Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-06-13

Samsung otwiera nową erę Connected Living

Premierowy SmartThings Home Life oraz zmodernizowana lodówka Family Hub umożliwiają użytkownikom z całego świata korzystanie z ekosystemu inteligentnych połączonych rozwiązań zwiększających możliwości domowej przestrzeni.
czytaj więcej
AGD i RTV INNOWACJE 2022-06-13

[Bespoke Home Life] ① Nowy wymiar projektowania – od kolorów i kulturowych

Gdy w 2019 roku po raz pierwszy Samsung zaprezentował koncepcję Bespoke, celem przyświecającym firmie było zdefiniowanie na nowo roli, jaką sprzęt AGD pełni w naszych domach – zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-10

Personalizowane produkty Bespoke Home 2022 odmieniają życie konsumentów

Samsung rozszerza swoją wizję Bespoke Home, prezentując nowe opcje personalizowanego designu produktów, które odznaczają się inteligentniejszą współpracą, dłuższym cyklem życia oraz innymi zrównoważonymi rozwiązaniami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-10

Samsung prezentuje wyjątkową linię produktów Bespoke Home 2022 podczas targów Eu

Odwiedzający targi EuroCucina 2022 mają okazję zapoznać się z najnowszą linią produktów i usług Samsung Bespoke Home, które przenoszą doświadczenia użytkowników na zupełnie nowy poziom.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-09

Przedstawiamy historię Samsung Bespoke Home 2022 oraz urządzeń AGD

W ciągu ostatnich 2 lat, gdy nasze domy stały się centrum życia, sposób spędzania w nich czasu uległ gruntownej zmianie. W związku z tym ewoluowały również urządzenia gospodarstwa domowego – od zwykłych sprzętów do roli prawdziwych asystentów codzienności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-06

Klimatyzator Cecotec ForceClima 9050 dostępny w polskiej sprzedaży

Do polskiej sprzedaży wchodzi Cecotec ForceClima 9050 – urządzenie łączące w sobie trzy, posiada dwie prędkości, tryb nocny oraz system 24-godzinnego programowania. Dystrybutorem klimatyzatora marki Cecotec jest firma 4cv.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-03

Samsung z nowościami w kategorii lodówek Side-by-Side

Lider sprzedaży lodówek w Polsce*, firma Samsung, wzbogaca swoje portfolio o 8 premierowych modeli Side-by-Side. Urządzenia zostały wyposażone w zupełnie nowe technologie, które zwiększają komfort ich użytkowania oraz zapewniają dłuższą świeżość przechowywanej żywności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-02

Samsung Electronics zaprasza na wydarzenie Bespoke Home 2022

Samsung dąży do tego, aby dzięki ofercie personalizowanych urządzeń Bespoke przesuwać granice tego, co możliwe.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-01

iRobot OS – przemyślany i inteligentny system operacyjny dla domu

pionier i lider w dziedzinie domowej robotyki, przedstawia system operacyjny iRobot (iRobot OS), który jest następcą stworzonej przez firmę platformy Genius.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-27

Efektywnie, wygodnie i ekonomicznie – skorzystaj z ostatnich dni promocji na odk

Poświęcając swój czas na odkurzanie chcemy, aby było ono naprawdę efektywne. Nie bez znaczenia jest też wygoda, jaką gwarantują bezprzewodowe odkurzacze pionowe, a także względy ekonomiczne - teraz kupując odkurzacz Samsung Jet™ i dedykowaną dla niego stację czyszczącą możesz
czytaj więcej