Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-05-23

Kingston Digital wprowadza zewnętrzny dysk do ochrony danych z ekranem dotykowy

Szyfrowanie sprzętowe zapewniające pełne bezpieczeństwo i przyjazność użytkowania – dysk IronKey Vault Privacy 80 External SSD pozwala na dostęp do kluczowych danych bez konieczności łączenia się z Internetem, a także prędkość zapisu i odczytu do 250 MB/s.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-19

Zdalny Ekspert odpowie na braki kadrowe polskiego przemysłu?

Postęp zmian technologicznych przemysłu 4.0. jest znacznie szybszy niż nabywanie kompetencji w tym obszarze. Jak sobie z tym poradzić?
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-12

Polska żywność nie spełnia norm jakościowych

Cyfryzacja procesów w zakładach produkcyjnych szansą na zmniejszenie występowania zagrożeń dla bezpieczeństwa wytwarzanej żywności
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-02-09

Bezpieczeństwo na każdym kliku

Choć oszustwa internetowe notowane są od wielu lat, rozwój branży e-commerce i nowych technologii w ostatnich latach sprawił, że coraz więcej osób decyduje się na zakupy, zamawianie usług, rezerwowanie noclegów właśnie przez internet.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-01-14

Niszczarka Hama Premium Auto M120 rozprawi się ze stertami dokumentów i kart

Do oferty marki dołączyła zaawansowana niszczarka z 25-litrowym pojemnikiem na ścinki, pozbywająca się zarówno dokumentów, jak i plastikowych kart.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-24

Tenda CP3 - kamera Full HD do monitoringu domu

Kamera bezpieczeństwa Pan/Tilt 1080P Tenda CP3 to wysokiej jakości kamera monitoringu łącząca zasięg widzenia 360° z rozdzielczością 1080p.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-21

Rozwiązania sieciowe Zyxel wspierają działalność CDT MEDICUS

Zabezpieczenie sieci komputerowych placówek medycznych jest niezwykle istotne dla sprawnego funkcjonowania całej służby zdrowia
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-21

Wytrzymała kamera PTZ z 20-krotnym zoomem optycznym do zastosowań krytycznych

Axis Communications wprowadza kamerę AXIS Q6078-E PTZ, oferującą wyjątkowo wysoką jakość obrazu dzięki rozdzielczości UHD 4K i 20-krotnemu zoomowi optycznemu. Urządzenie zapewnia znakomity widok ogólny oraz poziom odwzorowania szczegółów z wyraźnymi, ostrymi kolorami.
czytaj więcej

Bezpieczeństwo kobiet w Internecie – współpraca TikToka i Web Foundation

W ciągu ostatniego roku TikTok wraz z innymi partnerami współpracował z Web Foundation, międzynarodową organizacją działającą na rzecz równości cyfrowej, aby zapewnić bezpieczeństwo kobietom w Internecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-02

Wygodny i bezpieczny strój roboczy: Jak chronić kolana?

Staw kolanowy to największy staw w organizmie człowieka i jedna z najbardziej skomplikowanych struktur kostno-mięśniowych. Jego kontuzje to nie tylko mniejszy lub większy dyskomfort, ale także szczególne zagrożenie dla osób pracujących fizycznie, zwłaszcza na klęcząco.
czytaj więcej