Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-12-14

Myśl po polsku

Myśl po polsku to nowy projekt, którego autorzy popularyzowaniem rodzimych zdobyczy ze świata nauki i techniki chcą zainspirować młode pokolenie zakładaniem startupów i zainteresować kierunkami technicznymi i specjalistycznymi studiów wyższych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-11-07

Sukces Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Kolejny rekord frekwencji pobity.

Pozostało jeszcze kilka dni na zgłaszanie się do Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, a już został pobity zeszłoroczny rekord 19 000 uczestników.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-07-01

Czas na przerwę!

Jabra prezentuje popularne na świecie sposoby na redukcję stresu i odzyskanie energii dzięki chwilom dla siebie
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-02-17

Samsung zaprasza na „Randkę w ciemno” do Centrum Nauki Kopernik

Po dwóch latach przerwy, cieszący się dużą popularnością cykl wydarzeń, wraca do Centrum Nauki Kopernik. „Wieczór dla dorosłych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-19

Wielki finał S.Pellegrino Young Chef 2021 już wkrótce!

Pod koniec października oczy wszystkich osób zainteresowanych rozwojem wysokiej klasy gastronomii będą zwrócone na Mediolan, gdzie odbędzie się wielki finał konkursu S.Pellegrino Young Chef Academy 2021.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-26

Muzyka płynąca z gór, czyli o XXVI edycji festiwalu Sounds of the Dolomites

Sounds of the Dolomites 2021 to festiwal dla pasjonatów podróży oraz muzyki wielu gatunków. Na przełomie sierpnia i września we włoskim regionie Trentino, w scenerii Dolomitów odbędą się koncerty, dla których sceną będą szczyty, łąki, pastwiska, a akompaniamentem odgłosy natury.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-16

Fabryka Norblina z autorskim konceptem kinowym

Już jesienią tego roku zostanie uruchomione nowe, 7-salowe butikowe kino pod nazwą KinoGram w rewitalizowanej Fabryce Norblina. Autorski koncept połączy wszystkie najlepsze cechy kin studyjnych oraz multipleksów. Pierwsze seanse będzie można zobaczyć już po wakacjach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-09

Konkurs Huawei i SofaScore dla fanów futbolu, do wygrania 50x Watch 3 Pro

Huawei oraz SofaScore zapraszają fanów piłki nożnej do udziału w konkursie, w którym pula nagród to 50 najnowszych smartwatchy marki – Huawei Watch 3 Pro. Wytypuj najlepsze europejskie reprezentacje w piłce nożnej i zdobądź szansę na wygraną!
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-10

Spotęguj wrażenia z rozgrywki ze słuchawkami gamingowymi uRage SoundZ 200

Do oferty marki dla graczy uRage dołączyły właśnie słuchawki SoundZ 200 z mikrofonem. Mogą się pochwalić ponad dwumetrowym kablem, a podłączane są do komputera przez złącze USB.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-09

WESTWORLD, SEZON 3 - Premiera na Blu-ray™ i DVD już 2 grudnia!

Jeden z największych przebojów serialowych ostatnich lat! Zwycięzca dziewięciu nagród Emmy! Produkcja nominowana do czterech Złotych Globów. W rolach głównych: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright i Ed Harris.
czytaj więcej