Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-05-18

Hitachi Energy wprowadza pionierski moduł mocy dla pojazdów elektrycznych

RoadPak wyznacza nowy punkt odniesienia w dziedzinie wydajności pojazdów elektrycznych. Ten kompaktowy moduł wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby umożliwić szybsze ładowanie i niezawodność przez cały okres eksploatacji pojazdu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-10

Mio MiVue C420 Dual – dwie kamery na pokładzie

Obecność wideorejestratora "na pokładzie" auta daje kierowcom poczucie bezpieczeństwa, dlatego warto zainstalować w swoim aucie dwie kamery – przednią i tylną.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-10

Ruszył pierwszy w Polsce automatyczny podziemny parking rowerowy

96 pojazdów – tyle pomieści pierwszy w Polsce automatyczny, podziemny system do przechowywania rowerów funkcjonujący już w warszawskiej Fabryce Norblina.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-09

Eurowag wprowadza narzędzie do faktoringu w Polsce

Eurowag, wiodąca platforma płatnicza i mobilna dla sektora komercyjnego transportu drogowego, uruchomiła usługę faktoringu w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-20

Mapy TomTom zyskują lepszy kontekst wizualny dzięki rozszerzonej umowie z Maxar

TomTom (TOM2) ogłosił, że rozszerza umowę z Maxar Technologies, dostawcą kompleksowych rozwiązań dotyczących przestrzeni kosmicznej oraz bezpiecznych, precyzyjnych informacji geoprzestrzennych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-29

Nowa usługa Shell SmartPay dla klientów biznesowych

Shell wprowadza nowe rozwiązanie SmartPay dostępne dla klientów posiadających kartę paliwową Shell Card. Dzięki niemu w wygodny i szybki sposób kierowcy flotowi bezgotówkowo zapłacą za tankowanie bez konieczności wchodzenia do sklepu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-23

Kolejne szybkie ładowarki elektryczne na stacjach Shell

Shell poszerza sieć stacji dużej mocy do ładowania samochodów elektrycznych o dwa nowe punkty, tym razem przy autostradzie A2 w województwie łódzkim. Teraz kierowcy będą mogli naładować swoje auto na stacji w Niesułkowie oraz w Nowostawach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-18

Jak przygotować motocykl do sezonu?

Wg Centralnej Ewidencji Pojazdów, w 2021 roku w Polsce, zarejestrowanych było 1112642 motorowerów i 1052149 motocykli. Ale zanim wyprowadzisz swojego "rumaka" z garażu, pamiętaj, że zimowy postój, wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Oto kroki, które przygotują go do nowego sezonu.
czytaj więcej
Motoryzacja INNOWACJE 2022-03-17

Petronas wprowadza nowe, ekologiczne, opakowanie Ecovent

PETRONAS Lubricants International, lider w branży środków smarnych, wprowadza na rynek nowe, zgodne z jednolitym europejskim standardem, opakowanie PETRONAS Ecovent o pojemności 20 litrów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-11

Lexus zapowiada dużego elektrycznego SUV-a. Co o nim wiemy?

Lexus zwiększa inwestycje w auta elektryczne. Zaczęło się od modelu UX 300e, wkrótce na rynku zadebiutuje RZ 450e
czytaj więcej