Biuro prasowe

Ekologia INNOWACJE 2019-04-05

„Herbapol-Lublin” startuje z kampanią promującą nową formułę syropów z witaminą

„Herbapol-Lublin”, jeden z największych polskich producentów herbat oraz lider w segmencie syropów owocowych, wprowadza na rynek nową formułę syropów owocowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-05

„Herbapol-Lublin” S.A. wprowadza na rynek produkty BIO

„Herbapol-Lublin” S.A., jeden z największych polskich producentów herbat oraz lider w segmencie syropów owocowych, wprowadza na rynek linię produktów ekologicznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-26

Avenida Poznań dla Ziemi

Nie niszczmy naszego domu – to hasło tegorocznej edycji akcji ekologicznej Godzina dla Ziemi 2019 organizowanej przez Fundację WFF. Centrum Handlowe Avenida Poznań po raz kolejny wesprze tę globalną inicjatywę i 30 marca w godzinach 20:30-21:30 wyłączy oświetlenie elewacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-18

Opakowanie ma znaczenie – zrównoważony rozwój w branży chemii budowlanej

Doktryna zrównoważonego rozwoju, choć obecna w ekonomii już od ponad 30 lat, na znaczeniu dynamicznie zyskuje dopiero w ostatniej dekadzie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-15

Droga do zdrowszego środowiska z grzejnikami Jaga Climate Designers

Mniejsza konsumpcja, mniejsza emisja zanieczyszczeń, mniejsze zużycie materiałów – poznajcie trzy kroki Jaga Climate Designers do zdrowszego środowiska.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-04

Silny wzrost oraz większa liczba inwestycji w przyszłość

Osiągając bardzo dobre wyniki finansowe, Danfoss kontynuuje inwestycje w nowe technologie istotne z punktu widzenia klienta oraz stymulujące wzrost firmy. Znaczące inwestycje w nowe technologie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-25

Ekologicznie znaczy logicznie

Ogromne zapotrzebowanie na energię i jej rosnąca cena sprawiają, że odpowiedzialne podejście do środowiska po prostu się opłaca. Dzięki zmianie codziennych nawyków pracowników, możemy zmniejszyć zużycie energii w przedsiębiorstwie nawet o 15 proc.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Dla pszczół - akcja Fundacji Greenpeace w Galerii Bronowice

Już od 7 stycznia Fundacja Greenpeace Polska zaprasza do zapoznania się ze sposobami ochrony stale zmniejszającej się populacji pszczół oraz dzikich zapylaczy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-18

Nowe usługi oparte na danych z kosmosu pomogą w problemach z klimatem?

Jednym z ważniejszych tematów poruszanych podczas szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach było wykorzystanie nowych technologii
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-17

Galeria Bronowice z najwyższą oceną certyfikacji BREEAM In-Use

Galeria Bronowice w Krakowie, zarządzana przez Ceetrus Polska, uzyskała prestiżowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use z najwyższą oceną „Excellent”.
czytaj więcej