Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-03-25

PolEpi z pozytywnymi wynikami badań ex-vivo

Wyniki badań prowadzonych przez wiodący ośrodek badawczy nad terapiami onko-logicznymi, amerykański Champions Oncology Inc., wskazują większe okno terapeu-tyczne PolEpi niż wolnego chlorowodorku epirubicyny.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-02-08

Nowe funkcje SentiOne - Profil Idealnego Klienta i zaawansowana analiza Twittera

SentiOne uruchamia funkcję Profil Idealnego Klienta. Dzięki analizie bazy jej obserwatorów w social media będzie można określić jakiej płci jest statystyczny klient marki, ile ma lat, gdzie mieszka i jakim językiem się posługuje. To pierwsze tak zaawansowane narzędzie na rynku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-01-31

“Eventy online to przyszłość”. Invento Capital inwestuje w start-up Gridaly

Start-up Gridaly oferujący technologię do organizacji eventów online i hybrydowych otrzymał wsparcie funduszu Invento Capital w wysokości 1 mln zł.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-01-20

Nabór do edycji Spring 2022 programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE

Szansa dla start-upów technologicznych z Europy Środkowo-Wschodniej. Ruszył nabór do edycji Spring 2022 programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-12-07

Sunmetric z funduszem Czysta3.vc sięga po drugi etap finansowania na AI

Startup sunmetric po raz kolejny stara się o grant. Jego narzędzie bazujące na sztucznej inteligencji pozwala na analizowanie nieruchomości gruntowych (działek) i powierzchni dachów, aby ułatwić wybór odpowiedniego miejsca na inwestycję w farmę fotowoltaiczną.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-28

Polski startup SentiOne rejestruje spółkę w Dubaju

SentiOne zarejestrował w Zjednoczonych Emiratach Arabskich spółkę SentiOne MENA. Od wejścia na ten rynek odbyło się już 21 spotkań z firmami zainteresowanymi skorzystaniem z zaawansowanej sztucznej inteligencji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

TIER uruchamia patrole porządkujące e-hulajnogi na ulicach Krakowa

TIER, europejski lider mikromobilności, uruchomił patrole, których celem jest porządkowanie wszystkich źle zaparkowanych e-hulajnóg oraz edukowanie w zakresie odpowiedzialnego korzystania z pojazdów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-20

Hinter.ai rozwinie sztuczną inteligencję ze wsparciem nowego inwestora

Rozwiązanie, które wzmacnia sprawność działania firm stawia na sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. Teraz w rozwiązanie zainwestował fundusz Carlson EVIG Alfa. Pozyskane pieniądze będą przeznaczone na dalszy rozwój algorytmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-08-04

Innowacyjne aplikacje ułatwiające życie

Na rynku pojawiła się aplikacja HiPets. W swojej ofercie zawiera nie tylko możliwość umówienia swojego pupila na wizytę do weterynarza, ale także inne, jak np. behawiorysta, groomer, pet sitting lub dog walking.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-20

Nowa platforma e-commerce dla influencerów – fansi

fansi to platforma e-commerce umożliwiająca influencerom monetyzację swojej popularności poprzez dzielenie się swoją wiedzą oraz autorskimi produktami, usługami oraz doświadczeniami.
czytaj więcej