Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-05-16

Szpital Medicover: większy komfort i bezpieczeństwo ciężarnej dzięki innowacjom

Od 16 maja Szpital Medicover we współpracy z firmą Carebits umożliwia pacjentkom w ciąży wypożyczenie zestawu do wykonania zdalnego KTG klinicznej jakości.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-09

Jak odmłodzić szyję i dekolt - masaż, ćwiczenia, pielęgnacja czy zabieg?

Gładka, jędrna i napięta skóra pozbawiona zmarszczek oraz przebarwień, to gwarancja młodego wyglądu, na którym zależy większości z nas. Właściwa pielęgnacja oraz traktowanie skóry z odpowiednim szacunkiem, pozwala na utrzymanie jej w dobrej kondycji przez dłuższy czas.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-09

Mezoterapia kolagenowa - bezpieczny i naturalny sposób na młody wygląd

Mezoterapia kolagenowa tropokolagenem w preparacie MD-MUSCLE - Innowacyjny, bezpieczny i naturalny sposób na młody wygląd skóry, piękną szyję i dekolt oraz właściwy tonus mięśniowy
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-12

Terapia kolagenowa - odmładzanie czy profilaktyka?

Terapia kolagenowa - odmładzanie czy profilaktyka? – w jakim wieku zacząć korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i od czego zacząć?
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-11

InventionMed komercjalizuje Projekt TutorDerm

InventionMed S.A. dokonała pierwszej komercjalizacji innowacyjnego projektu TutorDerm. Edukacyjny symulator medyczny, wykorzystujący m.in. technologię VR, został wypożyczony przez Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) w ramach rozpoczęcia cyklu pilotaży na uczelni.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-06

Nowatorski przeszczep zastawki serca w Szpitalu Medicover

W Klinice Kardiochirurgii w warszawskim Szpitalu Medicover wykonano kolejny innowacyjny zabieg – wszczepienie przezcewnikowo biologicznej zastawki mitralnej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-01

Lekarze-Wolontariusze niosą pomoc osobom z Ukrainy

Lekarze-Wolontariusze niosą pomoc osobom z Ukrainy. Start platformy telemedycznej z technologią tłumaczenia in real time.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-19

UPS Healthcare dostarczy szczepionki Novavax do krajów Unii Europejskiej, w tym

Firma UPS Healthcare ogłosiła współpracę z globalną firmą biotechnologiczną Novavax w zakresie dystrybucji i dostarczania nowo zatwierdzonej szczepionki przeciwko COVID-19 do 27 krajów Unii Europejskiej (UE), w tym również do Polski.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-16

Wrocław zyskał ośrodek szkoleniowy w dziedzinie chirurgii bariatrycznej

Szpital Specjalistyczny EuroMediCare, należący do grupy EMC rozpoczął współpracę z Johnson & Johnson Poland w zakresie szkoleń z obszaru chirurgii małoinwazyjnej, w której coraz większą rolę odgrywają zabiegi chirurgii bariatrycznej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-08

Drugi podbródek – jak się go pozbyć? Liposukcja, lipoliza, tropokolagen?

Powszechnie uważa się, że problem drugiego podbródka dotyka przede wszystkim osoby otyłe. Prawda jest jednak o wiele bardziej złożona. Z defektem tym walczą również osoby, które bardzo szybko straciły na wadze, starsze,
czytaj więcej