Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-12-07

„Black Weeks” wyzwaniem dla sektora e-commerce

Black Friday na stałe wpisał się w naszą rzeczywistość, jednocześnie stając się wstępem do przedświątecznego szału zakupów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-12-01

Oferta Zimowa od marki Wawel

Koniec roku to czas, kiedy na sklepowych półkach pojawiają się produkty z limitowanej Oferty Zimowej marki Wawel. W tym roku firma przygotowała wiele ciekawych nowości w świątecznych odsłonach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-27

VEGE NOW - nowa tabliczka z Wawelu dla wegan i… nie tylko!

Delikatny aksamitny smak i receptura oparta jedynie na składnikach roślinnych - to wszystko znajduje się w nowej wegańskiej tabliczce VEGE NOW marki Wawel z międzynarodowym certyfikatem V-Label.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-17

Fanex i Yamasa - Smak japońskiej tradycji, teraz łatwo dostępny także w Polsce

Fanex nawiązał ekscytująca współpracę z legendarnym japońskim producentem sosów sojowych - Yamasa. Fanex rozpoczął już produkcję wyrobów Yamasa w Radonicach oraz będzie zajmował się ich dystrybucją na polskim i europejskim rynku HoReCa.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-15

Rynek przesyłek w Czechach: Zásilkovna numerem 1

Czesi najchętniej wybierają Zásilkovną (Packetę) – 86%. Jednocześnie jest to najlepiej oceniana firma logistyczna przez badanych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-14

Packeta Poland z nowym magazynem cross-dock w Bielsku-Białej

Packeta Poland otworzyła w Bielsku-Białej nowy magazyn cross-dock, w którym sortuje i wysyła przesyłki na ponad 70 różnych kierunków.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-30

Wiodące trendy w e-commerce kształtujące branżę spożywczą

Szacuje się, że wartość rynku e-commerce w Polsce wynosi obecnie 92 mld złotych, a największy wpływ na jego kształt, także w branży spożywczej, mają klienci.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-23

Siedem dni nowatorskiej współpracy CSR. Taki Tydzień, że OOO!

Kto powiedział, że Black Friday, Cyber Monday i Giving Tuesday mają być tylko raz w roku? A gdyby zrobić je latem? Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i Centrum elektrotechniki dla profesjonalistów TIM.pl testowali nowatorską formułę współpracy biznesu z OPP.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-19

Ponad 5000 zewnętrznych automatów paczkowych Infinity

DPD Polska rozszerza współpracę z operatorem automatów paczkowych, SwipBox.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-12

Żelki Travelki – podróżuj ze smakiem!

Odkryj wyjątkową nowość od marki Fresh&Fruity – niezwykle soczyste i kolorowe Żelki Travelki, które zachwycają niespotykanymi smakami oraz oryginalnymi kształtami. Azja, Afryka czy Ameryka – który smak wybierasz?
czytaj więcej