Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-11-06

Strado LED – z myślą o energooszczędności i bezpieczeństwie na drogach

Strado LED – z myślą o energooszczędności i bezpieczeństwie na drogach
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-09

​Pierwszy w Polsce eksperymentalny odcinek drogi otwarty na Mazurach

​W województwie warmińsko-mazurskim otwarto właśnie pierwszy w Polsce, eksperymentalny odcinek drogi, przy budowie którego wykorzystano unikalne rozwiązanie dostarczone przez firmę Lehigh Technologies, należącą do Grupy Michelin.
czytaj więcej

Schneider Electric: Cyfrowe bliźniaki dekarbonizują energię i wodociągi

Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyki, ogłosił ulepszenia dla zyskującej na popularności technologii cyfrowych bliźniaków (ang. digital twins) dla przedsiębiorstw energetycznych i wodociągowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-31

Unikalna współpraca w Lublinie. Fundacja, samorząd i deweloper stworzyli szkołę

Ponad 150 dzieci – przedszkolaków i uczniów pierwszej klasy – od września będzie chodzić do dwóch nowych, publicznych placówek przy ul. Diamentowej 2 w Lublinie.
czytaj więcej

Świetliki Atrium od VELUX Commercial

Atrium, czyli wewnętrzny dziedziniec w budynkach, ma swoje korzenie w architekturze starożytnego Rzymu. Ten znany od wieków element ma obecnie przede wszystkim funkcję reprezentacyjną w budynkach komercyjnych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-30

Oświatowa fundacja zbudowała w Poznaniu publiczną szkołę

Nowoczesny, piętrowy budynek z 16 salami lekcyjnymi, doskonałe warunki do nauki, wymarzona, profesjonalna sala gimnastyczna, a przede wszystkim 350 nowych miejsc dla uczniów i przedszkolaków. Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty otwiera nową siedzibę Szkoły Podstawowej SPECTO.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-04

Kaufland zmodernizował kolejną placówkę w Bydgoszczy

Poza rozbudową sieci sklepów i bazy logistycznej Kaufland inwestuje w modernizację istniejących placówek. Już od czwartku 3 sierpnia mogą przekonać się o tym klienci marketu w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 16.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-07-24

Wykorzystanie świetlików modułowych w oddziale firmy IVECO Siltruck

Oddział firmy IVECO Siltruck w Żorach zastosował modułowe świetliki dachowe VELUX Commercial w celu optymalizacji światła dziennego oraz zwiększenia atrakcyjności budynku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-07-04

Factor LED: naświetlacze i lampy typu high bay w ofercie Lena Lighting

Naświetlacze o dużej mocy i lampy typu high bay w ofercie Lena Lighting. Factor LED imponuje szerokim wachlarzem zastosowań
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-06-28

Prawidłowa wentylacja w budynkach

Odpowiednie dostarczanie świeżego powietrza i usuwanie zanieczyszczeń jest nie tylko istotne dla naszego samopoczucia, ale także wpływa na zdrowie. Istnieje wiele metod wentylacji, a jednym z efektywnych oraz prostych do wdrożenia rozwiązań są modułowe świetliki dachowe.
czytaj więcej