Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-11-15

Majonez Kielecki lekki ze „Złotą Innowacją FMCG 2019”

Innowacyjny Majonez Kielecki lekki produkowany przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem” otrzymał kolejną w tym roku, prestiżową nagrodę. Wyróżnienie „Złota Innowacja FMCG 2019” została przyznana na podstawie opinii konsumentów biorących udział w badaniu internetowym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-01

Pierwszy etap budowy Miasteczka Wawer gotowy przed terminem

Pod koniec września generalny wykonawca inwestycji – F.B.I. TASBUD S.A. oficjalnie zawiesił wiechę na budynku kompleksu Miasteczka Wawer. Było to symboliczne zakończenie prac pierwszego etapu budowy, który zakończył się przed harmonogramowym terminem.
czytaj więcej
Firma INNOWACJE 2019-09-19

Coca-Cola Energy z silnym wsparciem marketingowym nowego napoju energetyzującego

We wrześniu ruszyły główne działania promocyjne Coca-Cola Energy – pierwszego na rynku napoju energetyzującego o znanej i uwielbianej przez konsumentów nucie smakowej Coca-Cola.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-18

Nowoczesne technologie izolacyjne - piana PUR i firma PURMIX!

Jedno rozwiązanie wszystkich problemów nigdy nie jest rzeczywistością, ponieważ często pojawia się kilka opcji problemu, a wybranie najlepszego z nich jest herkulesowym zadaniem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-08-28

Trzy sytuacje, w których warto skorzystać z outsourcingu IT

Przykłady, kiedy warto rozważyć skorzystanie z zewnętrznych specjalistów IT wymienia Andrew Sanders, VP, Travel & Hospitality w DataArt.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-01

PRACODAWCO, TO OSTATNI MOMENT! WYBIERZ PPK DLA SWOJEGO PRACOWNIKA

Już od 1 lipca br. wszystkie firmy zatrudniające minimum 250 pracowników będą miały obowiązek zapisania pracownika do Pracowniczych Planów Kapitałowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-28

Nowa czekolada jakiej jeszcze nie było – Milka darkmilk!

W życiu nic nie jest tylko czarne albo białe
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-06-24

Big Picture dla Maspex przy najnowszej kampanii marki Kotlin

Marka Kotlin zdecydowała się powierzyć działania komunikacyjne przy najnowszej kampanii pod hasłem „Nikt tak nie podchodzi do ketchupu” agencji Big Picture.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-10

Podnośniki: sprzedajesz lub wynajmujesz? To musisz wiedzieć!

Czy wiedziałeś, że istnieje łatwy sposób, aby mieć pełną kontrolę nad urządzeniami dźwigowymi i podnośnikami? Co więcej, możesz zyskać dodatkowe źródło dochodu! Przekonaj się sam, jakie to proste.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-09

Przestrzeń pracy w stylu mid-century modern. Ceetrus otwiera nowe biuro

Ceetrus przeniósł swoją warszawską siedzibę do budynku IBC. Tam otwiera biuro, które jest wyrazem kultury panującej w firmie. Za projekt odpowiada studio projektowe Workplace Solutions. Design i projekt funkcjonalny inspirowane są stylem mid-century modern.
czytaj więcej