Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-12-29

Mikrokryzysy zmorą PR-owców

Mikrokryzysy zmorą PR-owców
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-10-21

PANASONIC PRZEDSTAWIA KAMERĘ PTZ NOWEJ GENERACJI

Nowo opracowany przetwornik obrazu, wyposażony w procesor przetwarzania obrazu najnowszej generacji. Pierwsza w branży kamera PTZ kompatybilna z SMPTE ST2110.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-11

Daniel Kajak dołączył do zarządu SentiOne

Do zarządu SentiOne, polskiej spółki zajmującej się monitorowaniem internetu i automatyzacją obsługi klienta przy pomocy sztucznej inteligencji, dołącza Daniel Kajak - długoletni manager działu sprzedaży spółki - i obejmuje stanowisko chief revenue officer.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-12-15

X edycja Deweloperzy Dzieciom wystartowała

Jubileuszowa X edycja akcji Deweloperzy Dzieciom wystartowała. W tym trudnym dla wszystkich roku pomoc otrzymają wychowankowie aż 9 domów dziecka, to blisko 100 dzieci. W tegoroczną akcję zaangażowało się aż 40 firm.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-26

Nowa strategia rozwoju platformy informacyjnej NEWSME.PL

Po trzech latach obecności na rynku mediów newsme.pl ze swoją aktywną i oddaną społecznością budowaną przez cały ten czas decyduje się na intensyfikację oraz dynamizację działań.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-27

Ruszyła kampania społeczna „#NiePrzesadzam"

Babbel – wiodąca platforma do nauki języków obcych wraz z fundacją Centrum Praw Kobiet przygotowała specjalną kampanię, mającą na celu zwiększenie świadomości wokół agresji językowej. Akcja związana jest z Międzynarodowym Dniem Eliminacji Przemocy wobec Kobiet (25 listopada).
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-14

Przedsiębiorcy chętnie korzystają z pakietów medialnych Core PR

Organizacjom najczęściej brakuje wysokiej jakości zasięgowych publikacji medialnych. Zwykle są one drogie i ciężko osiągalne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-17

Konkurs konsumencki w Biedronce w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

Trwa 41. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, a równolegle z nim, prowadzona jest druga odsłona kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”.
czytaj więcej