Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-01-12

Marka VIOLIFE nominowana do tytułu Game Changer!

Marka Violife, która w 2020 roku pojawiła się na polskim rynku w szerokiej dystrybucji za sprawą firmy Upfield, została nominowana do plebiscytu RoślinnieJemy w kategorii Game Changer.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-08

W styczniu podejmij roślinne wyzwanie! Wraz z VIOLIFE dołącz do akcji Veganuary!

Początek Nowego Roku to idealny moment na wprowadzenie zmian w swojej diecie. Dlatego marka Violife zachęca, by podjąć roślinne wyzwanie i dołączyć do akcji Veganuary.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-07

The Vegetarian Butcher - bezmięsna rewolucja na talerzu!

Zaskakująco smaczne i soczyste – takie jest mięso roślinne The Vegetarian Butcher. Już od 14 stycznia produkty te będą dostępne w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-05

GO.CE Design OXY Line – pierwsza linia mebli z drzew tlenowych w Polsce

Marka GO.CE Design połączyła siły z Oxytree. W wyniku współpracy powstała wyjątkowa linia naturalnych i designerskich mebli Oxy Line, których używanie przyczynia się do globalnej redukcji śladu węglowego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-14

Tygryski BIO podwójnie nagrodzone w plebiscycie Influencer’s TOP 2020

Kukurydziane chrupki Tygryski BIO otrzymały nagrodę Influencer’s TOP 2020, stając się tym samym niekwestionowanym liderem wśród przekąsek dla dzieci. Tygryski BIO zwyciężyły w aż dwóch kategoriach: EKO/NATURALNE oraz DZIECI/NASTOLATKI.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-19

Drugie życie butelek zwrotnych zaczyna się… w Namysłowie

Już w piątek 20 listopada na rynku w Namysłowie stanie specjalna strefa, w której mieszkańcy będą mogli oddać butelki zwrotne bez paragonu. W ten sposób zadbają o środowisko i swoich bliskich.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-29

Światowy Dzień Wegan – roślinnie, dla zdrowia i klimatu!

1 listopada to w Polsce data, którą kojarzymy przede wszystkim z Dniem Wszystkich Świętych. Tego dnia przypada jednak także inna okazja – Światowy Dzień Wegan (ang. World Vegan Day).
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-19

BIO propozycje i Zielnik Polski od marki Herbapol

Troska o środowisko oraz chęć wspierania lokalnych przedsiębiorców stają się ważnymi czynnikami wpływającymi na decyzje konsumenckie Polaków.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-16

16 października obchodzimy Światowy Dzień Żywności

Światowy Dzień Żywności to doskonała okazja do podjęcia tematu współczesnego żywienia, a także problemów zdrowotnych, jakie wynikają z niewłaściwej diety.
czytaj więcej