, gdzie nominacje do konkursu były nadsyłane przez przedstawicieli startupów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-10-26

Tworzysz innowacyjne rozwiązania dla zwierząt? Rozwiń swój start-up z Purina

Ruszyły zgłoszenia do czwartej edycji Unleashed – inkubatora technologicznego dla start-upów działających w obszarze opieki nad zwierzętami.
czytaj więcej
Startupy INNOWACJE 2022-09-27

Marta – rewolucja na rynku usług opiekuńczych już w Polsce!

Marta, innowacyjna firma z branży usług opiekuńczych, właśnie debiutuje w Polsce. To pierwsza na rynku platforma, która rekrutowanych opiekunów łączy bezpośrednio z rodzinami, bez ingerencji agencji pośredniczących.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-09-12

Ekspansja polskiego start-upu Planet Heroes

Planet Heroes to pierwsza na świecie ekologiczna platforma o charakterze crowdfundingowym, która wspiera przedsiębiorstwa oraz swoich użytkowników w działaniach na rzecz ochrony środowiska.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-08-19

Polska spółka Nestmedic z pomocą medyczną dla Ukrainy

Polska spółka medyczna Nestmedic wspiera Ukrainę, przekazując sprzęt medyczny dla kobiet w ciąży. Spółka podpisała umowę z ukraińskim szpitalem na pomoc humanitarną i przekazała urządzenia do przeprowadzenia zdalnego KTG oraz zapewniła stały dostęp do platformy telemedycznej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-08-11

Jak działa telemedycyna w Polsce? SiDLY publikuje raport za II kwartał 2022 r.

W drugim kwartale bieżącego roku Telecentrum Medyczne SiDLY przeprowadziło aż 466 akcji ratunkowych na terenie całego kraju. Pod opieką ratowników medycznych znalazło się w tym czasie blisko 20 tysięcy seniorów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-08-10

Programisto, masz dość rozmów o pracę? Najlepsze zlecenia z Lemon.io

Zapotrzebowanie na specjalistów IT w Polsce od lat jest ogromne. Jednak wbrew pozorom znalezienie satysfakcjonującej pracy w tej branży nie zawsze należy do najłatwiejszych.
czytaj więcej
Startupy INNOWACJE 2022-07-29

ZGŁOSZENIA DO STARTUP CONTEST ZAMKNIĘTE. APLIKOWAŁO 466 STARTUPÓW

Trwają weryfikacje zgłoszeń do konkursu Startup Contest, którego finał odbędzie się w październiku, podczas konferencji Infoshare 2022. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 466 startupów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-07-04

Dołącz do webinaru – „Polskie ustawodawstwo i system podatkowy dla startupów”

KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy” organizuje webinarium wspólnie z UVCA. Seminarium, które odbędzie się w czwartek (07.07.2022r.), skierowane jest do podmiotów zainteresowanych rejestracją, rozpoczęciem i rozwojem działalności w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-25

PolEpi z pozytywnymi wynikami badań ex-vivo

Wyniki badań prowadzonych przez wiodący ośrodek badawczy nad terapiami onko-logicznymi, amerykański Champions Oncology Inc., wskazują większe okno terapeu-tyczne PolEpi niż wolnego chlorowodorku epirubicyny.
czytaj więcej