Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-10-18

Nowe eko murale i specjaliści IT ratujący planetę. Kampania No Fluff Jobs

W ramach prowadzonej przez No Fluff Jobs kampanii wizerunkowej „IT Heroes”, firma odsłania nowe murale ekologiczne w kolejnych miastach – po Gdyni przyszedł czas na Poznań i Kraków, które przez 2 miesiące oczyszczą powietrze jak ponad 210 drzew.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-18

Mastocytoza – przy diagnozie kluczowa jest znajomość objawów

20 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mastocytozy i Chorób Komórek Tucznych
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-15

Cykl warsztatów dla dzieci i nauczycieli "Język polski otwiera"

Jak zainteresować dzieci nauką języka polskiego? Jak budować emocjonalne więzi z krajem pochodzenia, kulturą czy historią? Rozpoczynamy cykl webinarów dla nauczycieli z polskich szkół działających za granicą oraz dla uczniów i ich rodziców.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-15

Shell i IONITY uruchamiają pierwsze w Polsce stacje dużej mocy do ładowania poja

Shell i IONITY otwierają nową erę elektromobilności w Polsce. Od piątku, 15 października, na MOP Olsze Wschód oraz Olsze Zachód przy autostradzie A1 kierowcy pojazdów elektrycznych mogą korzystać z szybkich ładowarek, zapewniających moc do 350kW.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-15

Elektryczna przyszłość Polski

Trudno nam sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez energii elektrycznej. Zapominamy jednak o tym, że ciągłość jej dostaw to rezultat sprawnie działającego systemu elektroenergetycznego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-15

Czy tabliczki znamionowe muszą być białe?

Co łączy maszyny przemysłowe, różnego typu pojazdy, sprzęt AGD czy narzędzia? Każde z tych urządzeń, zgodnie z normami, musi posiadać tabliczkę znamionową. Tabliczki znamionowe są dla urządzeń tym, czym dowód osobisty dla ludzi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-15

Biuro w centrum handlowym, czyli czas na franczyzę

Jednym z wiodących rozwiązań na rynku nieruchomości retail jest transformacja przestrzeni, między innymi w obiekty biurowe. Raporty branżowe jasno wskazują, że pracownicy oczekują miejsc pracy możliwie blisko domu, przez co firmy oraz korporacje stawiają na multilokalizacje
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

​IdoSell i Packeta pomogą wyjść sprzedawcom na zagraniczne rynki

Dzięki tej współpracy kilka tysięcy polskich sklepów internetowych będzie mogło wejść na zagraniczne rynki lub rozwinąć swój biznes w Europie, Rosji czy USA.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

TIER uruchamia patrole porządkujące e-hulajnogi na ulicach Krakowa

TIER, europejski lider mikromobilności, uruchomił patrole, których celem jest porządkowanie wszystkich źle zaparkowanych e-hulajnóg oraz edukowanie w zakresie odpowiedzialnego korzystania z pojazdów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

Jak wybrać niszczarkę do domu lub biura? Doradzamy krok po kroku

To niezastąpione urządzenie w domu, ale przede wszystkim w każdym biurze z potężnym obiegiem dokumentów z danymi handlowymi czy osobowymi.
czytaj więcej