Biuro prasowe

INNOWACJE 2024-04-10

Co piąty Polak uważa, że 4-dniowy tydzień pracy zmniejszy naszą produktywność

Niemal co dziesiąty ankietowany twierdzi, że Polacy nie pracują zbyt wiele, a co trzeci uważa, że 4-dniowy tydzień pracy w żaden sposób nie wpłynie na naszą produktywność w trakcie wykonywania obowiązków służbowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-04-03

Win-win-win. Innowacyjny model współpracy oświaty i biznesu

Jak połączyć urozmaicanie zajęć w przedszkolach i szkołach z wytyczaniem innowacyjnych trendów w edukacji i społecznym zaangażowaniem biznesu? Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i firma Musicon pokazują, jak robić to dobrze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-03-20

Niemal jedna piąta Polaków przeciwko 4-dniowemu tygodniowi pracy

Nawet co trzeci respondent uważa, że zmniejszenie obecnego wymiaru tygodnia pracy o jeden dzień mogłoby zwiększyć liczbę zadań służbowych, które mamy do wykonania w trakcie doby.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-03-07

Zjawisko zdalnego feminizmu – nowy wymiar równości w świecie pracy?

Mężczyźni i kobiety w różny sposób patrzą na niestacjonarne formy pracy – nawet 80 proc. uczestniczek badania uważa możliwość wykonywania jej zdalnie lub hybrydowo za największy benefit, jaki może zaproponować pracodawca.
czytaj więcej
Firma INNOWACJE 2024-02-08

Zielona energia w Grupie Tubądzin

Grupa Tubądzin, lider branży ceramicznej, aktywnie inwestuje w projekty ekologiczne, czyniąc zrównoważony rozwój integralną częścią swojej strategii biznesowej. W 2024 roku firma zbuduje własne farmy fotowoltaiczne, które dostarczą energię elektryczną do fabryk.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-01-18

Firmy polskich przedsiębiorczyń z rocznym wzrostem zysku o 78%

Analiza promuje przedsiębiorczość Polek, a powstała w ramach XV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku – najstarszej i największej inicjatywy, która nagradza i nagłaśnia sukcesy przedsiębiorczych Polek.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-01-09

Rekordzista zorganizował 6619 wydarzeń online w ciągu roku

Jedyny polski komunikator, który znalazł się w czołówce najpopularniejszych platform nad Wisłą – ClickMeeting, podsumowuje 2023 rok.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-12-19

Powstał Związek Pracodawców Edukacji

Łatwiejszy dostęp do zawodu i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, pomysły na poprawę warunków pracy w oświacie i podniesienie jakości edukacji? Jest na to plan. Jedenaście podmiotów oświatowych z Poznania, Wrocławia i Łodzi założyło Związek Pracodawców Edukacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-12-05

Rekordowa liczba działalności zarejestrowanych w branżach szkoleń oraz eventów

Rekordowa liczba działalności zarejestrowanych w branżach szkoleń oraz eventów
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-24

McCANN Poland na 3. miejscu w LIONS Creativity Report Rankings!

W tegorocznym rankingu Cannes Lions International Festival of Creativity McCANN Poland znalazł się na 3. miejscu zestawienia najlepszych agencji kreatywnych w Europie, będąc w nim jedyną agencją z regionu CEE.
czytaj więcej