Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-08-28

Trzy sytuacje, w których warto skorzystać z outsourcingu IT

Przykłady, kiedy warto rozważyć skorzystanie z zewnętrznych specjalistów IT wymienia Andrew Sanders, VP, Travel & Hospitality w DataArt.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-01

PRACODAWCO, TO OSTATNI MOMENT! WYBIERZ PPK DLA SWOJEGO PRACOWNIKA

Już od 1 lipca br. wszystkie firmy zatrudniające minimum 250 pracowników będą miały obowiązek zapisania pracownika do Pracowniczych Planów Kapitałowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-28

Nowa czekolada jakiej jeszcze nie było – Milka darkmilk!

W życiu nic nie jest tylko czarne albo białe
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-24

Big Picture dla Maspex przy najnowszej kampanii marki Kotlin

Marka Kotlin zdecydowała się powierzyć działania komunikacyjne przy najnowszej kampanii pod hasłem „Nikt tak nie podchodzi do ketchupu” agencji Big Picture.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-10

Podnośniki: sprzedajesz lub wynajmujesz? To musisz wiedzieć!

Czy wiedziałeś, że istnieje łatwy sposób, aby mieć pełną kontrolę nad urządzeniami dźwigowymi i podnośnikami? Co więcej, możesz zyskać dodatkowe źródło dochodu! Przekonaj się sam, jakie to proste.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-09

Przestrzeń pracy w stylu mid-century modern. Ceetrus otwiera nowe biuro

Ceetrus przeniósł swoją warszawską siedzibę do budynku IBC. Tam otwiera biuro, które jest wyrazem kultury panującej w firmie. Za projekt odpowiada studio projektowe Workplace Solutions. Design i projekt funkcjonalny inspirowane są stylem mid-century modern.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-23

Addictions.ai pozyskało 6 mln dofinansowania na dalszy rozwój

Polski startup Addictions.ai – właściciel aplikacji mobilnej AlkyRecovery wspierającej walkę z nałogiem osób uzależnionych od alkoholu oraz ich bliskich – pozyskał dofinansowanie z NCBR w wysokości 5 852 108 zł.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-12

Gospodarka kontenerami – nowy projekt, wiele możliwości

Firma Cronimet PL, lider na polskim rynku w branży recyklingu stali nierdzewnej, nawiązała współpracę z polskim oddziałem, wiodącego europejskiego producenta i dostawcy rozwiązań telematycznych dla firm - ABAX.
czytaj więcej
Firma INNOWACJE 2019-02-22

RBL_ ufunduje nagrodę specjalną w konkursie infoShare

Podczas tegorocznej konferencji infoShare RBL_ ufunduje nagrodę w wysokości 3,5 tys. euro dla najlepszego startupu z branży FinTech lub InsurTech.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-14

PIWA ŁOMŻA DOCENIONE CERTYFIKATEM DOCEŃ POLSKIE

Piwa Łomża Jasne i Łomża Miodowe zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem jakości produktu „Doceń polskie”. Piwa zdobyły nie tylko certyfikat, ale też tytuł TOP PRODUKT, który jest przyznawany wyłącznie wyróżniającym się artykułom spożywczym.
czytaj więcej