Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-01-15

Przyszłość obowiązków domowych wg Samsung

Samsung powiększa portfolio o kolejne urządzenia mające ułatwić życie. Należą do nich JetBot 90 AI+, oraz pralki i suszarki AI Control.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-13

Kasia Sokołowska ambasadorką Samsung AirDresser

Kasia Sokołowska – najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce, kobieta sukcesu i ikona stylu. W swoich stylizacjach stawia na klasykę i minimalizm, które chętnie łączy z odrobiną ekstrawagancji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-12

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE: ZACZNIJ JEŚĆ ZDROWO

Początek Nowego Roku to dla wielu osób okazja do wyznaczenia sobie nowych celów, by zmienić swoje życie na lepsze. Postanawiamy rzucić palenie, rozpocząć ćwiczenia na siłowni, zacząć dietę, która pomoże schudnąć, czytać jedną książkę miesięcznie czy zacząć zdrowo jeść.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-08

CES 2021: Personalizowane lodówki Samsung BESPOKE

Spersonalizowane lodówki BESPOKE, które idealnie pasują do nowoczesnych kuchni, będą dostępne na kolejnych rynkach, w tym m.in. w Polsce, Niemczech, Włoszech.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-18

W Polsce aż 39% żywności kupowanej w każdym tygodniu jest wyrzucane

Z najnowszego raportu firmy Samsung wynika, że zrozumienie, które produkty powinny być przechowywane w lodówce, pomogłoby polskim gospodarstwom domowym uniknąć marnowania żywności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-16

Na jakie alergie jesteśmy narażeni zimą?

Wydawałoby się, że zima to pora roku, która jest przyjazna dla alergików. Nic bardzie mylnego - uczulenie na roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt domowych czy pyłki drzew to problem, z którym alergicy borykają się także zimą.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-27

4 rzeczy, które musisz wiedzieć wybierając mikrofalówkę

Nowoczesne mikrofalówki wyposażone są w innowacyjne technologie, które odkryją przed Tobą całą gamę możliwości i pozwolą Ci wykorzystać potencjał urządzenia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-24

Co zrobić, aby poprawić samopoczucie w domu?

Bez względu na jakość powietrza na zewnątrz chcemy, aby przestrzeń naszego domu była miejscem, w którym dobrze się czujemy i komfortowo odpoczywamy. Istnieją jednak czynniki, które mogą negatywnie wpływać na nasze dobre samopoczucie. Co możemy zrobić, aby temu przeciwdziałać?
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-23

Szwedzki sposób na zdrowy dom – odkryj 10 zasad Domu Czystego Powietrza

14 listopada, w dniu, w którym obchodzimy w Polsce Dzień Czystego Powietrza, Electrolux zwraca uwagę na aspekt tego problemu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-16

Szwedzki sposób na zdrowy dom – Electrolux z nową kampanią

Marka Electrolux startuje z najnowszą kampanią promującą oczyszczacz powietrza – Pure A9.
czytaj więcej