Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-01-11

Wawel Collection - słodkie prezenty na wyjątkowe okazje

Marka Wawel, chcąc wprawiać ludzi w dobry nastrój w zimowych miesiącach, poleca linię produktów Collection w eleganckich kartonikach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-21

Wawel promuje zestawy świąteczne w serwisach online

„Świąteczny worek słodkości”, zestaw „Słodki bez cukru” i „Słodki kosz wdzięczności” to najchętniej wybierane przez klientów kanału online zestawy prezentowe marki Wawel.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-04

Repertuar Ofert Tygodniowych pełen wyjątkowych smaków Costa Coffee

Już od 1 grudnia, sieć kawiarni Costa Coffee zaprasza do odkrycia wyjątkowych produktów z "Repertuaru Ofert Tygodniowych”
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-03

Tysiące czekolad z Wawelu dla klientów InPost

Na klientów InPost odbierających paczki w PaczkoPunktach czeka miła niespodzianka – oryginalne czekolady Wawel, dostępne w dwóch wariantach. Słodkości oferowane będą w 645 placówkach InPostu do końca roku lub do wyczerpania zapasów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-27

Świąteczna oferta Starbucks, a w niej mnóstwo nowości

W tym roku Starbucks z okazji Świąt przygotował dla swoich fanów mnóstwo nowości. Poza zakupem zestawów świątecznych Starbucks idealnych na prezenty w bezpiecznej i bezkontaktowej dostawie Glovo, fani marki mogą wypróbować też po raz pierwszy zmieniający kolor świąteczny kubek.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-20

Innowacyjne narzędzie marketingu

Smartec to zupełnie nowe rozwiązanie, spełniające współczesne wymagania związane z bezpieczeństwem zakupów oraz wspierające sprzedaż.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-20

Mr. Tom – mocno orzechowy baton w ofercie Wawel

Mr. Tom to nowość w ofercie firmy Wawel. Wyróżnia się wysoką zawartością pełnych orzechów arachidowych - aż 62% - oblanych aromatycznym karmelem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-17

Królewskie Mleczko z Wawelu teraz w dwóch atrakcyjnych smakach

Oryginalne okrągłe pianki oblane czekoladą, czyli Królewskie Mleczko z Wawelu, wzbogaciły się o nowy wariant smakowy. Do produktu o smaku waniliowym dołącza Królewskie Mleczko Śmietankowe.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-13

Nowe menu w Costa Coffee

Z początkiem listopada, Costa Coffee wystartowała ze specjalną świąteczną ofertą
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-13

Kolejna edycja świątecznej współpracy Fundacji „Wawel z Rodziną” z frisco.pl

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”.
czytaj więcej