Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-11-24

Nextbase zwraca kase

Nextbase, renomowany producent kamer samochodowych, zapowiada nowy program cashback "Zwracamy kasę". Za pośrednictwem polskiego dystrybutora – Upun Sp. z o.o. – marka zaoferuje zwrot części wydanych pieniędzy po dokonaniu zakupu określonych modeli kamer Nextbase.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-23

Koniec ze żmudnym usuwaniem szronu na szybach w aucie!

Z akumulatorowymi skrobaczkami od Kärcher problem rozwiązany!
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-24

Jakie testy przechodzą haki holownicze?

Haki holownicze zdobywają coraz większe uznanie wśród kierowców. Zanim jednak zagoszczą na rynku i w naszych samochodach, muszą przejść rygorystyczne testy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-20

Szybkie i luksusowe BMW w raportach historii pojazdu

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wszelkie incydenty drogowe z udziałem modeli BMW wybrzmiewają w mediach jakoś głośniej niż podobne zdarzenia drogowe, w których winę ponoszą kierujący pojazdy innych marek.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-11

Wymiana opon jest idealnym pretekstem do kontroli

Wrzesień jest czasem końca wakacji i powrotów do codziennej rutyny Jesienne ABC dla układu hamulcowego pomoże ci przemieszczać się bezpiecznie w trudnym dla kierowców okresie jesienno-zimowym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-10

Olej TotalEnergies Quartz INEO Long Life 5W-30 sprawdzony w testach Long Life

TotalEnergies zachęca do regularnej wymiany oleju w silnikach i jednocześnie uspokaja kierowców, którzy obawiają się trybu serwisowania Long Life.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-10

Wymieniasz pasek wielorowkowy? Sprawdź koło pasowe z tłumikiem drgań skrętnych

Nowy pasek wielorowkowy nie będzie spełniał prawidłowo swojego zadania, jeśli przed jego montażem nie sprawdzimy stanu kół pasowych alternatora i wału korbowego. SKF przypomina o tej czynności i wyjaśnia, dlaczego wspomniane elementy są aż tak ważne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-06

Santander Consumer Multirent wspiera rozwój elektromobilności.

Santander Consumer Multirent nawiązał współpracę z Kołem Naukowym Pojazdów i Robotów Mobilnych Politechniki Wrocławskiej, z którym działa na rzecz projektów w obszarze elektromobilności w ramach projektu LEM Wrocław.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-28

Raport EFL: rośnie znacznie sztucznej inteligencji w motoryzacji i transporcie

W ostatnich miesiącach dużo mówi się o sztucznej inteligencji (SI), głównie za sprawą chata GPT. Takie rozwiązania znane są jednak od lat – i to w różnych gałęziach gospodarki. Nie inaczej jest z motoryzacją i transportem, a znaczenie SI ciągle rośnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-27

Sezonowy przegląd platformy rowerowej Veturo: Jakie elementy warto sprawdzić

Nowoczesne bagażniki rowerowe VETURO to symbole trwałości i innowacji.
czytaj więcej