Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-11-06

Od dziś w Play24 wygodnie opłacisz fakturę za pomocą Apple Pay, Google Pay lub B

Najnowsza aktualizacja aplikacji Play24 przynosi użytkownikom ofert na abonament zupełnie nową funkcję – możliwość szybkiego i wygodnego opłacenia faktur za pomocą płatności Google Pay, Apple Pay, BLIKA, kart płatniczych oraz szybkich przelewów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-08-20

Motorola one action - pierwsza na rynku smartfonów ultraszerokokątna kamera

Życie nie stoi w miejscu i tak samo użytkownicy telefonów nie powinni tego robić. Stąd Motorola ma dla nich sposób na uwiecznianie tych najcenniejszych chwil. Tym rozwiązaniem jest motorola one action, czyli najnowsze urządzenie z rodziny motorola one.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-20

Smartfony z gestami i możliwościami

Smartfony z serii moto g7 wyróżnia nie tylko wysoka jakość wykonania, długi czas pracy po jednym naładowaniu, świetne aparaty, duże i przejrzyste wyświetlacze o proporcjach 19:9 czy znakomita optymalizacja z czystym systemem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-19

Najbardziej zaawansowany aparat fotograficzny w historii Motoroli z technologią

W zeszłym miesiącu Motorola wprowadziła do oferty smartfon z najbardziej zaawansowanym systemem aparatów fotograficznych w swojej wieloletniej historii.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-29

Co kupić żeby nie pękać za szybko?

Kiedy już mamy swój wymarzony smartfon pozostaje nam tylko go… zarysować, zniszczyć lub zabezpieczyć urządzenie przed takimi wypadkami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-15

Motorola one vision: jasna strona życia - nawet w słabym oświetleniu

Wyobraź sobie urządzenie wyświetlające filmy o spektakularnej jakości obrazu, ale mieszczące się w dłoni. Aparat fotograficzny robiący, bez względu na oświetlenie, zdjęcia tak wyraźne, jakby Twoje oczy przenikały ciemność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-26

Smartfonizacja - zamawianie jedzenia w erze mobile

Smartfonizacja społeczeństwa ma duży wpływ na branżę zamawiania online. Z najnowszych badań PizzaPortal.pl wynika, że aż 60 proc. zamówień internetowych składanych jest za pośrednictwem aplikacji lub mobilnych stron www. Ponad połowa z nich to aplikacje na systemy Android i iOS.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-02

Tradycyjny, rozsuwany telefon – Blaupunkt FM 01

Telefon Blaupunkt FM 01 to klasyczne, rozsuwane urządzenie, które z pewnością zostanie docenione przez użytkowników ceniących sobie tradycyjne telefony z nowoczesnymi dodatkami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-01

„Chill ON” – nowa oferta w subskrypcji od Mobile Vikings

Mobilny operator wprowadził właśnie ofertę „Chill ON” opartą na coraz popularniejszym wśród Polaków modelu subskrypcyjnym, w którym liczą się wygoda użytkowników i brak długoterminowych zobowiązań.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-21

Blaupunkt TX 01 - najwyższy model w portfolio

Blaupunkt wprowadził na rynek 5,5 calowy smartfon, który jest idealnym połączeniem eleganckiego designu z parametrami technicznymi, które spełniają smartfonowe standardy XXI wieku.
czytaj więcej