Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-11-28

Nowy ASICS GEL-NIMBUS 26

To właśnie dziś swoją premierę ma ASICS GEL-NIMBUS 26.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-28

Niedrogie akcesoria do samochodu, które urozmaicą podróż

Zakup tak podstawowego dobra, jakim jest samochód, wiąże się z pokusą nabycia dodatkowych akcesoriów. Na szczęście wielu kierowców uwielbia nowinki i chętnie dobiera gadżety, które umilają i ułatwiają długie podróże. Podpowiadamy, w jakie akcesoria warto doposażyć swoje auto.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-28

Centrum Nauczania Zdalnego. Nauczyciel poprowadzi lekcję w szkole przez internet

Nowa formuła nauczania online może stać się lekiem na braki kadrowe w polskich szkołach. Pionierskie rozwiązanie – Centrum Nauczania Zdalnego – tworzy właśnie fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty. Będzie wdrażane w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-28

Historyczne osiągnięcie realme – 200 milionów dostarczonych smartfonów

Marka realme z dumą ogłosiła, że przekroczyła próg 200 milionów dostarczonych telefonów na całym świecie. Firma jest piątym, pod względem czasu potrzebnego na osiągnięcie takiego wyniku, producentem telefonów, który osiągnął ten spektakularny wynik.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-27

Specyfika suplementów diety

Dwie trzecie młodych Polaków uznaje swoje nawyki żywieniowe za zdrowe, a jednocześnie tylko co czwarty Polak odżywia się zgodnie z przyjętymi normami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-27

VEGE NOW - nowa tabliczka z Wawelu dla wegan i… nie tylko!

Delikatny aksamitny smak i receptura oparta jedynie na składnikach roślinnych - to wszystko znajduje się w nowej wegańskiej tabliczce VEGE NOW marki Wawel z międzynarodowym certyfikatem V-Label.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-27

Brother rozbudowuje ofertę produktową o kolejne monochromatyczne urządzenia

Brother rozbudowuje ofertę produktową o kolejne monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-27

Nowy sposób na problemy z najemcą?

Ustawa o ochronie praw lokatorów, która ma na celu zapewnić każdemu obywatelowi dach nad głową narusza interesy właścicieli mieszkań, którzy nie mogą swobodnie dysponować swoją nieruchomością.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-24

Cyfrowy obraz spraw lokalnych

Dziś, dzięki technologii można w łatwy sposób oddać decyzyjność i sprawczość w ręce każdego obywatela, więc dlaczego taki scenariusz jest wciąż odległy i nieosiągalny?
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-24

Nextbase zwraca kase

Nextbase, renomowany producent kamer samochodowych, zapowiada nowy program cashback "Zwracamy kasę". Za pośrednictwem polskiego dystrybutora – Upun Sp. z o.o. – marka zaoferuje zwrot części wydanych pieniędzy po dokonaniu zakupu określonych modeli kamer Nextbase.
czytaj więcej