Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-10-20

Startuje nowa kampania wizerunkowa marki Wawel

„Szlachetny smak czekolady, na który warto czekać” - pod takim hasłem ruszyła nowa, zupełnie inna niż dotychczas, kampania reklamowa marki Wawel.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-15

Czy tabliczki znamionowe muszą być białe?

Co łączy maszyny przemysłowe, różnego typu pojazdy, sprzęt AGD czy narzędzia? Każde z tych urządzeń, zgodnie z normami, musi posiadać tabliczkę znamionową. Tabliczki znamionowe są dla urządzeń tym, czym dowód osobisty dla ludzi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

Jak wybrać niszczarkę do domu lub biura? Doradzamy krok po kroku

To niezastąpione urządzenie w domu, ale przede wszystkim w każdym biurze z potężnym obiegiem dokumentów z danymi handlowymi czy osobowymi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

Jak i kiedy weryfikować poprawność automatycznie naklejonej etykiety?

Automatyczne etykietowanie pozwala w łatwy sposób usprawnić proces znakowania produktów. Powtarzalne, z uwzględnieniem pewnej tolerancji, miejsce naklejenia etykiety oraz zapewnienie poprawności znajdujących się na niej danych, to kolejne zalety tego rozwiązania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-30

Jak powinna przebiegać automatyzacja produkcji krok po kroku?

Ponieważ sytuacja każdej firmy jest inna, aby móc oszacować zakres i opłacalność automatyzacji niezbędne jest wzięcie pod uwagę szeregu zmiennych. Punktem wyjścia jest określenie tego, co produkuje firma i jaki jest kontekst tej produkcji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-21

Niezbędnik w każdym biurze, ale nie tylko. Niszczarka Hama Basic S8CD

Producent dołączył do swojej oferty wszechstronną niszczarkę, która błyskawicznie pozbędzie się problemu zalegających w różnych miejscach stert papieru.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-20

Automatyzacja procesów przemysłowych – kiedy to się opłaca?

Wielu ludzi sądzi, że włączenie jakiejś formy automatyki przemysłowej do ich zakładu produkcyjnego lub firmy będzie korzystne. Może obniżyć koszty produkcji, zwiększyć wydajność, poprawić jakość produktu i prawie wyeliminować błąd ludzki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-20

Etykiety Etisoft z certyfikatem FSC® powstają już w pięciu zakładach produkcyjny

Charakterystyczny symbol w kształcie drzewa – FSC® (Forest Stewardship Council) – można znaleźć na tysiącach produktów na całym świecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-06

Automatyzacja linii produkcyjnych – czy i jak można się do niej przygotować?

Mówi się, że automatyzacja to kolejna rzecz, bez której firmy nie mogą konkurować na rynku. 76% producentów wykorzystuje automatyzację do poprawy produktywności swojej firmy jako kluczową strategię zwiększania wzrostu*.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-08-31

Powstał nowoczesny kalkulator retencji wody opadowej

WaterFolder – pierwsza interaktywna platforma dla projektantów instalacji wod-kan właśnie ujrzała światło dzienne.Rozwiązanie zbiera w jednym miejscu wiedzę i doświadczenie inżynierów z wielu dziedzin.
czytaj więcej