Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-11-28

Historyczne osiągnięcie realme – 200 milionów dostarczonych smartfonów

Marka realme z dumą ogłosiła, że przekroczyła próg 200 milionów dostarczonych telefonów na całym świecie. Firma jest piątym, pod względem czasu potrzebnego na osiągnięcie takiego wyniku, producentem telefonów, który osiągnął ten spektakularny wynik.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-23

Gorąca promocja w zimowe dni – smartfon za 199 zł

Nadchodzi czas poszukiwań prezentów dla bliskich. Bez względu na wiek, każdego z pewnością ucieszy drobna elektronika. Bardzo popularnym pomysłem na mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent jest z pewnością smartfon. Teraz smartfony z serii ZTE Blade można zakupić już od 199 zł!
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-08

Kampania marki Motorola nagrodzona w konkursie Effie Awards 2023

Motorola otrzymała prestiżową nagrodę Effie Awards 2023 w kategorii Consumer Goods za kampanię „Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor”. Marka wraz z ambasadorami skupiła się na promocji ważnych dla pokolenia Z wartości, wśród których kluczowe były otwartość oraz różnorodność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-07

Motorola przedstawia Moto Unplugged

Motorola wprowadziła Moto Unplugged - nowe, innowacyjne oprogramowanie, które pozwala zachować równowagę pomiędzy technologią, a otaczającym nas światem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-25

Motorola prezentuje urządzenie z adaptacyjnym wyświetlaczem i nowe możliwości AI

Podczas Lenovo Tech World’23 Motorola zaprezentowała zarówno swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI), jak i koncepcyjne urządzenie z adaptacyjnym wyświetlaczem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-16

„Odkryj ocean możliwości”. Nowa kampania marki Motorola

Trójka popkulturowych buntowników inspirujących do tego, aby iść pod prąd i podążać za swoimi marzeniami. Muzyk Krzysztof Zalewski, aktorka Ola Adamska oraz streamerka Kasix – to oni będą nadawać ton najnowszej kampanii marki Motorola.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-05

As średniego segmentu – smartfon realme 11 5G - od dziś dostępny w Polsce

Marka realme oficjalnie zaprezentowała dziś najnowszy smartfon ze średniej półki - realme 11 5G. Nowy model został wyposażony we flagowy aparat 108 MP z 3-krotnym zoomem w matrycy i szybkie ładowanie SUPERVOOC 67 W.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-05

realme wprowadza na polski rynek swoje najnowsze słuchawki: Buds Air 5

Marka realme oficjalnie zaprezentowała dziś najnowszy smartfon ze średniej półki - realme 11 5G. Dodatkowo marka wprowadziła do sprzedaży realme Buds Air 5 - pierwsze w swoim segmencie słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów na poziomie 50 dB.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-04

Wyróżnienie realme dla studentów MSKPU wręczone

Za nami kolejny Pokaz Dyplomowy Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru – jedno z najważniejszych wydarzeń dla młodych projektantów. Marka realme, partner pokazu, wyróżniła prace Natalii Skawiny i nagrodziła ją jednym z najnowszych smartfonów producenta.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-19

NJORD prezentuje jakościowe i przyjazne dla środowiska etui na iPhone'a 15

Nowe designerskie pokrowce są wytrzymałe, ekologiczne i obsługują bezprzewodowe technologie ładowania MagSafe oraz Qi2.
czytaj więcej