Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-10-03

Metaverse, techsolucjonizm – czy mamy się bać nowej rewolucji cyfrowej?

Czy dołączyć do świata Metaverse? Czy techsolucjonizm jest odpowiedzią na wszystkie nasze problemy? Na te i inne pytania dotyczące świata cyfrowego odpowiedzą goście trzeciego spotkania autorskiego z cyklu „Za rok w Europie”
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-21

Immersion Games zapowiada nową grę VR – Divine Duel

Immersion Games – notowany na NewConnect producent gier VR – ujawnia szczegóły dotyczące swojej najnowszej gry. Divine Duel to największy do tej pory projekt warszawskiej spółki, który łączy ze sobą elementy sportu i akcji z naciskiem na tryb multiplayer.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-27

Pierwsza konferencja Lightship Summit organizowana przez Niantic dla twórców r

System pozycjonowania wizualnego Lightship, ponad 30 tys. dostępnych lokalizacji, możliwość dodawania własnych punktów. Niantic rozpoczął konferencję, podczas której prezentuje narzędzie do kreowania świata rzeczywistego w VR.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-17

Realne awatary w „Metaverse” dzięki animacji „Mocap” od EpicVR

EpicVR – twórca aplikacji VR/AR oraz producent gier VR tworzy animacje modeli 3D określane żargonowo jako animacje „Mocap”.Technika ta umożliwia kreowanie wiarygodnych awatarów, które odwzorowują ludzkie ruchy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-05-09

Przejdź się na wirtualny spacer po Fabryce E.Wedel

Z okazji nadchodzącej Nocy Muzeów najbardziej czekoladowe miejsce na mapie Polski już po raz drugi w historii otwiera swoje wirtualne drzwi dla wszystkich miłośników słodkości.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-02-18

New Work wprowadza usługę “Space in the Cloud”

Dostawca elastycznych przestrzeni biurowych pomaga najemcom obniżyć koszty i emisję dwutlenku węgla
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-01

smileApp pierwsza aplikacja Fundacji Dr Clown

W Światowy Dzień Uśmiechu Fundacja Dr Clown uruchamia swoją pierwszą aplikację mobilną dla dzieci w rozszerzonej rzeczywistości.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-04-23

Häfele otwiera salon wirtualny i rusza w trasę

Häfele ma cyfrowe rozwiązanie na dzisiejsze czasy, które może wyznaczyć nowe standardy w branży. Zaprezentuje je na zbliżających się targach Interzum. Po wydarzeniu rozpocznie się trasa prezentacyjna.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-07-01

Mixed Reality odciąży laboratoria

Polski start-up Holo4Labs opracował rozwiązanie, które pozwala na odciążenie laborantów i zdalne przeprowadzanie procedur analitycznych.
czytaj więcej