Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-09-08

Pięć promocyjnych ofert finansowania nowej Toyoty Yaris

Toyota Bank i Toyota Leasing we współpracy z Toyota Motor Poland przygotowały pakiet promocyjnych ofert na finansowanie najnowszego modelu Toyoty Yaris.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2020-08-27

Jak ważne podczas pandemii COVID-19 jest uczenie maszynowe wykorzystywane w ocen

Komentarz Ingmara Stuppa, CPO i Dyrektora Zarządzającego w Finiata Group
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-08-03

Nowa edycja promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” od Toyota Bank

Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank startuje z kolejną edycją kampanii promocyjnej „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Uczestnicząc w akcji, kierowcy którzy posiadają lub założą Moto Konto, będą mogli uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-07-29

Pekao Leasing przekazało samochody dla Wojsk Obrony Terytorialnej

Na początku czerwca Pekao Leasing postanowiło przekazać dwa następne samochody, tym razem dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z Zegrza na rzecz Wojsk Obrony Terytorialnej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-07-21

TOYOTA FINANCIAL SERVICES Z NOWĄ IDENTYFIKACJĄ WIZUALNĄ

Toyota Financial Services wprowadza nowe logo oraz identyfikację wizualną marki. Obecna koncepcja wpisuje się w epokę cyfryzacji i dominacji urządzeń mobilnych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-06-19

PRZEDSIĘBIORCY POMAGAJĄ PRZEDSIĘBIORCOM W CZASACH KRYZYSU

Od początku pandemii z dnia na dzień kolejne przedsiębiorstwa coraz gorzej radzą sobie z utrzymaniem biznesu. Sytuacja zmusiła większość z nich do ograniczenia swojej działalności, a część do całkowitego jej zamknięcia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-06-02

Innowacyjne rozwiązanie fintechowe na pomoc gospodarkom w kryzysie

W obecnej sytuacji odmrażania gospodarki rządy uruchamiają ogromne programy pomocowe. Aby pieniądze trafiały precyzyjnie do tych, którzy najpilniej ich potrzebują, fintechy Loyaltek i Paynovate udostępniły Unity Card umożliwiającą precyzyjną redystrybucję środków finansowych.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2020-06-01

Aplikacja Idea Banku dołącza do Huawei AppGallery

Idea Bank, specjalizujący się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, dołączył do Huawei AppGallery, autorskiego sklepu Huawei z aplikacjami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-21

Pekao Leasing podarowało samochód dla NIZP-PZH

W obliczu wielu wymagań dotyczących transportu pracowników laboratorium oraz próbek, Pekao Leasing postanowiło wesprzeć Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-Państwowy Zakład Higieny i podarowało instytutowi Forda Focusa.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-21

Toyota Bank Polska wprowadza opcję kredytów samochodowych z odroczeniem spłaty

W czasie panującej pandemii Toyota Bank Polska chcąc rozszerzać możliwości klientów i ułatwić im zakup nowego auta, udostępnił możliwość wzięcia kredytu samochodowego z odroczeniem spłaty.
czytaj więcej