Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-06-20

Samsung wspiera podopiecznych projektu #SamoDZIELNI

Samsung wspiera podopiecznych projektu #SamoDZIELNI
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-31

AKADEMIA AGRIHANDLER – projekt, za którym stoją autorytety

Akademia Agrihandler to premierowy koncept w Polsce. Główne założenia projektu opierają się na popularyzacji zoptymalizowanych metod gospodarowania, wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu rolniczego oraz na weryfikacji tych założeń poprzez wyniki badań terenowych i laboratoryjnych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-27

Kraina Eksperymentów, ekologiczna stonoga…– tak młodzi będą ratować środowisko

Dzieci patrzą na problemy związane ze stanem naszej planety świeżym okiem. Z pomocą wprowadzenia swoich pomysłów w życie przychodzi realizowany przez P&G i Fundację Nasza Ziemia autorski projekt „Czysta Ziemia”!
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-25

SuperMenu by Anna Lewandowska przebada swoich klientów w ramach nowej kampanii

W ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej “Zdrowie bez wymówek!” catering dietetyczny SuperMenu we współpracy z platformą uPacjenta bezpłatnie przebada swoich klientów w ich domach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-24

Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” podsumowują działania społeczne

Dzień Dobrych Uczynków to dla firmy Wawel oraz Fundacji „Wawel z Rodziną” idealny moment na podsumowanie działań społecznych, podejmowanych przez cały rok i podkreślenie, jak ważne jest niesienie pomocy innym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-18

YouthEmpowered 2022: niemal 90% polskich nastolatków ma już pomysł na to, kim ch

Młodzi Polacy mają już przemyślane zawodowe plany na przyszłość, jednak większość z nich potrzebuje wsparcia w podjęciu ostatecznej decyzji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-28

eMOCje w GŁOWIE – rusza nowy projekt edukacyjny UNICEF Polska

Problemy psychiczne należą do jednych z głównych przyczyn chorób wśród nastolatków, a połowa wszystkich zaburzeń psychicznych ma swój początek przed ukończeniem 14. roku życia. Aby zadbać o profilaktykę zdrowia psychicznego, UNICEF Polska przygotował wyjątkowy projekt edukacyjny.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-25

Bostik Academy – nowoczesna baza wiedzy dla profesjonalistów z rynku budowlanego

Firma Bostik, światowy lider w zakresie chemii budowlanej i klejenia, stworzył Bostik Academy – centrum wiedzy starannie przygotowane dla profesjonalistów z rynku budowlanego...
czytaj więcej
Edukacja INNOWACJE 2022-04-20

R&D Postdoctoral Challenge w AstraZeneca

Trwa nabór do programu R&D Postdoctoral Challenge. Projekt skierowany jest do studentów, doktorantów i doktorów na wczesnym etapie kariery, zainteresowanych stażem podoktorskim i pracą naukową w jednym z ośrodków R&D w AstraZeneca. Termin wysłania zgłoszeń upływa 26 maja br.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-16

Dorken Delta pomaga w kształceniu studentów na Politechnice Białostockiej

W pierwszej połowie kwietnia Politechnika Białostocka stała się gospodarzem szkoły letniej projektu Glocal. Chodzi o usprawnienie kształcenia kadr i przygotowanie ich na przyszłe wyzwania związane z przestrzenią miast. Program wsparła firma Dorken Delta.
czytaj więcej