Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-06-06

Innowacyjne rozwiązania szklane szansą dla małej i dużej architektury

Rolą architektury jest projektować budynki, w których ludzie będą czuć się komfortowo. Aby to osiągnąć, projektanci stosują różnorodne rozwiązania oraz materiały. Jednym z najczęściej stosowanych surowców jest szkło. Sprawdza się w budynkach i w obiektach małej architektury.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-22

Ruszyły zapisy na bezpłatne webinarium z diagnozy cyberbezpieczeństwa

Ruszyły zapisy na bezpłatne webinarium z diagnozy cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyfrowa Gmina”
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-04

Coraz lepsze widoki na inwestowanie w warmińsko mazurskim

Światło dzienne ujrzała nowa odsłona serwisu internetowego w pełni dedykowanego inwestorom i inwestycjom w województwie warmińsko mazurskim: invest.warmia.mazury.pl. Strona, stworzona i unowocześniona przez Urząd Marszałkowski
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-31

Pierwszy etap metamorfozy Renomy zakończony. Perła Wrocławia znów zachwyca

Portugalskie i tureckie marmury, złocone rzeźby ludzkich głów, wielkie żyrandole w stylistyce art deco, eleganckie witryny modowych butików - świeżo oddane do użytku północne atrium Renomy jest nie do poznania! Kultowy wrocławski budynek przechodzi metamorfozę.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-02-25

Beton (o)chroni zieleń

Choć wielu ekologicznych aktywistów twierdzi, że beton jest zagrożeniem dla zieleni w miastach, nie zawsze jest to prawdą. Coraz częściej betonowe elementy chronią przestrzeń niezbędną dla rozwoju roślin, zapewniając jej bezpieczną
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-12-21

Przyjazna i zielona przestrzeń miejska

Reprezentacyjne place i deptaki, parkingi czy makro lub mikro strefy wypoczynku – wszystkie te przestrzenie może łączyć jedno. Mogą być zielone i przyjazne dla mieszkańców, a do ich aranżacji z powodzeniem można zastosować prefabrykaty betonowe.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-12-01

Tower Investments stawia na deweloperów mieszkaniowych

Spółki z Grupy Tower Investments podpisały właśnie dwie nowe umowy sprzedaży z deweloperami mieszkaniowymi na łączną kwotę ponad 28 mln zł.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-30

dlaczego warto zastanowić się nad elastyczną przestrzenią w każdym budynku?

Liczba pustostanów na rynku nieruchomości rośnie. Generuje to koszty i wpływa niekorzystnie na ich wartość. Jak uniknąć wakatów w budynkach? Jak uzyskać jakość premium w ofertach biurowych dzięki konkretnym usługom? O franczyzie dla firm opowiada Hubert Abt, CEO New Work.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-29

Helle Søholt z Gehl People i Jakub Szczęsny o wizji przyszłości naszych miast

Z radością informujemy o naszym pierwszym webinarium z cyklu „2031 NOW”, które odbędzie się w czwartek 25 listopada o godzinie 11:00 w Bukareszcie i o 10:00 w Warszawie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-25

Bauhaus i FM Logistic rozszerzają współpracę

Bauhaus i FM Logistic rozszerzają współpracę
czytaj więcej