Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-05-13

Digital Hub firmy Bayer rośnie w siłę i… talenty!

Na pokładzie Digital Hubu firmy Bayer jest już stu pracowników. Uruchomiona w lipcu 2021 roku jednostka aktywnie rekrutuje i poszukuje nowych talentów. Warszawski hub tworzą specjaliści zarówno z Polski, jak i zagranicy. Na co dzień opracowują innowacyjne rozwiązania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-04-21

Pierwsza polska chmurowa kontrola dostępu impero 360 – nowość w ofercie UNICAR

Marka UNICARD, lider w branży systemów bezpieczeństwa, poszerzyła asortyment o nowy autorski produkt – system kontroli dostępu impero 360 oparty o technologię chmurową. To pierwsze tego typu rozwiązanie zaprojektowane w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-03-31

Aplikacja Greenweb ułatwia wysyłkę tradycyjnych listów

Aplikacja pocztowa nie oznacza jedynie korespondencji e-mail. Greenweb ułatwia wysyłkę tradycyjnych listów
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-02-16

Sztuczna inteligencja kluczem do przyszłości produkcji elektroniki

Z danych wynika, że do 2026 r. wartość sztucznej inteligencji (AI) w branży produkcyjnej przekroczy 16,7 mld USD*.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-02-15

Znaczenie automatycznej identyfikacji w świecie logistyki

Gdy chcemy sprawdzić cenę produktu sklepowego, odruchowo zaczynamy szukać na nim kodu kreskowego. Nie wyobrażamy sobie nawet, że mogłoby go tam nie być.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-02-14

4 główne obszary, w których wykorzystasz systemy wizyjne

Zapotrzebowanie na automatyzację procesów kontrolnych poprzez zastosowanie systemów wizyjnych rośnie, a najlepsze czasy zdają się dopiero nadchodzić. Dowodzą tego choćby wyniki raportu przygotowanego przez Allied Market Research.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-01-18

Finał III edycji akcji marki Wawel i Frisco.pl

W ramach tegorocznej edycji świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja” realizowanej przez Wawel i Fundację „Wawel z Rodziną” do wybranych domów dziecka w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Wrocławiu trafiło kilka tysięcy sztuk słodyczy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-12-14

Evolution otwiera swoje centrum inżynieryjne w Warszawie

Evolution – globalny twórca i dostawca oprogramowania do gier online – wkracza do Polski. W Warszawie otwiera swoje centrum inżynieryjne, będące jego 10. taką placówką na świecie, w której utworzy 200 nowych miejsc pracy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-12-14

Roboty mobile w służbie Przemysłu 4.0

Aspiracją Przemysłu 4.0 jest promowanie automatyzacji w celu przekształcenia tradycyjnego środowiska produkcyjnego w taki sposób, by stało się bardziej elastyczne. Dlatego dziś system intralogistyczny to coś więcej niż flota robotów AGV.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-19

Co daje automatyczny aplikator etykiet RFID?

Coraz więcej firm decyduje się na znakowanie produktów etykietami z tagami RFID. Nic dziwnego, że technologia RFID zyskuje coraz większą popularność. Stosowana w procesach produkcyjnych, logistycznych i magazynowych niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści.
czytaj więcej