Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-12-01

KREDYTOBIORCY RUSZAJĄ DO SĄDÓW W SPRAWIE UNIEWAŻNIENIA UMÓW KREDYTOWYCH

W listopadzie Sąd Okręgowy w Katowicach wydał orzeczenie zawieszające stosowanie wskaźnika WIBOR w umowie kredytowej na czas trwania procesu, dzięki któremu rata kredytu spadła aż o 5 tys. zł.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-14

Toyota Financial Services ze specjalną ofertą finansowania Corolli Cross

Z okazji zbliżających się Dni Otwartych nowej Toyoty Corolli Cross, Toyota Financial Services przygotował atrakcyjną ofertę finansowania tego modelu dla klientów detalicznych i firmowych. Tylko przez 4 dni będzie można skorzystać z preferencyjnych warunków.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-07

Toyota Bank podnosi oprocentowanie depozytów

Toyota Bank po raz kolejny podnosi oprocentowanie lokat terminowych dla klientów indywidualnych. Największe podwyżki stawek dotyczą kilku wariantów Lokaty Standardowej oraz Lokaty Plus (zmiana z 2 na ponad 7%).
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-10-11

Toyota Bank wprowadził promocyjną ofertę jednoratowego kredytu 70/30

Toyota Bank oferuje promocyjne warunki jednoratowego 70/30 w ramach którego klienci mogą zakupić wybrane modele Toyoty ze stałym oprocentowaniem 0%.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-09-13

Toyota Leasing zaprasza na nowy Portal Klienta

Od września wszyscy klienci indywidualni i firmowi, którzy posiadają umowę z Toyota Leasing, dzięki nowemu Portalowi Klienta mogą samodzielnie zarządzać jej najważniejszymi parametrami.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2022-08-31

Trwa trzecia edycja konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Gospodarczą

Rozpoczyna się głosowanie na zwycięzcę kolejnej edycji konkursu o Polsko - Niemiecką Nagrodę Gospodarczą organizowanego przez AHK Polska. Internauci do dnia 30 września br. mogą zagłosować na jednego z pięciu finalistów reprezentujących różne branże.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-08-12

Walletmor sprzedał już tysiąc implantów

Walletmor, jedyny na świecie producent implantów płatniczych, ogłosił swój kolejny sukces. Firma sprzedała właśnie swój tysięczny implant, co jest przełomowym wydarzeniem w rozwoju spółki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-07-04

Toyota Leasing Polska dołączyła do programu Mój elektryk

Toyota Leasing Polska podpisała z Bankiem Ochrony Środowiska umowę o współpracy przy rządowym programie „Mój elektryk”. Dzięki temu firma umożliwi uzyskanie dopłaty do leasingu swoich pojazdów zeroemisyjnych - elektrycznych oraz wodorowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-29

Klienci Toyota Bank założą Indeksowane Konto Oszczędnościowe całkowicie online

Toyota Bank wykonał kolejny ważny krok w związku z digitalizacją swoich usług. Do grona produktów o które można wnioskować w 100% online, dołącza Indeksowane Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,05% w skali roku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-22

Toyota Bank wprowadza możliwość składania wniosków produktowych w 100% online

Toyota Bank Polska wsłuchując się w głos klientów, umożliwi im składanie wniosków produktowych całkowicie online. Pierwszym produktem, który będzie można założyć nie ruszając się sprzed ekranu komputera, będzie Moto Konto.
czytaj więcej