Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-09-19

Czy doradcy zawodowi są jeszcze potrzebni?

Aż 62% ludzi w wieku 18-25 lat ma utrudniony dostęp do pracy przez brak niezbędnych informacji. Głównie z myślą o nich powstała wykorzystująca technologię AI platforma, oferująca bezpłatnie możliwość wykonania testu profilującego i udzielająca rekomendacji na temat kariery.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-21

THORIUM SPACE NA MSPO 2023 Z PREMIEROWYM TERMINALEM SATELITARNYM AURORA

Thorium Space S.A. - producent zaawansowanych technologii łączności satelitarnej, podczas zbliżającego się Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach zaprezentuje na stoisku spółki najnowszy terminal satelitarny na pasmo Ka – AURORA.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-06-12

„Brazylia nagradza cierpliwość”. Polskie start-upy robią furorę za oceanem

Dobre rozwiązania sprawdzają się wszędzie. Wiedzą to twórcy start-upów, którzy licząc na zyski i rozwój, nie boją się wchodzić na kolejne rynki. Jednym z największych i najbardziej perspektywicznych jest Brazylia, gdzie z sukcesami działają też innowacyjne firmy z Polski.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-06-06

Brazylia czeka na polskie start-upy. 7 powodów na ekspansję

Wobec spowolnienia gospodarczego i zawirowań politycznych w Rosji i Chinach, to Brazylia staje się najbardziej perspektywicznym miejscem do inwestowania. Oto 7 najważniejszych powodów, dla których polskie start-upy powinny rozważyć ekspansję w tym kraju.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-06-01

Brasilesia. Podbij brazylijski rynek i zyskaj do 100 tys. zł na start

Brazylia to nie tylko samba, Amazonia i genialni piłkarze, ale też jeden z 10 największych rynków na świecie. Polskie start-upy mają teraz wielką szansę na jego podbicie dzięki akceleratorowi Brasilesia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-04-28

Urzędy idą z duchem czasu. Tam umówisz wizytę online i unikniesz kolejek

Bukowanie terminów online lub za pomocą aplikacji stało się bardzo popularne. Również polskie urzędy, chcąc usprawnić pracę i skrócić czas oczekiwania w kolejkach, idą z duchem czasu i otwierają się na technologię.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-03-31

Przejście oraz rozwój rolnictwa bezorkowego może być sfinansowane pożyczką 0%

Polscy rolnicy mogą już skorzystać z “zielonych pożyczek” z oprocentowaniem 0 proc. na realizację zrównoważonych praktyk zarządzania gruntami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-03-31

Technologia pomoże psiakom. Bookero udostępnia platformę za darmo

Bookero, start-up oferujący technologię do zarządzania rezerwacjami online, chce wesprzeć schroniska dla zwierząt. Platforma ogłasza nabór dla placówek, które chcą usprawnić proces zapisów wolontariuszy czy selekcję osób chętnych do adopcji czworonogów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-03-01

Konkurs dla start-upów „Idea 3W dla Zdrowia”

Zespół 3W organizuje konkurs dla start-upów na najlepszy elevator pitch – „Idea 3W dla Zdrowia”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-02-28

Konkurs Assay SUPERHERO dla startupów zmieniających świat na lepsze

Konkurs dla startupów których celem działania – obok wzrostu wartości i generowania przychodów – jest rozwiązywanie istotnych wyzwań społecznych i środowiskowych.
czytaj więcej