Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-04-09

Smakuj jakości w każdym wypieku – Panasonic prezentuje serię wypiekacz do chleba

Panasonic, jeden z liderów rynku małych urządzeń kuchennych, zaprezentował nową, innowacyjną linię wypiekaczy do chleba, które zapewnią doskonały smak i jakość każdego wypieku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-31

Na co zwrócić uwagę planując zakup lodówki

Lodówka to urządzenie, bez którego ciężko jest nam sobie wyobrazić codziennie czynności w kuchni. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór nowoczesnych chłodziarek, które oferują wiele przydatnych funkcji. Na co jednak warto zwrócić szczególną uwagę planując zakup lodówki?
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-24

5 rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę kupując suszarkę automatyczną

Brak konieczności rozwieszania ubrań, odzyskanie przestrzeni w domu, łatwiejsze prasowanie to tylko niektóre zalety posiadania suszarki automatycznej. Wybierając suszarkę warto odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-23

Wiosenne porządki z odkurzaczem pionowym z funkcją pary – Hoover H-PURE 700 STEA

Hoover H-PURE 700 STEAM to wielofunkcyjny odkurzacz mopujący z odczepianą parownicą ręczną. Skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami różnych powierzchni, podłóg i dywanów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-18

WIOSENNY DETOKS SOKOWY – WZMOCNIJ ORGANIZM OD ŚRODKA

Długo wyczekiwana przez nas wszystkich wiosna nadchodzi wielkimi krokami. W tym czasie znów pojawia się u wielu osób zapał do zmian. Postanawiamy częściej wychodzić na spacery, zacząć uprawiać sport, a przede wszystkim zadbać o sylwetkę.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-17

Badanie Samsung: Czego Polacy oczekują od nowoczesnych pralek?

Pralki i suszarki wyposażone w sztuczną inteligencję, inne technologie skracające czas prania z zachowaniem skuteczności oraz pozwalające lepiej dbać o środowisko wzbudzają coraz większe zainteresowanie Polaków.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-17

Samsung z nowymi formatami video

Samsung prezentuje zupełnie nowy format video tutoriali, które w sposób zabawny, lekki i przystępny odpowiadają na pytania użytkowników dotyczące agd.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-11

Zawsze błyszczące naczynia. Jak dbać o zmywarkę, aby osiągnąć taki efekt?

Nowoczesne zmywarki pomagają szybko i wygodnie przywrócić w kuchni idealny porządek.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-10

Wszystko, co musisz wiedzieć o szafie kapsułowej. Sprawdzone sposoby Kasi Sokoło

Konsekwentne budowanie szafy kapsułowej, której idea opiera się na minimalizmie i planowaniu. Jakie 5 elementów, zdaniem Kasi, powinno się w niej znaleźć?
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-08

Pyszne i zdrowe wielkanocne wypieki z innowacyjnym piekarnikiem Haier

Piekarnik Haier HWO60SM5T9BH został z zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie użytkownika. Zastosowane w nim nowatorskie rozwiązania pomogą zmienić przedświąteczną kuchenną rewolucję w prawdziwą kulinarną przygodę.
czytaj więcej