Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-09-24

Tenda CP3 - kamera Full HD do monitoringu domu

Kamera bezpieczeństwa Pan/Tilt 1080P Tenda CP3 to wysokiej jakości kamera monitoringu łącząca zasięg widzenia 360° z rozdzielczością 1080p.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-21

Rozwiązania sieciowe Zyxel wspierają działalność CDT MEDICUS

Zabezpieczenie sieci komputerowych placówek medycznych jest niezwykle istotne dla sprawnego funkcjonowania całej służby zdrowia
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-21

Wytrzymała kamera PTZ z 20-krotnym zoomem optycznym do zastosowań krytycznych

Axis Communications wprowadza kamerę AXIS Q6078-E PTZ, oferującą wyjątkowo wysoką jakość obrazu dzięki rozdzielczości UHD 4K i 20-krotnemu zoomowi optycznemu. Urządzenie zapewnia znakomity widok ogólny oraz poziom odwzorowania szczegółów z wyraźnymi, ostrymi kolorami.
czytaj więcej

Bezpieczeństwo kobiet w Internecie – współpraca TikToka i Web Foundation

W ciągu ostatniego roku TikTok wraz z innymi partnerami współpracował z Web Foundation, międzynarodową organizacją działającą na rzecz równości cyfrowej, aby zapewnić bezpieczeństwo kobietom w Internecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-02

Wygodny i bezpieczny strój roboczy: Jak chronić kolana?

Staw kolanowy to największy staw w organizmie człowieka i jedna z najbardziej skomplikowanych struktur kostno-mięśniowych. Jego kontuzje to nie tylko mniejszy lub większy dyskomfort, ale także szczególne zagrożenie dla osób pracujących fizycznie, zwłaszcza na klęcząco.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-02

Dezynfekcja światłem UV-C najskuteczniejszą, potwierdzoną metodą zabezpieczenia

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Bostońskim wykazały, że promieniowanie UV-C zabija 99,9 % koronawirusa w ciągu kilku sekund. Dzięki temu skutecznie zapobiega jego rozprzestrzenianiu się.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-25

Największe wyzwania w kontroli dostępu – jak skutecznie stawić im czoła?

Skuteczna ochrona budynków wielopowierzchniowych to w dzisiejszych czasach szczególne wyzwanie. Odpowiedzią na nie są nowe elastyczne systemy zarządzania kontrolą dostępu, które łączą skuteczną ochronę z wygodą użytkowania i łatwością instalacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-21

Najpopularniejsze (i najgorsze) hasła - 7 trendów

DataArt prezentuje listę negatywnych wzroców, którym ulegamy, tworząc hasła.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-14

Huawei i Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki w kampanii „Włącz ochronę oczu”

Właściwa postawa przed ekranem laptopa, czy włączanie redukcji niebieskiego światła np. w laptopie MateBook D 16 – to tylko niektóre z katalogu dobrych nawyków, stworzonego przez Huawei i Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki w ramach kampanii edukacyjnej „Włącz ochronę oczu”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-22

Szkło widoczne dla ptaków, opracowane dla ochrony przyrody

Pilkington United Kingdom Limited, należący do NSG Group, opracował nowe szkło Pilkington AviSafe™. Jego specjalna powłoka zapobiega zderzaniu się ptaków z oknami i szklanymi fasadami budynków.
czytaj więcej