Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-04-20

Już ponad 40% klientów Toyota Bank wybiera finansowanie z gwarancją raty

Już ponad 40% klientów dokonujących zakupy samochodu Toyota bądź Lexus, decyduje się na finansowanie ze stałą stopą procentową, która daje gwarancję niezmienności raty przez cały okres umowy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-23

Nawet 150 zł premii za założenie Lokat w Toyota Bank

Toyota Bank Polska startuje z najnowszą akcją promocyjną „Lokaty z premią”. Klienci którzy posiadają aktywne konto w Banku oraz założą Lokatę Sprint na 200 dni lub Lokatę Plus na 12 miesięcy, mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości nawet 150 zł.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2021-11-05

Reakto z 1,5 mln zł z kampanii crowdfundingu udziałowego

Reakto – spółka tworząca rozwiązania dedykowane sieciom stacji dokujących i dronom, przekroczyła próg minimalny 1,5 mln zł w zakończonej 4 listopada br. kampanii crowdfundingu udziałowego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-30

Staking i portal aukcyjny - fintech Platon Life rozszerza ofertę

Międzynarodowy holding fintechowy Platon Life uruchomił na skalę globalną serwis Platon Auction. To kolejny kamień milowy w rozwoju przedsiębiorstwa. Inną istotną nowością w ofercie fintechu jest usługa inwestowania za pomocą tokenów PLTC.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-18

Toyota Bank podnosi oprocentowanie depozytów i wprowadza nową lokatę

Toyota Bank Polska podwyższa oprocentowanie swoich depozytów - Lokaty Plus na 24 oraz 36 miesięcy. Jednocześnie do szerokiego grona Lokat Sprint, trafił nowy wariant depozytu na 200 dni z oprocentowaniem 1,3% w skali roku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-12

TFS wprowadza specjalną ofertę kredytową dla niepełnosprawnych

Toyota Financial Services (TFS) oferuje promocyjną ofertą kredytu na zakup modeli ze specjalną zabudową Mobility lub Carospeed, która dedykowana jest dla osób z niepełną sprawnością ruchową.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-08-02

Klienci Toyota Bank ponownie zaoszczędzą na stacjach paliw

Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank startuje z kolejną już edycją dobrze znanej kierowcom promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Zmotoryzowani klienci banku posiadający Moto Konto, w dalszym ciągu będą mogli uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-25

Pierwszy w świecie implant płatniczy zdobywa w Polsce coraz większą popularność

W ślad za ciekawością mediów, banków i potencjalnych użytkowników rozwija się ogólnopolska sieć gabinetów współpracujących z Walletmor, gotowych na przyjęcie klientów zainteresowanych wszczepieniem implantu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-17

Cykliczna wymiana auta - nowa kampania edukacyjna Toyota Financial Services

Toyota Financial Services wystartowała z kampanią edukacyjną mającą na celu promocję idei produktów finansowych opartych o tzw. ratę balonową oraz o cykliczną wymianę auta, która na wielu rynkach światowych jest już standardem.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2021-04-12

Sunday Polska nawiązuje strategiczną współpracę z Lendi

Lendi, najszybciej rosnący na rynku broker finansowy, został autoryzowanym partnerem Sunday Polska – jednego z liderów branży instalacji fotowoltaicznych. Lendi uzupełniło swoje portfolio i poza produktami finansowymi będzie sprzedawało także rozwiązania fotowoltaiczne.
czytaj więcej