Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-12-18

Innowacje Fiserv wygrywają na Payments Awards 2020

Fiserv, światowy lider w dziedzinie płatności i technologii finansowych, zdobył dwie nagrody w konkursie Payments Awards 2020 za innowacyjne i pionierskie podejście do płatności bezgotówkowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-07

Nawet 100 zł premii za założenie lokat w Toyota Bank

Toyota Bank Polska rusza ze swoją najnowszą akcją promocyjną „Podwójna premia za lokaty”. W ramach akcji, klienci którzy założą Lokatę Plus na 6 lub 12 miesięcy, mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości do 100 zł. Z akcji można skorzystać do 15 stycznia 2021 roku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-27

Toyota Bank wprowadza nową wersję aplikacji mobilnej Tankuj Korzyści

Toyota Bank rozwija swoją aplikację mobilną Tankuj Korzyści. Oprócz dobrze znanych funkcjonalności takich jak obsługa promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” oraz programu Toyota More, użytkownicy otrzymali dostęp do zupełnie nowej sekcji – Mój Garaż.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-16

W CO WARTO INWESTOWAĆ W CZASACH KORONAWIRUSA?

Ogólnoświatowa pandemia koronawirusa, a przede wszystkim restrykcje nałożone przez poszczególne rządy spowodowały ogromny chaos w światowej gospodarce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-13

Wykrycie fraudu – zadanie dla sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja to narzędzie na miarę XXI wieku, bez którego trudno jest już wyobrazić sobie funkcjonowanie startupów czy nowoczesnych przedsiębiorstw
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-01

eFaktoring NFG dostępny na platformie wFirma.pl

Mikroprzedsiębiorcy, którzy na co dzień korzystają z księgowości online, teraz mogą już błyskawicznie wymieniać faktury na gotówkę. Użytkownicy platformy wFirma.pl zyskali dostęp do nowoczesnej usługi eFaktoringu NFG.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-08

Pięć promocyjnych ofert finansowania nowej Toyoty Yaris

Toyota Bank i Toyota Leasing we współpracy z Toyota Motor Poland przygotowały pakiet promocyjnych ofert na finansowanie najnowszego modelu Toyoty Yaris.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2020-08-27

Jak ważne podczas pandemii COVID-19 jest uczenie maszynowe wykorzystywane w ocen

Komentarz Ingmara Stuppa, CPO i Dyrektora Zarządzającego w Finiata Group
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-08-03

Nowa edycja promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” od Toyota Bank

Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank startuje z kolejną edycją kampanii promocyjnej „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Uczestnicząc w akcji, kierowcy którzy posiadają lub założą Moto Konto, będą mogli uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-07-29

Pekao Leasing przekazało samochody dla Wojsk Obrony Terytorialnej

Na początku czerwca Pekao Leasing postanowiło przekazać dwa następne samochody, tym razem dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z Zegrza na rzecz Wojsk Obrony Terytorialnej.
czytaj więcej