Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-09-11

Engineering Tomorrow w praktyce

Cztery miesiące intensywnej pracy prawie pięćdziesięcioosobowego zespołu specjalistów, 250 wykorzystanych części prefabrykowanych, kilkanaście ton materiałów – tak powstawał olbrzymi węzeł cieplny, który mógłby zaopatrzyć w ciepło całą miejscowość.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-08-28

Danfoss gospodarzem nowego wirtualnego wydarzenia NA ŻYWO

W miejsce tradycyjnych targów i konferencji firma Danfoss ma przyjemność zapowiedzieć swoje pierwsze wirtualne wydarzenie — Cooling United Live. Inauguracyjna edycja Cooling United Live odbędzie się w dniach 7-8 października 2020 r.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-08-03

Kodeks Dobrych Praktyk - z korzyścią dla klientów i deweloperów

Z korzyścią dla klientów oraz w oparciu o wysokie standardy na rynku usług deweloperskich. Kodeks Dobrych Praktyk funkcjonuje już kilkanaście lat. I dobrze, ponieważ normalizuje proces zakupowy oraz powstawanie inwestycji mieszkaniowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-06-15

Projekt miniaturowej Elektrowni Scheiblera z klocków LEGO®

Projekt miniaturowej Elektrowni Scheiblera z klocków LEGO®, stworzony przez Michała Dudę, łodzianina i pasjonata klocków, został właśnie zgłoszony do konkursu LEGO® IDEAS.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-14

Miniaturowa Elektrownia Scheiblera – łódzka architektura w konkursie LEGO® IDEAS

Już wkrótce najważniejsza budowla postindustrialnej Łodzi zyska zupełnie nowy wymiar. Teraz będzie można zobaczyć ją także w zminiaturyzowanej wersji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-30

Enklawa Winogrady z kolejnymi postępami na budowie

Ekipa budowlana oraz inwestor Enklawy Winogrady wkładają wiele energii w to, aby dotrzymać uzgodnionych z klientami terminów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-27

Nowa Murowana coraz bliżej zakończenia budowy

Murowana Goślina to miejscowość zlokalizowana w powiecie poznańskim. To właśnie tam powstaje nowoczesna inwestycja pod kojarzącą się z podpoznańskim miastem nazwą – Nowa Murowana. Projekt składa się z pięciu etapów, trzy z nich są już oddane.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-27

Największy kompleks smart apartamentów w Polsce. Gdzie powstaje?

Smart apartamenty to kompaktowo zaprojektowane lokale w niedużym metrażu, z osobną łazienką i aneksem kuchennym. Największa tego typu inwestycja w Polsce, powstaje w Poznaniu, przy ulicy Nadolnik, blisko Śródki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-02-24

Woonerfy - przyszłość dróg w polskich miastach?

Ulica do mieszkania - brzmi jak oksymoron? Niekoniecznie. Woonerf to miejsce, w którym piesi i rowerzyści mają pierwszeństwo, a kierowcy czują się gośćmi. Dzięki swojej przyjazności staje się coraz popularniejszą formą organizacji ruchu w europejskich i polskich miastach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Śródka OdNowa 2 - tu wybierzesz mieszkanie 2-pokojowe

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa Partner, chcąc odpowiedzieć na to duże zainteresowanie, realizuje inwestycję Śródka OdNowa 2 w Poznaniu.
czytaj więcej