Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-11-28

Centrum Nauczania Zdalnego. Nauczyciel poprowadzi lekcję w szkole przez internet

Nowa formuła nauczania online może stać się lekiem na braki kadrowe w polskich szkołach. Pionierskie rozwiązanie – Centrum Nauczania Zdalnego – tworzy właśnie fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty. Będzie wdrażane w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-14

Start zapisów na V spotkanie Food Working. Temat: „Nowe technologie i AI w branż

23 listopada w Studiu Co Nieco na warszawskiej Pradze eksperci zmierzą się z tematem nowych technologii i sztucznej inteligencji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-26

Aż u 76 proc. uczniów matematyka kojarzy się ze znudzeniem, rezygnacją i stresem

Według danych EduNav, pierwszej polskiej ogólnodostępnej platformy do nauki matematyki z wykorzystaniem AI, tylko ¼ uczniów jako ulubioną formę edukacji tego przedmiotu wskazuje naukę w szkole, a niemal 60 proc. źle ocenia swoje umiejętności w tej dziedzinie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-22

Akupunktura i Tradycyjna Medycyna Chińska

Jesienne miesiące przynoszą ze sobą wyzwania związane z pogorszeniem się naszego zdrowia. Spadające temperatury, zmienne warunki atmosferyczne oraz wzrost wilgotności powietrza sprawiają, że nasz organizm staje się bardziej podatny na różnego rodzaju infekcje.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-21

Komfort pracy i zaufanie. Magnes na Superbelfra

Brak uciążliwej biurokracji, organ prowadzący wyręczający z zadań administracyjnych, a do tego czas i przestrzeń na to by skupić się na realizacji pomysłów na dobrą, atrakcyjną edukację? I to wszystko w publicznej oświacie? To możliwe.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-20

Rusza III edycja Solve for Tomorrow

Młode pokolenie zauważa zmiany zachodzące wokół nas i dlatego warto wspierać jego poczucie sprawczości.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-19

GROHE sponsorem premium EuroSkills Gdańsk 2023

Marka GROHE była głównym partnerem konkurencji „Instalacje Sanitarne i Grzewcze”, w której o tytuł najlepszego lub najlepszej walczyło 15 zawodników z całej Europy podczas konkursu EuroSkills Gdańsk 2023.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-08

Do akcji edukacyjnej "Dziel się Uśmiechem" dołączają też zerówkowicze

Z początkiem września wystartowała 11. edycja programu edukacyjnego Orbit® „Dziel się Uśmiechem”Najnowsza odsłona programu została rozszerzona również o zerówkowiczów z oddziałów szkolnych oraz przedszkolnych, dla których przygotowano dedykowane materiały.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-05

GROHE partnerem EuroSkills 2023

GROHE partnerem EuroSkills 2023 – europejska edycja konkursu dla młodych profesjonalistów odbywa się w dniach 5-9 września w Gdańsku!
czytaj więcej