Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-03-27

Nowa Murowana coraz bliżej zakończenia budowy

Murowana Goślina to miejscowość zlokalizowana w powiecie poznańskim. To właśnie tam powstaje nowoczesna inwestycja pod kojarzącą się z podpoznańskim miastem nazwą – Nowa Murowana. Projekt składa się z pięciu etapów, trzy z nich są już oddane.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-27

Największy kompleks smart apartamentów w Polsce. Gdzie powstaje?

Smart apartamenty to kompaktowo zaprojektowane lokale w niedużym metrażu, z osobną łazienką i aneksem kuchennym. Największa tego typu inwestycja w Polsce, powstaje w Poznaniu, przy ulicy Nadolnik, blisko Śródki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-27

Wybór mieszkania od dewelopera. Jak przebiega?

Ile potrzebujemy czasu, żeby kupić własne M i sfinalizować transakcję?
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-02-24

Woonerfy - przyszłość dróg w polskich miastach?

Ulica do mieszkania - brzmi jak oksymoron? Niekoniecznie. Woonerf to miejsce, w którym piesi i rowerzyści mają pierwszeństwo, a kierowcy czują się gośćmi. Dzięki swojej przyjazności staje się coraz popularniejszą formą organizacji ruchu w europejskich i polskich miastach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Śródka OdNowa 2 - tu wybierzesz mieszkanie 2-pokojowe

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa Partner, chcąc odpowiedzieć na to duże zainteresowanie, realizuje inwestycję Śródka OdNowa 2 w Poznaniu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Quadro Development stawia na osiedla w kameralnej zabudowie

Funkcjonalne mieszkanie z dwoma lub trzema pokojami, w dobrej lokalizacji w mieście – takie dziś są najczęstsze oczekiwania klientów. - Przyszli mieszkańcy chętnie wybierają te osiedla, których zabudowa jest kameralna – zauważa Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Popularna lokalizacja i sprawdzony deweloper - tak wybieramy nieruchomość

Szukając własnych czterech kątów, weryfikujemy swoją zdolność kredytową i wówczas dopasowujemy odpowiednie oferty na rynku deweloperskim. Stawiamy na idealną dla siebie lokalizację, sprawdzonego inwestora – pamiętając o tych elementach, wybór własnego M nie jest aż taki trudny.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

5 powodów, dla których warto wybrać większe mieszkanie

Wybierając mieszkanie dla siebie lub rodziny, warto zdecydować się na lokum, które nie będzie za duże, ale też… za małe. Powierzchnia 55 m kw. i więcej, sprawdzi się idealnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-22

Nowoczesność w amfiteatrze toruńskiego muzeum

Minione lato było pierwszym, podczas którego goście amfiteatru toruńskiego Muzeum Etnograficznego korzystali z nowych, zmodernizowanych siedzisk. Dzięki zrealizowanej w tym roku modernizacji mają one być tak samo wygodne po zimie, a nawet za 15 lat.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-31

Atrium między epokami

Spójne i funkcjonalne połączenie sąsiadujących ze sobą obiektów z różnych epok to nie lada wyzwanie. Obronną ręką z podobnej próby wyszli architekci mający stworzyć wspólną przestrzeń dla budynków użyteczności publicznej z XVII, XIX i XX wieku w holenderskim Wageningen.
czytaj więcej