Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-03-13

Bądź smart i za darmo zdezynfekuj swój smartfon

Innowacyjna dezynfekcja smartfona za pomocą promieni UV-C jest dostępna nieodpłatnie w Warszawie. Zabieg ten w ciągu 10 minut skutecznie usuwa zalegające zanieczyszczenia i rozmnażające się na smartfonie bakterie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-02-27

Huawei prezentuje składany smartfon Mate Xs

HUAWEI Mate Xs to już drugi składany smartfon w rodzinie Huawei. Jego elastyczny wyświetlacz o wyjątkowej trwałości, płynne działanie i długi czas pracy to cechy, które wyróżniają ten model.
czytaj więcej
Telefony INNOWACJE 2020-02-05

Nowe smartfony od Huawei na wiosnę – atrakcyjne ceny, bogaty pakiet serwisowy

Huawei w pierwszym półroczu 2020 roku wprowadzi na rynek aż dziewięć nowych modeli smartfonów w cenie zaczynającej się od 300 zł. Producent zapowiedział intensywne działania w średnim segmencie rynku i nadal atrakcyjną ofertę w segmencie premium.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-12-18

Spiesz się o nie zadbać - tak szybko pękają... Czyli jak chronić ekran telefonu?

MyScreenPROTECTOR prezentuje nową generację akcesoriów chroniących ekrany telefonów
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-06

Od dziś w Play24 wygodnie opłacisz fakturę za pomocą Apple Pay, Google Pay lub B

Najnowsza aktualizacja aplikacji Play24 przynosi użytkownikom ofert na abonament zupełnie nową funkcję – możliwość szybkiego i wygodnego opłacenia faktur za pomocą płatności Google Pay, Apple Pay, BLIKA, kart płatniczych oraz szybkich przelewów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-08-20

Motorola one action - pierwsza na rynku smartfonów ultraszerokokątna kamera

Życie nie stoi w miejscu i tak samo użytkownicy telefonów nie powinni tego robić. Stąd Motorola ma dla nich sposób na uwiecznianie tych najcenniejszych chwil. Tym rozwiązaniem jest motorola one action, czyli najnowsze urządzenie z rodziny motorola one.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-20

Smartfony z gestami i możliwościami

Smartfony z serii moto g7 wyróżnia nie tylko wysoka jakość wykonania, długi czas pracy po jednym naładowaniu, świetne aparaty, duże i przejrzyste wyświetlacze o proporcjach 19:9 czy znakomita optymalizacja z czystym systemem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-19

Najbardziej zaawansowany aparat fotograficzny w historii Motoroli z technologią

W zeszłym miesiącu Motorola wprowadziła do oferty smartfon z najbardziej zaawansowanym systemem aparatów fotograficznych w swojej wieloletniej historii.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-29

Co kupić żeby nie pękać za szybko?

Kiedy już mamy swój wymarzony smartfon pozostaje nam tylko go… zarysować, zniszczyć lub zabezpieczyć urządzenie przed takimi wypadkami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-15

Motorola one vision: jasna strona życia - nawet w słabym oświetleniu

Wyobraź sobie urządzenie wyświetlające filmy o spektakularnej jakości obrazu, ale mieszczące się w dłoni. Aparat fotograficzny robiący, bez względu na oświetlenie, zdjęcia tak wyraźne, jakby Twoje oczy przenikały ciemność.
czytaj więcej