Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-06-22

Nowa hulajnoga elektryczna Motus Pro 8.5 Lite już w sprzedaży!

15 czerwca ruszyła przedsprzedaż na najnowszy model hulajnogi elektrycznej Motus Pro 8.5 Lite. Urządzenie łączy w sobie wszystkie cechy idealnego środka transportu – zapewnia szybką i wygodną podróż, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-16

Cyfrowe lusterka wsteczne. W tych samochodach możesz je mieć

Czy da się na nowo wynaleźć lusterko wsteczne? Ostatnie lata pokazały, że tak. Wśród rynkowych nowości nie brak samochodów, w których tradycyjne lusterka wsteczne mają możliwość wyświetlania obrazu z kamery umieszczonej w tylnej części auta.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-10

TomTom wprowadza na rynek TomTom GO Expert

Nowe urządzenie jest wyposażone w zaawansowane funkcje zapewniające bardziej wydajne, bezpieczniejsze i płynniejsze podróże
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-09

Czy Toyota wygra wyścig o baterie nowej generacji?

Technologia baterii ze stałym elektrolitem może okazać się przełomem dla branży motoryzacyjnej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-08

Samochody z cyfrowymi lusterkami bocznymi, które kupisz w Polsce

Cyfrowe lusterka boczne – gadżet, czy realne ułatwienie dla kierowców? Na to pytanie najlepiej odpowiedzieć samemu, po przejażdżce samochodem z takim rozwiązaniem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-24

TomTom przedstawia rozszerzony pakiet technologii EV

Ulepszony pakiet to m.in. nowe, bardzo dokładne przewidywanie zasięgu pojazdów elektrycznych we wbudowanych nawigacjach samochodowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-19

TomTom współpracuje z Hubject

TomTom (TOM2), wiodący, niezależny specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił dziś przedłużenie współpracy z Hubject, specjalistą ds. rozwiązań cyfrowych w dziedzinie e-mobilności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-19

TomTom wybiera Eco-Movement

TomTom (TOM2) ogłosił dziś zawarcie umowy z Eco-Movement, wiodącą platformą danych dotyczących punktów ładowania pojazdów elektrycznych (EV) w Europie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-11

Przełomowe innowacje Toyoty, o których nie wiedzieliście

Pierwszy elektryczny SUV na świecie, pierwsze auto wyścigowe z turbo czy też pierwsze sprzęgło bez toksycznego azbestu to tylko kilka z licznych innowacji Toyoty, które zmieniły i nadal pozytywnie zmieniają świat motoryzacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-05-11

Nowa wyczynowa e-hulajnoga z 350W silnikiem – Rider w wersji RS Sport

Hulajnoga Rider RS Sport to propozycja dla miłośników ekstremalnych doznań, dla dorosłych i młodzieży. Dzięki 8,5-calowym kołom i kątem natarcia do 15°, pozwala na szybsze i bezpieczniejsze pokonywanie wzniesień. Dostępny jest u oficjalnego dystrybutora - 4cv oraz mediamarkt.pl.
czytaj więcej