Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-06-15

Kampania Nutri-Score dla świadomych wyborów żywieniowych

Poprzez Kampanię „Nutri-Score dla świadomych wyborów żywieniowych” zamierzają promować rzetelny i zrozumiały system znakowania żywności. Zgodnie uznano, że informacja podana na opakowaniu to najskuteczniejsza droga kontaktu z konsumentem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-19

#MocDobroci za #MocDobroci od Wawel

Z okazji Dnia Dobrych Uczynków, który świętujemy 19 maja, producent słodyczy – marka Wawel – przeprowadza wyjątkową akcję #MocDobroci. W ramach tej wyjątkowej akcji pamięta o osobach niosących pomoc innym i obdarowuje je słodkościami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-12

MARKA BALLANTINE’S W LIMITOWANEJ, CZARNO-BIAŁEJ ODSŁONIE

Marka wprowadza limitowaną edycję butelki kultowego Ballantine’s Finest, pozostawiając znany i lubiany smak.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-10

Deli2 skorzystało na pandemii

W odpowiedzi na wzrost zainteresowania produktami premium na polskim rynku spożywczym powstały Delikatesy premium Deli2.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-20

Ekstra Gorzka 100% cocoa - nowa tabliczka od Wawel

Do portfolio marki Wawel dołączył wyjątkowy produkt - Ekstra Gorzka 100% cocoa - tabliczka stworzona tylko z jednego surowca - certyfikowanego ziarna kakaowca.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-20

Nowy Sos z Papryczkami Jalapeno od Fanex

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, w odpowiedzi na oczekiwania klientów oraz aktualne trendy gastronomiczne, wprowadził na rynek Sos z Papryczkami Jalapeno.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-19

Nowość w Costa Coffee - Latte+ - kawa wzbogacona o witaminy i białko

Do menu Costa Coffee dołączyła właśnie wyjątkowa nowość! Latte+ to prawdziwa innowacja na rynku – trzy nowe dostępne w ofercie warianty kawy zostały wzbogacone o witaminę B12 oraz białko. Odkryj je już dziś.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-16

Oferta sosów Fanex w sieci sklepów Lidl

Fanex – polski producent sosów oraz dodatków spożywczych dla branży HoReCa, nawiązał współpracę z siecią Lidl. Dzięki temu, profesjonalne sosy używane w gastronomii, będą teraz szerzej dostępne także dla klienta detalicznego na terenie całej Polski.
czytaj więcej
Handel INNOWACJE 2021-04-15

36 rat 0% – nowa forma rat PayU w sklepie huawei.pl

Huawei uruchamia nową formę płatności ratalnej PayU w swoim sklepie internetowym huawei.pl – od poniedziałku klienci będą mogli rozłożyć zakupy na 36 dogodnych rat 0%. Minimalna wartość zamówienia, które można rozłożyć na raty, to 300 zł.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-13

Roślinna rewolucja w Costa Coffee

W kawiarniach Costa Coffee znajdziemy szeroki wachlarz pożywnych i pysznych roślinnych pozycji w menu skierowanych do tych, którzy wykluczyli produkty pochodzenia zwierzęcego ze swojego jadłospisu.
czytaj więcej