Biuro prasowe

Technologie INNOWACJE 2018-01-19

Huawei podpisał porozumienie z miastem Duisburg dotyczące budowy smart city

Huawei i niemieckie miasto Duisburg zawarły porozumienie o współpracy w zakresie rozwoju smart city. Partnerzy zamierzają przekształcić Duisburg w modelowe innowacyjne i cyfrowe miasto Europy Zachodniej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-18

Zipato ZipaMicro – miniaturowy kontroler Z-Wave Plus z ogromnymi możliwościami

Poznaj możliwości miniaturowego kontrolera Zipato ZipaMicro
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-18

W trosce o ochronę środowiska – badania antysmogowe

Coraz więcej firm poszukuje rozwiązań, które przyczynią się do poprawy kondycji środowiska, ale i jakości powietrza. Jedną z nich jest Jawar, który wraz z Cechem Kominiarzy Polskich przeprowadzili badania antysmogowe na swoich kominach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-18

Doświadcz Zielonego Budynku z PLGBC! Rusza kolejna edycja warsztatów Green Build

Rusza kolejna edycja Projektu Doświadcz Zielonego Budynku, realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC. W ramach warsztatów Green Building Tour zaplanowano cykl spotkań w wybranych zielonych budynkach w kilku miastach w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-17

TECHNOLOGICZNA AWANGARDA NA TARGACH CES 2018

Targi CES to pierwsza w tym roku okazja do spotkania gigantów branży elektroniki użytkowej oraz prezentacji nowych rozwiązań i urządzeń rozpalających wyobraźnię konsumentów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-17

Trendy w reklamie Digital OOH w 2018 roku

Czego możemy się spodziewać w nadchodzącym roku w branży DOOH i na co reklamodawcy powinni zwrócić szczególną uwagę chcąc optymalnie wykorzystać potencjał cyfrowej reklamy zewnętrznej? Odpowiedzi na to pytanie w poniższym artykule.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-17

O tych mototrendach na 2018 rok możesz nie wiedzieć

Rozwój motoryzacyjnych fintechów, samochody w formie abonamentu lub krótkoterminowego wynajmu oraz rozwiązania telematyczne w ubezpieczeniach pojazdów – to mogą być trendy, które zdominują rynek usług motoryzacyjnych z punktu widzenia konsumenta w 2018 roku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-16

Nowa kolekcja rowerów BMC

W kolekcji rowerów na rok 2018 marka BMC proponuje w sumie blisko 90 różnych modeli szosowych, górskich i lifestyle.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-16

AccorHotels stawia na interaktywne prysznice

AccorHotels rozstrzygnął konkurs Guest Experience Challenge na digitalową łazienkę hotelową i wybrał najciekawsze rozwiązanie dla swoich gości. Zwycięski projekt to „SmarTap”, czyli inteligentny system zarządzania prysznicem
czytaj więcej