Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-07-31

Atrium między epokami

Spójne i funkcjonalne połączenie sąsiadujących ze sobą obiektów z różnych epok to nie lada wyzwanie. Obronną ręką z podobnej próby wyszli architekci mający stworzyć wspólną przestrzeń dla budynków użyteczności publicznej z XVII, XIX i XX wieku w holenderskim Wageningen.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-27

Smart City - jak będą wyglądać miasta przyszłości?

Rozwój technologii zmienia nasze codzienne życie oraz otoczenie. Inteligentne rozwiązania, które do tej pory oglądaliśmy głównie w filmach science-fiction, obecnie stają się coraz popularniejsze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-24

Reduta Nowe Podolany w budowie

Przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach trwają prace związane z 8 budynkiem inwestycji Reduta Nowe Podolany. Klienci na tym etapie sprzedaży i budowy mają do wyboru mieszkania o powierzchni od 46 do 85 mkw. Termin realizacji planowany jest na czerwiec 2020 roku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-22

Produkty HOESCH z odlewu mineralnego na targach ISH we Frankfurcie

Największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych – tak można scharakteryzować targi ISH, które odbyły się na początku marca we Frankfurcie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-12

Strabag wybuduje Centrum Logistyczne Palisander

Warta ponad 30 mln inwestycja realizowana jest w Choroszczy pod Białymstokiem. Nowy obiekt wesprze plany rozwojowe inwestora i przyczyni się do powstania nowych miejsc pracy
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-28

4Design Days. Polska na 4 dni stała się centrum europejskiego designu

W dniach 24-27 stycznia w Katowicach miał miejsce największy w tej części Europy festiwal designu. Schneider Electric zdradza dlaczego konferencja odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-23

Już dziś w GZM startuje pilotaż Open Payment System

Od 23 stycznia pasażerowie wybranych linii komunikacji miejskiej na terenie Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej mogą kupować bilety na pokładzie pojazdów, korzystając z innowacyjnego systemu, w którym karta płatnicza zastępuje tradycyjny bilet papierowy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-20

ALTERNATYWNE INWESTOWANIE

Inwestycja w nieruchomości to wciąż jeden z najlepszych sposobów lokowania środków finansowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-29

TV Silesia o innowacyjnych rozjazdach kolejowych Track Tec

Wczoraj, w ramach premiery odcinka z cyklu „Fabryki w Polsce” w TV Silesia, telewidzowie mogli dowiedzieć się w jaki sposób produkowane są innowacyjne rozjazdy kolejowe firmy Track Tec. Nagranie odbyło się w jednym z zakładów spółki – w Zawadzkiem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-26

Track Tec na konferencji Nowoczesne Technologie i Systemy Zarządzania w Transpor

W dniach 21-23 listopada br. w Zakopanem odbyła się XVII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej: Nowoczesne Technologie i Systemy Zarządzania w Transporcie. Track Tec S.A. po raz kolejny aktywnie uczestniczył w wydarzeniu.
czytaj więcej