Biuro prasowe

Firma INNOWACJE 2019-02-22

RBL_ ufunduje nagrodę specjalną w konkursie infoShare

Podczas tegorocznej konferencji infoShare RBL_ ufunduje nagrodę w wysokości 3,5 tys. euro dla najlepszego startupu z branży FinTech lub InsurTech.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-14

PIWA ŁOMŻA DOCENIONE CERTYFIKATEM DOCEŃ POLSKIE

Piwa Łomża Jasne i Łomża Miodowe zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem jakości produktu „Doceń polskie”. Piwa zdobyły nie tylko certyfikat, ale też tytuł TOP PRODUKT, który jest przyznawany wyłącznie wyróżniającym się artykułom spożywczym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-25

Ogłoszono listę finalistek Bizneswoman Roku

Kobiety chcą robić karierę i nie boją się awansu - wynika z najnowszego raportu przeprowadzonego przez Fundację Sukces Pisany Szminką „Szanse i bariery dla Polek w biznesie i na rynku pracy”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-25

Najwyższa precyzja, maksymalna prostota

Wśród narzędzi stosowanych w profesjonalnych laboratoriach fotometrycznych nie powinno zabraknąć najnowszego luksomierza L-200 białostockiej marki Sonopan.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-23

Wystaw się na ISPO Munich z POG

Do in Poland to nowa inicjatywa Polish Outdoor Group. POG, przy okazji Międzynarodowych Targów Sportowych i Outdoorowych ISPO Munich 2019, chce promować Polskę jako miejsce idealne do produkcji, sprzedaży i spędzania czasu. Od 2004 roku rynek outdoorowy wzrósł ponad 4-krotnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-21

Firma OKI Europe oferuje rok darmowego drukowania monochromatycznego

Drukuj w biurze kolorowe materiały w wysokiej rozdzielczości HD i uzyskaj rok darmowego druku monochromatycznego* wraz z pakietem darmowego papieru banerowego* w zestawie z wybranymi kolorowymi drukarkami cyfrowymi LED i urządzeniami wielofunkcyjnymi OKI
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-16

Gdy potrzebna jest pomoc

W życiu zdarzają się różne sytuacje, często niespodziewane i nagłe. Wychodząc z domu na zakupy do centrum handlowego nie możemy przewidzieć, że akurat tego dnia nam lub naszym bliskim będzie potrzebne wsparcie medyczne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-16

Przenieś swoje biuro do… Portu Łódź!

240 mkw. profesjonalnej przestrzeni do pracy, designerskie meble dedykowane do biur oraz dwie sale konferencyjne – tak wygląda bezpłatna strefa coworkingowa zlokalizowana na terenie Portu Łódź.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-09

Nadchodzi nowe: Sky Kitchen w SkyTower

W Sky Tower, jednym z najatrakcyjniejszych punktów na biznesowo-turystycznej mapie Wrocławia, w ramach nowej strategii działania planowane jest m.in. uruchomienie Sky Kitchen.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-09

IRISNotes Air 3 - magiczne pióro na każdą okazję

Inteligentne pióro, które przekształca odręczne notatki w tekst cyfrowy. Dzięki temu IRISNotes potrafi w znaczący sposób ułatwić codzienną pracę, a także rozrywkę. Docenią je nie tylko studenci, ale i pracownicy biurowi, dziennikarze oraz inne zawody związane z pracą twórczą.
czytaj więcej