Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-04-09

Fanex wprowadza nowy Sos Ostry do Kebaba

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, w związku z niesłabnąca popularnością dań typu kebab w Polsce, wprowadza na rynek swój autorski Sos Ostry do Kebaba. Receptura bazuje na pomidorach oraz innych warzywach z chilli.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-07

Klasyczne smaki oraz intrygujące nowości – dwie strony menu Costa Coffee

Stale pojawiające się w menu nowości to tylko część przepysznych propozycji, jakie oferuje Costa Coffee. W kawiarniach na odkrycie czeka również szeroka oferta kaw klasycznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-01

Prezenty również na Wielkanoc – zniżki i rabaty na wiosenne przebudzenie

Przygotowując się do Świąt wielkanocnych, polscy konsumenci wydają więcej niż zazwyczaj. Czas z najbliższymi przy stole wymaga odpowiednich przygotowań związanych z ustaleniem wydatków na ten szczególny w roku okres.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-24

Wielkanocny niezbędnik – roślinne zamienniki nabiału

Wielkanocny niezbędnik – roślinne zamienniki nabiału
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-22

Nowy Sos Serowy w ofercie Fanex

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadza na rynek Sos Serowy. Nowa receptura charakteryzuje się wyrazistym smakiem i aromatem sera oraz kremową konsystencją.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-18

Wawel podsumował rok 2020

Nowe produkty, zmniejszenie zużycia wody i plastiku oraz duże wsparcie dla potrzebujących w okresie pandemii - producent słodyczy, firma Wawel, podsumowała rok 2020.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-17

Sos Barbecue bez konserwantów – nowość w ofercie Fanex

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, podążając za trendami żywieniowymi oraz gastronomicznymi, wprowadził na rynek nową odmianę swojego dobrze znanego Sosu Barbecue w wersji bez konserwantów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-15

Fanex wprowadza Sos o Smaku Bekonu

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, w odpowiedzi na oczekiwania swoich klientów, wprowadza na rynek Sos o Smaku Bekonu. Nowa receptura charakteryzuje się wyrazistym smakiem oraz lekko przydymionym aromatem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-09

Nowe trendy e-commerce

Już 73% Polaków deklaruje, że robi zakupy w Internecie, dlatego wiele firm podjęło decyzję o rozszerzeniu działalności online. Zwiększenie konkurencji wymagało od nich skupienia się na działaniach marketingowych, m.in. analizie danych, newsletterach i programach lojalnościowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-05

Oferta „Niska cena cały rok" w Costa Coffee

Oferta „Niska cena cały rok" w Costa Coffee
czytaj więcej