Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-09-10

Zbliża się 23. edycja wystawy Audio Video Show

W dniach 8-10 listopada loże VIP PGE Narodowego oraz apartamenty luksusowych warszawskich hoteli – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski pomieszczą największą w Polsce i drugą co do wielkości w Europie wystawę sprzętu audio i video.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-04

Onet on Tour nominowany do Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego

Flagowy program podróżniczy Onetu prowadzony przez Jarosława Kuźniara otrzymał nominację w ramach 22 edycji konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę im. Tadeusza Mazowieckiego. Poświęcony Zagłębiu Ruhry odcinek Onet on Tour został nominowany w kategorii Multimedia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-01

Jak fotografować i filmować w ekstremalnych warunkach

W najbliższy poniedziałek 4 marca odbędą się warsztaty dla fotografów zainteresowanych specyfiką pracy w warunkach ekstremalnych oraz wytrzymałością i funkcjonalnością sprzętu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-22

Panasonic prezentuje wielodotykowe ściany wideo

Panasonic wprowadził na rynek nową serię interaktywnych wyświetlaczy z technologią ShadowSense do tworzenia ścian wideo. Modele oferują pełną personalizację, wysoką widoczność, wydajność i niezawodną pracę.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-13

Kamera studyjna Panasonic zintegrowana z jednostką sterującą Videosys

Panasonic nawiązał współpracę z firmą Videosys, w ramach której powstało rozwiązanie integrujące kamerę 4K AK-UC4000 oraz jednostkę sterującą marki Videosys.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-10

Kamery Panasonic dołączają do renomowanego programu Netflix Production Technolog

Pełna oferta kamer filmowych 4K Panasonic została doceniona przez Nextlix i dołączyła do programu Production Technology Alliance.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-07-12

Sześć ujęć z nowym G6

Kamery sportowe w niespełna 10 lat podbiły serca nie tylko sportowców. Aby filmom kręconym z jej pomocą dodać animuszu i sprawić, że kręcenie będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze, warto rozważyć zakup gimbala dedykowanego właśnie pod nią. Przyjrzyjmy się nowemu FeiyuTech G6.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-02-28

Selfiestick 2.0

Gdy w 1839 roku Robert Cornelius wykonał autoportret siadając nieruchomo przed obiektywem swojego aparatu na przeszło minutę, nie wiedział, że wykonał pierwsze w historii selfie. Nie miał też świadomości, że ten rodzaj fotografii zyska kiedyś tak bardzo na popularności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-29

Techniczny niezbędnik podczas ferii zimowych

Bez względu czy wyjeżdżasz z dziećmi na ferie w polskie góry, czy podróż do alpejskiego kurortu, zapewne zechcesz uwiecznić wesołe chwile z rodziną. Dzięki gimbalowi SPG, twój smartfon stanie się doskonałym narzędziem do nagrywania emocjonujących filmów!
czytaj więcej