Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-11-18

Wsparcie marki GROHE w ramach kampanii "Make a Splash!"

Dzięki wsparciu marki GROHE w ramach kampanii „Make a Splash!”, LIXIL i UNICEF zapewniły dostęp do bezpiecznych rozwiązań wodno-sanitarnych w Nigerii i Indonezji
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-10-09

Jesienne przeceny EZVIZ w sieci sklepów Leroy Merlin

EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, ogłosił specjalną sprzedaż produktów dla bezpieczeństwa i domowej wygody. Jesienna promocja wystartowała w tym tygodniu w sklepach Leroy Merlin i będzie trwać aż do 25 października.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-09-30

Niania elektroniczna EZVIZ BM1 wspiera rodziców w opiece nad dzieckiem

29 września 2022 - EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, poszerza portfolio produktów smart home o swoją pierwszą kamerę nianię. EZVIZ BM1 to niewielkie i dopracowane urządzenie na baterie do monitorowania aktywności dziecka 24/7.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-08-03

Jak zabezpieczyć rower? Oznakuj go z policją podczas najbliższej akcji w Magnoli

Dziesiątki rowerów, „niewidzialne” znakowanie i specjalne nalepki, które pomogą uchronić jednoślady przed kradzieżą. W najbliższy piątek (5 sierpnia) przed wejściem głównym do Magnolia Park rusza kolejna akcja znakowania rowerów z wrocławskimi policjantami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-07-28

4 trendy, które zdominują rynek drzwi w najbliższym czasie

Polacy podchodzą do cen i jakości, a także jak przedkłada się to na inwestowanie w swoje bezpieczeństwo (tylko 30% respondentów posiada drzwi antywłamaniowe).
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-07-11

ASSA ABLOY Mercor Doors wprowadza serwis drzwi, który można zamówić online

ASSA ABLOY Mercor Doors wprowadza możliwość zamówienia online serwisu w obiektach komercyjnych, biurowych, hotelowych, sportowych, logistycznych czy produkcyjnych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-07

Urządzenia Samsung Galaxy z certyfikatem ochrony kryptograficznej w Polsce

W ramach procesu certyfikacji prowadzonego przez polską Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) został wydany certyfikat ochrony kryptograficznej obejmujący wybrane mechanizmy bezpieczeństwa Samsung Knox.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-23

Kingston Digital wprowadza zewnętrzny dysk do ochrony danych z ekranem dotykowy

Szyfrowanie sprzętowe zapewniające pełne bezpieczeństwo i przyjazność użytkowania – dysk IronKey Vault Privacy 80 External SSD pozwala na dostęp do kluczowych danych bez konieczności łączenia się z Internetem, a także prędkość zapisu i odczytu do 250 MB/s.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-19

Zdalny Ekspert odpowie na braki kadrowe polskiego przemysłu?

Postęp zmian technologicznych przemysłu 4.0. jest znacznie szybszy niż nabywanie kompetencji w tym obszarze. Jak sobie z tym poradzić?
czytaj więcej