Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-11-24

McCANN Poland na 3. miejscu w LIONS Creativity Report Rankings!

W tegorocznym rankingu Cannes Lions International Festival of Creativity McCANN Poland znalazł się na 3. miejscu zestawienia najlepszych agencji kreatywnych w Europie, będąc w nim jedyną agencją z regionu CEE.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-14

H+H SUPERTERMO – sposób na superciepłe ściany

H+H SUPERTERMO to bloczki z betonu komórkowego służące do wznoszenia efektywnych energetycznie ścian konstrukcyjnych, osłonowych i wypełniających.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-26

GSK członkiem 30% Club Poland. Wspólne działanie na rzecz równości

Głębokie przekonanie, że różnorodność i inkluzywność to kluczowe elementy sukcesu każdej organizacji, było powodem do wstąpienia GSK w szeregi 30% Club Poland. Te wartości zajmują istotne miejsce w strategii personalnej GSK.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-23

Paged LabTech z Polską Nagrodą Inteligentnego Biznesu 2023

W piątek 20 października br. przedstawiciele Paged LabTech odebrali prestiżową Polską Nagrodę Inteligentnego Biznesu. Paged został tym samym doceniony za realizację projektów w zakresie inteligentnego rozwoju.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-09-13

Fundacja Rodzinna dobrym sposobem na platformę inwestycyjną

Od maja tego roku biznes rodzinny żyje tematem fundacji rodzinnej. A wszystko za sprawą wejścia w życie ustawy, na którą czekaliśmy trzy dekady. I jak zwykle w takiej sytuacji, okazało się, że nie brakuje głosów wypaczających sens tego rozwiązania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-23

Piotr Kaznowski awansuje na Dyrektora Zarządzania Kategorią i Marketingu

Od września 2023 r. Piotr Kaznowski obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzania Kategorią i Marketingu i dołączy do Zespołu Zarządzającego Mars Wrigley regionu obejmującego 11 krajów centralnej i wschodniej Azji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-04

Jak innowacyjny pomysł może prowadzić do innowacyjnej organizacji?

Konrad Szałkiewicz, dyrektor generalny Herbalife, dzieli się swoimi przemyśle-niami na temat potrzeby zachęcania organizacji do współpracy i innowacji w celu rozwoju.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-07-24

Ewolucja czy rewolucja? Nowe podejście do działań CSR w branży deweloperskiej

Działania z zakresu CSR, pomimo definicji i ogólnie przyjętego kierunku, mogą różnić się w zależności od rynku, skali działalności czy prowadzonej profesji. Jakie działania z zakresu CSR prowadzą deweloperzy? Czy ewoluują one wraz z pojawiającymi się rynkowymi zmianami?
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-07-12

Rusza kampania Zdrowy Kod od No Fluff Jobs

W nowej kampanii Zdrowy Kod No Fluff Jobs zachęca do dbania o siebie na własną rękę
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-06-22

JAK ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO MAJĄTKU I BIZNESU WE WŁASNEJ FIRMIE?

Bezpieczeństwo majątku firmy jest nieodłącznym elementem sukcesu i trwałości przedsiębiorstwa. W obecnych czasach, kiedy ryzyka i zagrożenia są nieuniknione, dbanie o ochronę majątku staje się strategicznym zadaniem dla przedsiębiorców.
czytaj więcej