Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-11-22

Gorące przeceny na routery ZTE w zimowe dni

W listopadzie i grudniu nęcą nas coraz nowsze promocje w sklepach, tym bardziej, że stwarzają okazje do zakupu prezentów dla naszych krewnych i przyjaciół w atrakcyjnych cenach. Jeśli więc planujesz w tym roku podarować swoim bliskim router, koniecznie zapoznaj się z ofertą ZTE!
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-02

Router Wi-Fi ZTE T5400 – wyjątkowy design i transmisja danych do 5,4 Gb/s

Niezależnie od tego, gdzie korzystamy z Internetu, zawsze oczekujemy jak najszybszego połączenia. Aby zadbać o komfort pracy i rozrywki online, firma ZTE prezentuje nowy router Wi-Fi ZTE T5400, którego główną cechą jest wysoka prędkość transmisji bezprzewodowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-30

Twój osobisty Szoper Everli na misji zakupowej

Jesienne popołudnia, choć krótsze, mogą być cennym czasem spędzonym z rodziną. Jak odzyskać czas poświęcony na codzienne zakupy spożywcze i zmienić go w wartościowe chwile z najbliższymi, a przy okazji oszczędzić nawet 180 zł bez wysiłku? Everli ma na to odpowiedź!
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-23

Nowa, wysokowydajna zapora sieciowa Zyxel zapewnia szybkość i bezpieczeństwo

Zyxel Networks, dostawca bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, wprowadza na rynek serię zabezpieczających zapór sieciowych USG FLEX H
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-18

Zyxel Networks wprowadza na rynek pierwszy punkt dostępowy Wi-Fi 7

Zyxel Networks wprowadza na rynek pierwszy punkt dostępowy Wi-Fi 7 o przepustowości 22 Gb/s Nowy punkt dostępowy Wi-Fi 7 WBE660S oferuje prędkości pięciokrotnie wyższe niż poprzednia generacja, zarządzanie w chmurze i zabezpieczenie brzegu sieci bezprzewodowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-17

Wi-Fi w samochodzie? Mobilny router ZTE MF79U

Dzieci w samochodzie zaczynają się nudzić. Rodzice dają im smartfon lub tablet, ale wkrótce kończy się transfer danych i dzieci płaczą, bo nie mogą obejrzeć filmu… A przecież ta podróż mogłaby przebiegać w spokojnej atmosferze, gdyby w samochodzie był mobilny router ZTE MF79U.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-11

Szybko, mobilnie, dotykowo – nowy router ZTE MF985T

Dla wielu z nas bycie online to konieczność ze względu na obowiązki w pracy lub w szkole. Internetu używamy też do rozrywki i rozwoju osobistego. Dostęp do szybkiego Internetu jest więc kluczowy. Z myślą o potrzebach internautów ZTE przygotował mobilny router LTE MF985T.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-05

Zmiany w Everli - marka wychodzi naprzeciw potrzebom konsumenta

Everli wprowadza szereg nowych produktów i rozwiązań, które mają lepiej dostosować się do dzisiejszego e-konsumenta i zachęcić do zakupów spożywczych online.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-28

Efektywne zarządzenie energią w centrach danych

Doskonałym rozwiązaniem do monitorowania przepływu energii w centrach danych jest proponowany przez firmę Rittal Rizone OTM Suite, pozwalający na optymalne zarządzanie i wyższą efektywność energetyczną.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-23

Inteligentne wykorzystanie przełączników w małych i średnich firmach

Inteligentne wykorzystanie przełączników w małych i średnich firmach
czytaj więcej