Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-01-19

Ceramika Paradyż wchodzi w 2021 rok z perspektywą konsekwentnego rozwoju

Blisko 80 nowości produktowych, digitalizacja procesów biznesowych, pomoc charytatywna oraz rozpoczęcie innowacyjnej w skali światowej inwestycji o wartości ponad 125 mln złotych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-11

Przekazanie sterów w Nestlé Polska

Po 6 latach pełnienia funkcji prezesa zarządu Nestlé Polska S.A. i blisko 30 latach w Grupie Nestlé, w 2021 roku Simon Smith przejdzie na wcześniejszą emeryturę i rozpocznie kolejny etap swojego życia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-23

Usługi dezynfekcji. Które metody są skuteczne i bezpieczne?

Pryśnij-przetrzyj w pośpiechu nie jest najlepszym pomysłem. Środek musi mieć czas. Jak dobrać metodę? Która sprawdza się w pomieszczeniach, a która na zewnątrz? Jak w czasach zwiększającego się zapotrzebowania dezynfekować bezpiecznie i sprawnie?
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-21

„Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” - akcja Wawel i Fundacji Wawel z Rodziną

Producent słodyczy marka Wawel i Fundacja “Wawel z Rodziną” po raz kolejny zainspirowali w swoich akcjach świątecznych do czynienia dobra.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-16

Dzięki automatyzacji rośnie efektywność zarządzania czasem pracy

Coraz więcej firm poszukuje skutecznego systemu rozliczania czasu pracy. Niewiele z nich wie, że w tym procesie może pomóc automatyczne narzędzie zintegrowane z systemem kadrowo-płacowym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-03

Trendy 2021 w IT od No Fluff Jobs

W branży IT brakuje nadal około 50 tys. doświadczonych programistów. Kadra zarządzająca, skupiona na strategii i wyznaczaniu nowych kierunków działania, szczególnie teraz potrzebuje ludzi, którzy poprowadzą firmowe inicjatywy do końca i z sukcesem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-01

Artstone. Elegancja czarnego marmuru w nowej kolekcji Ceramiki Paradyż

Od lat gości we wnętrzach światowych metropolii, nadaje niepowtarzalnego charakteru i idealnie współgra z wieloma materiałami dekoracyjnymi
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-23

eFaktoring NFG teraz także wśród usług Santander Leasing

Pandemia pokrzyżowała plany wielu przedsiębiorcom. Dużym problemem są faktury z odroczonym terminem płatności. By pomóc mikrofirmom w ich trudnej sytuacji, NFG i Santander Leasing połączyły siły.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-16

Duże maszyny Promotechu wspierają produktywność na wielu rynkach.

Mimo pandemii nie spada zainteresowanie produkowanymi przez Promotech maszynami do ciężkiej automatyzacji cięcia i spawania. To m.in. efekt rosnącego zapotrzebowania na rozwiązania, uniezależniające światowy przemysł od niedoborów siły roboczej
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-03

DACHSER i Fraunhofer IML kontynuują współpracę badawczą

Instytut Przepływu Materiałów i Logistyki Fraunhofera oraz DACHSER przedłużają współpracę w ramach DACHSER Enterprise Lab o kolejne trzy lata. Ich kooperacja dalej będzie koncentrowała się na projektach badawczo-rozwojowych z praktycznymi korzyściami dla sieci DACHSER.
czytaj więcej