Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-09-27

Domek wakacyjny - czy dbasz o jego bezpieczeństwo?

Koniec wakacji najczęściej kojarzony jest z powrotami. Dla wielu jest to także czas powrotu do miasta i zamknięcia z żalem drzwi domku wakacyjnego na kilka miesięcy. Setki wczasowych nieruchomości pozostaje wówczas niechronionych, aż do następnego lata.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-26

Live Privacy Shield - skuteczna ochrona prywatności w systemach monitoringu

Wymogi płynące z RODO nakazują właścicielom i operatorom systemów dozoru wizyjnego przywiązywać szczególną uwagę do ochrony prywatności w procesie pozyskiwania, przetwarzania i przechowywania danych. AXIS Live Privacy Shield wydaje się w tym zakresie rozwiązaniem idealnym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-15

Zwalczanie cyberataków w erze monitoringu sieciowego

W przeszłości, w czasach analogowych, systemy dozoru wizyjnego były narażone na uszkodzenia wywołane głównie czynnikami pogodowymi lub aktami wandalizmu. Obecnie, w erze monitoringu sieciowego, systemy te narażone są przede wszystkim na nieuchwytne dla oka cyberataki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-31

Spam jest zły - ale czy wiemy jak sobie z nim radzić?

Spam jest zły - ale czy wiemy jak sobie z nim radzić?
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-12

Bezpieczeństwa nigdy za wiele

Datalogic, globalny lider na rynku automatycznego przechwytywania danych i automatyki procesów, ma przyjemność zaprezentować SLS-M5 (Master) i SLS-R5 (Slave) – dwa nowe modele z rodziny skanerów laserowych LASER SENTINEL.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-29

Nowe technologie w służbie bezpieczeństwa łańcucha dostaw

Branża transportowo-logistyczna na co dzień mierzy się z szeregiem problemów i wyzwań. Do najważniejszych należy z pewnością zapewnienie stałego poziomu bezpieczeństwa łańcucha dostaw.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-06

Pompa ciepła HPA-O – zapewnij sobie spokój i wygodę

Jeśli szukasz funkcjonalnej i efektywnej pompy ciepła, którą będziesz mógł bezawaryjnie użytkować przez lata, rozwiązaniem szytym na miarę będzie w tym przypadku zastosowanie pompy ciepła HPA-O marki STIEBEL ELTRON.
czytaj więcej

Szkolenia w wirtualnej rzeczywistości

Zachowanie zasad bezpieczeństwa jest szczególnie ważne dla osób pracujących przy urządzeniach elektromagnetycznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-17

Nowy bullet z górnej półki. Kamera idealna dla służb mundurowych?

Odkąd monitoring stał się niemal niezbędnym narzędziem dozoru i źródłem danych w ramach prac dochodzeniowo-śledczych, firmy prześcigają się w tworzeniu systemów obserwacji, skrojonych na miarę służb. Rynek w Europie i w Polsce stał się polem konkurencji z producentami z Chin.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-28

PRZYJDŹ POD GALERIĘ KATOWICKĄ I BŁYŚNIJ DLA ŻYCIA!

W poniedziałek, 1 października, w godzinach 17:00 – 19:30, na Placu Szewczyka przed Galerią Katowicką odbędzie się jesienna inauguracja akcji odblaskowej „Błyśnij dla życia”.
czytaj więcej