Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-10-22

SentiSquare uczestniczył w konferencji GAN Momentum Tour w Hamburgu

GAN Momentum Tour to seria wydarzeń dedykowana start-upom z całego świata przygotowana przez znaną społeczność działającą prężnie na ich rzecz - Global Accelerator Network. Od 9 do 10 października start-upy mogły uczestniczyć w spotkaniu w Hamburgu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-16

Women Startup Competition powered by AVON

Warszawski półfinał rozstrzygnięty!
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-02

Pergamin zamyka rundę seed z 1 mln złotych i rozwija machine learning dla umów

Pergamin pozyskała kolejnych inwestorów. Znacząca część inwestycji pochodzi od funduszu Simpact i zostanie przeznaczona na realizację prac badawczo-rozwojowych nad wykorzystaniem uczenia maszynowego w procesie tworzenia umów.
czytaj więcej
Startupy INNOWACJE 2019-09-30

NIŻSZY CZYNSZ ZA BIURO DZIĘKI TECHNOLOGII!

Realko24 to nowość na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest to platforma internetowa z obszaru PropTech, powstała z inicjatywy Konrada Okły, która wykorzystuje proste, ale niespotykane wcześniej rozwiązanie polegające na bezpośredniej komunikacji wynajmującego z najemcą.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-19

Rusza People Power, akcelerator łączący potencjał start-upów i korporacji

Power People do końca października poszukuje start-upów, którym chce dać szansę na rozwój poprzez pilotażowe wdrożenie ich rozwiązań.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-12

Znamy już zwycięzców warszawskiej edycji wydarzenia Xcite!

W środę 10 lipca w Warszawie odbyła się druga runda konkursu startupowego organizowanego przez 360 Lab Innovation Group. Pięć zwycięskich biznesów czeka zastrzyk kapitału w wysokości 100 tys. euro i udział w unikalnym programie Akceleratora przedsiębiorczości.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-26

Miliony na wyciągnięcie ręki – rynek produktów handmade rośnie w siłę

• Światowy rynek rękodzieła rośnie co roku o 11 proc. Jego wartość do 2023 roku może przekroczyć 984 miliardy dolarów • Głównym kierunkiem sprzedaży oryginalnych, wyrabianych ręcznie produktów są Stany Zjednoczone
czytaj więcej
Startupy INNOWACJE 2019-06-11

Simporter zwycięzcą półfinału Sales&Marketing Tech ABSL Start-Up Challenge

Simporter, start-up promujący nowoczesne rozwiązania służące do przewidywania procesów sprzedaży, pokonał 5 mocnych konkurentów i to on zaprezentuje się już w ten czwartek na finale konkursu na ABSL Summit.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-30

Ultimate.ai zwycięzcą półfinału fintech ABSL Start-Up Challenge

ydarzenie zorganizowane przez ABSL w warszawskiej siedzibie Citi – Partnera Wiodącego konkursu w obszarze fintech było miejscem spotkania oraz otwartej dyskusji o najbardziej aktualnych kwestiach dotyczących perspektyw i kierunków rozwoju sektora fintech
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-30

Quantum CX i Activy zwycięzcami pierwszej edycji Digital Fundraising Competitio

Czy uśmiech i jazda na rowerze mogą pomóc w zbieraniu funduszy na szczytne cele? Okazuje się, że to właśnie nieszablonowe spojrzenie na codzienne czynności oczarowały jury I edycji Digital Fundraising Competition, organizowanego w ramach Ambasady Dobrej Woli przez UNICEF Polska.
czytaj więcej