Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-03-11

The Look of The Year w Avenidzie Poznań

W Avenidzie Poznań 16 marca odbędzie się prestiżowy konkurs modelingowy The Look of The Year. Gospodarzem wydarzenia zostanie Mateusz Hładki, a w jury zasiądzie światowej sławy projektant Maciej Zień oraz Miss Polonia 2012 – Paulina Krupińska.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-24

Wintercamp X: poznaj góry zimą!

Potężna dawka wiedzy, fantastyczni ludzie i cztery dni doskonałej zabawy. Już w lutym, pod Turbaczem (Gorce) odbędzie się 10-ty Zimowy Biwak Szkoleniowy Wintercamp. Dwie edycje tego wydarzenia odbędą się w dniach 14-17 oraz 21-24 lutego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-19

Niestandardowy prezent na Dzień Chłopaka od Vordon

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych i elektronarzędzi, zaprezentował wkrętarko-wiertarkę akumulatorową VR09i. Narzędzie doskonale sprawi się zarówno w domowym warsztacie majsterkowicza amatora, jak i w rękach wymagającego fachowca podczas prac budowlanych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-06-27

REPORTERZY – cykl na France 24

REPORTAŻ: Polowanie na tureckich wygnańców politycznych
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-30

Filmuj wiosnę z perspektywy dwóch kółek

Z niecierpliwością oczekujesz momentu, w którym wyprowadzisz z garażu swój jednoślad? Ruszając w trasę zawsze zabierasz ze sobą kamerę i dzielisz się przygodami ze znajomymi? Znamy sposób, by Twoje nagrania robiły jeszcze większe wrażenie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-07

Letnie wypieki – w owocowej odsłonie

Truskawki, maliny, borówki, czereśnie, gruszki, jabłka… skarbów lata nie sposób wymienić. Kolorowe, soczyste, a przy tym… pyszne! Sezonowe owoce to niezbędny składnik letnich wypieków.
czytaj więcej