Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-10-13

AutoElectroMoto.pl - nowy portal o elektromobilności

AutoElectroMoto.pl to nowe miejsce na mapie polskich mediów, które poświęcone jest wyłącznie elektromobilności, przemysłowi automotive, transportowi zeroemi-syjnemu oraz technologiom związanym z elektromobilnością.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-12

Premiera polskiego carportu. Ranking aut elektrycznych według internautów

W Polsce rośnie liczba zarejestrowanych samochodów osobowych z napędem elektrycznym, co wywołuje liczne dyskusje w sieci. Jak wynika z analizy internetu przeprowadzonej przez SentiOne, wśród dostępnych na polskim rynku aut elektrycznych, najwięcej wzmianek w sieci dotyczy Tesli.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-28

Kupowanie opon samochodowych – na co należy zwrócić uwagę

Kupowanie opon samochodowych – na co należy zwrócić uwagę
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-15

SunSol i Miasto Gdańsk zapraszają na Dzień Elektromobilności

W najbliższą sobotę, 18 września na gdańskiej Ołowiance, odbędzie się Dzień Elektromobilności, zorganizowany przez firmę SunSol i Miasto Gdańsk. Celem wydarzenia jest promowanie ekologicznych środków transportu i zmniejszanie dzięki nim śladu węglowego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-13

Takie będą elektryczne Lexusy. Liczą się osiągi i przyjemność z jazdy

Choć wielu kierowców i entuzjastów motoryzacji spogląda w stronę elektryfikacji niezbyt przychylnym okiem, warto pamiętać, że dla producentów marek premium zastosowanie elektrycznego napędu ma zagwarantować nie tylko niższą emisję dwutlenku węgla w gamie modelowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-01

Premiera trekkingowego roweru elektrycznego Jeep JE-C28L

Model Jeep JE-C28L to miejsko-turystyczny jednoślad z elektrycznym wspomaganiem oraz pojemnym akumulatorem ładującym się w zaledwie od 4 do 6 godzin, dającym możliwość pokonania nawet do 55 km na jednym ładowaniu. Oficjalnym dystrybutorem urządzenia jest firma 4cv.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-08-20

Pełna hybryda czy hybryda plug-in? Który napęd nowego Lexusa NX wybrać?

Nowy Lexus NX różni się od poprzednika w 95 procentach. Taki jest bowiem odsetek części, które zastąpiono opracowanymi na nowo.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-08-12

System kontroli klimatu w Lexusie LC Convertible

Choć sezon na kabriolety w polskim klimacie trwa przez kilka miesięcy w roku, są samochody, które zapewniają komfortową jazdę pod gołym niebem niemal przez cały rok.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-27

Przełomowa technologia folii samochodowych – innowacja AkzoNobel na radarze

AkzoNobel opracował innowacyjną technologię folii, która pozwala na dekoracyjne zasłonięcie czujników samochodowych bez zakłócania ich pracy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-21

Rewolucja w multimediach Lexusa. Poznaj najważniejsze zmiany

Projektanci nowego Lexusa NX podkreślają na każdym kroku, że druga generacja słynnego SUV-a z Japonii to auto przełomowe.
czytaj więcej