Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-01-18

UWAŻAJ – KTOŚ NAGRYWA TWOJE ROZMOWY BIZNESOWE

Od początku pandemii koronawirusa większość firm postanowiła przejść na pracę zdalną. Aby uniknąć zarażenia, wszelkie spotkania zespołowe oraz biznesowe przeniosły się do świata online.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-14

Zadbaj o bezpieczeństwo bliskich. Podaruj przycisk SOS na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta. Oprócz życzeń płynących prosto z serca warto podarować naszym najbliższym coś wyjątkowego. Wyraź swoją troskę i sprezentuj alarmowy smart przycisk SOS.
czytaj więcej

Raport One Identity na temat wpływu pandemii COVID-19 na IAM w organizacjach

Firma One Identity, lider w zarządzaniu tożsamością i dostępem, opublikowała wyniki badania, które przedstawiają zmiany, jakie w wyniku pandemii COVID-19 nastąpiły w organizacjach w obszarze bezpieczeństwa oraz zarządzania tożsamością i dostępem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-09

Wyjazd służbowy w czasie pandemii: na co zwracać uwagę, wybierając hotel?

Podróż służbowa wiąże się obecnie ze szczególnym ryzykiem. Dlatego tak ważne jest zachowanie niezbędnych środków ostrożności. W tym kontekście wybór noclegu w bezpiecznym hotelu to sprawa podstawowa. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed dokonaniem rezerwacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-13

Naucz Twoje dziecko jak odpowiedzialnie korzystać z Internetu

Firma Trend Micro Polska, w ramach swojego globalnego programu Internet Safety for Kids and Families (ISKF), uruchomiła pierwszą polską edycję konkursu online na wideo i plakat pt. „What's Your Story?” 2020.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-10

Skuteczna i bezpieczna sterylizacja pomieszczeń w domu i w pracy

Chcesz zadbać o sterylną czystość w swoim domu, mieszkaniu, miejscu pracy? Nowe urządzenie firmy TECH Sterowniki, czyli sterylizator powietrza SPT-30 zadba o realizację tego zadania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-02

Trend Micro zablokowało 8,8 mln zagrożeń związanych z pandemią COVID-19

Firma Trend Micro Incorporated, będąca liderem w dziedzinie zabezpieczeń chmury, opublikowała raport podsumowujący pierwsze półrocze 2020. Wynika z niego, że najwięcej ataków cybernetycznych w tym okresie miało związek z pandemią COVID-19.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-01

Centrum Zdrowia Dziecka dziękuje Fundacji K.I.D.S.

Współpraca Fundacji K.I.D.S. z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie wkracza na kolejny etap. Podczas czwartkowej konferencji prasowej, została odsłonięta tablica upamiętniająca dotychczasowe dokonania Fundacji na rzecz szpitala.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-08-13

Kontrola protokołów sanitarnych w hotelach sieci Louvre Hotels Group

Sieć Louvre Hotels Group powierzyła organizacji NSF International przeprowadzenie niezależnego przeglądu wewnętrznych protokołów sanitarnych we wszystkich hotelach grupy w ramach programu Checked by NSF™.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-08-03

Raport TrendMicro ujawnia, jak wygląda infrastruktura biznesowa cyberprzestępców

Firma Trend Micro Incorporated, będąca światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń cybernetycznych, opublikowała najnowsze analizy podziemnego rynku usług hostingowych.
czytaj więcej