Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-11-23

Kluczowe trendy w dietetyce a dieta idealna

Globalne trendy żywieniowe, mimo że zmieniają się dość dynamicznie, to jednak konsekwentnie ewoluują w jednym kierunku – dążymy do tego, aby jeść lepiej, świadomiej i przede wszystkim zdrowiej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-22

Project Manager w badaniu klinicznym - dyrygent czy człowiek-orkiestra?

Project Manager jest jak dyrygent orkiestry, gdzie harmonijna współpraca między zespołami badawczymi, laboratoriami, sponsorami oraz uczestnikami badań wymaga nie tylko głębokiej wiedzy merytorycznej, ale również wyjątkowych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-07

Właściwości drożdży potwierdzone badaniami na UŁ

Współpraca naukowa onesano i Uniwersytetu Łódzkiego, prowadzona w ramach projektu badawczego Science Hub, potwierdziła korzystny wpływ szczepu drożdży Yarrowia lipolytica A-101 na układ odpornościowy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-31

Wygoda jest zapisana w jej DNA

Nowa mikrowirówka wysokoobrotowa OHAUS Frontier™ 5513L jest kompaktowa, responsywna i gotowa do pracy w każdej chwili
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-25

Mięśniaki macicy? Sprawdź jak sobie pomóc na: www.leczymymiesniaki.pl

Objawy mięśniaków macicy, najczęstszego schorzenia ginekologicznego, bywają tak dotkliwe, że poważnie zaburzają jakość życia. Jak leczyć mięśniaki macicy nowocześnie i skutecznie wyjaśnią treści zawarte w nowym serwisie skierowanym do kobiet www.leczymymiesniaki.pl.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-18

EstraSOS – wegańskie sosy do dań i sałatek

Producent naturalnych suplementów diety, onesano wprowadza unikalną linię produktów zaliczanych do sektora żywności wzbogaconej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-12

Walletmed rewolucjonizuje pomiar poziomu glukozy

Badania przeprowadzone przez Walletmed wykazały, że precyzyjny pomiar glukozy jest teraz możliwy dzięki innowacyjnemu implantowi optycznemu, który nie wymaga wymiany, czy kalibracji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-27

Promocja nowych produktów w portfolio onesano

Producent naturalnych suplementów diety, onesano rusza z kampanią telewizyjną i digitalową, która potrwa do 29 października br.
czytaj więcej
Medycyna INNOWACJE 2023-09-27

GE HealthCare z grantem w wysokości 44 milionów dolarów od Gates Foundation

Grant ułatwi rozwój aplikacji i narzędzi wspieranych przez sztuczną inteligencję, aby umożliwić wykonywanie bardziej precyzyjnych badań ultrasonograficznych w celu poprawy zdrowia matek i noworodków, a także diagnostyki chorób układu oddechowego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-26

Oto Emma Twin – awatar od Dassault Systèmes

Oto Emma Twin – awatar od Dassault Systèmes, który pokazuje, jak wirtualne bliźniaki zwiększają innowacyjność służby zdrowia
czytaj więcej