Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-06-19

PRZEDSIĘBIORCY POMAGAJĄ PRZEDSIĘBIORCOM W CZASACH KRYZYSU

Od początku pandemii z dnia na dzień kolejne przedsiębiorstwa coraz gorzej radzą sobie z utrzymaniem biznesu. Sytuacja zmusiła większość z nich do ograniczenia swojej działalności, a część do całkowitego jej zamknięcia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-06-02

Innowacyjne rozwiązanie fintechowe na pomoc gospodarkom w kryzysie

W obecnej sytuacji odmrażania gospodarki rządy uruchamiają ogromne programy pomocowe. Aby pieniądze trafiały precyzyjnie do tych, którzy najpilniej ich potrzebują, fintechy Loyaltek i Paynovate udostępniły Unity Card umożliwiającą precyzyjną redystrybucję środków finansowych.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2020-06-01

Aplikacja Idea Banku dołącza do Huawei AppGallery

Idea Bank, specjalizujący się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, dołączył do Huawei AppGallery, autorskiego sklepu Huawei z aplikacjami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-21

Pekao Leasing podarowało samochód dla NIZP-PZH

W obliczu wielu wymagań dotyczących transportu pracowników laboratorium oraz próbek, Pekao Leasing postanowiło wesprzeć Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-Państwowy Zakład Higieny i podarowało instytutowi Forda Focusa.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-21

Toyota Bank Polska wprowadza opcję kredytów samochodowych z odroczeniem spłaty

W czasie panującej pandemii Toyota Bank Polska chcąc rozszerzać możliwości klientów i ułatwić im zakup nowego auta, udostępnił możliwość wzięcia kredytu samochodowego z odroczeniem spłaty.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2020-05-20

Nowe udogodnienia dla Klientów Pekao Leasing

Trwająca w Polsce od ponad dwóch miesięcy pandemia koronawirusa spowodowała wiele ograniczeń, które mają duży wpływ na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-04

Toyota Bank: Mobilna Autoryzacja przy pomocy odcisku palca i FaceID

Toyota Bank Polska rozszerzył funkcjonalność swojej aplikacji „Mobilna Autoryzacja”, służącej do potwierdzania logowania i transakcji. Obecnie użytkownicy mobilnego narzędzia, mogą logować się do niego za pomocą odcisku palca oraz Face ID bez konieczności wprowadzania numeru PIN.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-29

Cyfryzacja księgowości – czy przyspieszy po pandemii?

Technologie oparte na chmurze czy sztuczna inteligencja to pojęcia,które coraz śmielej wkraczają w życie współczesnych księgowych. Rosnąca grupa firm decyduje się na zastępowanie papierowego obiegu dokumentów systemami skanowania i elektronicznego obiegu faktur.
czytaj więcej
Finanse INNOWACJE 2020-04-16

Polska aplikacja z sektora accountech w amerykańskim programie akceleracyjnym

Do 3. edycji programu akceleracyjnego Association and CPA.com Startup Accelerator zakwalifikowała się polska aplikacja do szybkiego księgowania faktur Scanye, która pomaga też w obliczu epidemii koronawirusa w pracy zdalnej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-07

JAK USPRAWNIĆ PRODUKCJĘ I DYSTRYBUCJĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU?

Trwająca od kilku tygodni epidemia koronawirusa zmusiła wiele przedsiębiorstw do ograniczenia swojej działalności, a duża część jej pracowników przeniosła się z biur do domów, by pracować zdalnie lub została podzielona na zmiany, by zminimalizować możliwość kontaktu między sobą.
czytaj więcej