Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-01-29

Nowe technologie w służbie bezpieczeństwa łańcucha dostaw

Branża transportowo-logistyczna na co dzień mierzy się z szeregiem problemów i wyzwań. Do najważniejszych należy z pewnością zapewnienie stałego poziomu bezpieczeństwa łańcucha dostaw.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-06

Pompa ciepła HPA-O – zapewnij sobie spokój i wygodę

Jeśli szukasz funkcjonalnej i efektywnej pompy ciepła, którą będziesz mógł bezawaryjnie użytkować przez lata, rozwiązaniem szytym na miarę będzie w tym przypadku zastosowanie pompy ciepła HPA-O marki STIEBEL ELTRON.
czytaj więcej

Szkolenia w wirtualnej rzeczywistości

Zachowanie zasad bezpieczeństwa jest szczególnie ważne dla osób pracujących przy urządzeniach elektromagnetycznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-17

Nowy bullet z górnej półki. Kamera idealna dla służb mundurowych?

Odkąd monitoring stał się niemal niezbędnym narzędziem dozoru i źródłem danych w ramach prac dochodzeniowo-śledczych, firmy prześcigają się w tworzeniu systemów obserwacji, skrojonych na miarę służb. Rynek w Europie i w Polsce stał się polem konkurencji z producentami z Chin.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-28

PRZYJDŹ POD GALERIĘ KATOWICKĄ I BŁYŚNIJ DLA ŻYCIA!

W poniedziałek, 1 października, w godzinach 17:00 – 19:30, na Placu Szewczyka przed Galerią Katowicką odbędzie się jesienna inauguracja akcji odblaskowej „Błyśnij dla życia”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-25

Możesz zdalnie ochronić swój dom przed pożarem

Ogień to jeden z najgroźniejszych żywiołów. Stworzony przez firmę Blaupunkt bezprzewodowy detektor dymu SD-S1 jest rozwiązaniem skutecznym i nowoczesnym. Za jego pośrednictwem dostaniesz SMS lub informację telefoniczną o zagrożeniu w twoim domu lub firmie.
czytaj więcej

Quest Change Auditor 7.0 Threat Detection

Firma Quest udostępniła najnowszą wersję rozwiązania Change Auditor 7.0 Threat Detection do zautomatyzowanego wykrywania, analizowania i usuwania zagrożeń bezpieczeństwa w środowisku Microsoft.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-08-16

Blaupunkt Q3000 – bezprzewodowy system do monitorowania dużych powierzchni

Q3000 – to kolejny bezprzewodowy system alarmowy z wbudowaną kamerą od marki Blaupunkt. Jest to inteligentny zestaw, który służy do monitorowania stanu wybranej przestrzeni.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-07-19

To ważne po czym chodzisz!

Wybierając się na spacer po mieście lub na zakupy do centrum handlowego, naszych myśli nie zaprząta fakt, po czym chodzimy. Tymczasem od tego, jaki materiał został zastosowany w danej przestrzeni, zależy w dużym stopniu nasze bezpieczeństwo.
czytaj więcej