Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-01-12

Orientalna rewolucja – cztery nowe sosy Fanex

Fanex – polski lider w produkcji sosów dla branży HoReCa, wprowadził do swojej oferty cztery zupełnie nowe produktu dedykowane kuchni orientalnej. Sos Pad Thai, Seczuański, Teryiaki oraz Mango-Jalapeno, to kulinarna wycieczka w głąb Azji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-28

YOPE z nową serią produktów Zimowa Noc

Limitowana seria kosmetyków o nazwie Zimowa Noc to połączenie naturalnych składników, esencji, masła oraz olejów roślinnych z cudownie kojącym zapachem cynamonu, goździków imbiru i nutą słodkiego rumu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-25

Fanex z nowym Centrum Dystrybucji

Fanex – polski producent sosów i dodatków spożywczych dla branży HoReCa, wzmacnia swoje zaplecze logistyczno-magazynowe i uruchamia Centrum Dystrybucji o powierzchni 5,5 tys. m2 w Parku Logistycznym EQT Exeter Radonice.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-17

Outsourcing sprzedaży – antykryzysowy trend dla branży FMCG

Dzięki delegacji procesu sprzedażowego lub jego wybranych części poza organizację, firmy mogą skupić się na rozwoju rynków, tworzeniu nowych kategorii produktowych czy wprowadzaniu innowacji technologicznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-08

OHAUS przedstawia mieszadła z płytą grzejną Guardian™ 2000

OHAUS Corporation, jeden z największych na świecie producentów wag i urządzeń laboratoryjnych, wprowadza nowe mieszadła z płytą grzejną Guardian 2000, które zabezpieczą laboratorium dzięki solidnej konstrukcji, niezawodności i ekonomicznej eksploatacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-02

Słowacki e-handel – poznaj rynek naszych sąsiadów

Słowaccy klienci jako pierwsi w regionie mogą skorzystać z usługi Packety pozwalającej poznać dokładną godzinę dostarczenia przesyłki przez kuriera.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-02

Specyfika największych rynków e-commerce w Europie Centralnej

Według raportu „European E-commerce Report 2022”, kontynent europejski pełen jest cyfrowych rynków na zróżnicowanym poziomie
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-10-28

System Reflex WMS odpowiedzią na współczesne wyzwania e-commerce

E-commerce utrzymuje dynamiczne tempo rozwoju. Sytuacja na rynku sprawia, że zapotrzebowanie na niezawodne, wydajne i dynamiczne systemy logistyczne ciągle rośnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-10-07

Cargus stawia w Rumunii sieć automatów paczkowych SwipBox Infinity

Operator logistyczny Cargus tej jesieni zrealizuje szeroki pilotaż wolnostojących automatów paczkowych SwipBox Infinity.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-07-12

Lidl otwiera swój 12-tysięczny sklep - będzie przyjazny ekologii i dwupiętrowy!

14 lipca Lidl otwiera w Warszawie swoją kolejną placówkę – będzie to 45. sklep w mieście i 12-tysięczny na świecie. W trosce o środowisko, nowy obiekt będzie wyposażony w liczne rozwiązania ekologiczne, a także stację ładowania samochodów elektrycznych.
czytaj więcej