Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-08-28

NAJNOWSZY FILM MICHAŁA MILOWICZA „FUTRO Z MISIA”

Michał Milowicz niedawno rozpoczął zdjęcia do swojego najnowszego filmu „Futro z Misia”, którego jest jednocześnie reżyserem. Pierwsze kadry postanowiono nagrywać w Zakopanem, w tamtejszym hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Jak wyglądała praca na planie?
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-02

Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamo

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-08-23

NAGRODA DLA MARKI ŁOMŻA - CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE 2018

I MIEJSCE W KATEGORII EUROPEAN LAGER DLA ŁOMŻA JASNE
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-09

Jak Polacy czytali podczas wakacji? (Infografika)

W lipcu producent e-czytników inkBOOK przeprowadził badanie dotyczące preferencji osób czytających, w szczególności w okresie wakacyjnym. Prawie 60% respondentów zadeklarowało, że podczas tegorocznego urlopu czytało książki w wersji elektronicznej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-03

Miasto skąpane w milionie barw. Light. Move. Festival. zachwycił po raz siódmy

W ostatni weekend tłumy łodzian oraz turystów z Polski i zagranicy przemierzały 15-kilometrową trasę festiwalową pełną atrakcji. Wstępne szacunki zakładają, że siódmą edycję Light. Move. Festival. obejrzało nawet 700 tysięcy osób.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-01

LMF Last Minute. Co musisz zobaczyć w ostatni dzień festiwalu światła

Od dwóch dni cała Łódź żyje największym w Polsce Festiwalem Światła. W niedzielę ostatni dzień festiwalowy, by móc zatracić się w świetle i muzyce. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych atrakcji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-30

Rozbłysły kolorowe światła Light. Move. Festival. 2017

Tłumy przeszły w piątek ulicą Piotrkowską, aby zobaczyć siódmą edycję Light. Move. Festival. Rekordowa 15-kilometrowa trasa festiwalowa zapełniła się zwiedzającymi łodzianami i przyjezdnymi z innych miast. Czy padnie rekord frekwencyjny? Wiele na to wskazuje.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-28

Spektakl wizualny na cerkwi podczas LMF 2017!

Do Light. Move. Festival. pozostał już tylko 1 dzień. Pora zacząć odliczanie, a wraz z nim prezentujemy 10 najważniejszych atrakcji największego festiwalu światła w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-27

Największy festiwal światła w Polsce już w ten weekend

Light . Move. Festiwal. zamienia centrum Łodzi w magiczną krainę iskrzącą milionami barw. Każdej jesieni festiwal światła podświetla zabytkowe kamienice kolorowymi iluminacjami, wyświetlane są mappingi 2D/3D, wielkoformatowe projekcje oraz instalacje świetlne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-27

Spektakularne tygrysy na LMF 2017! Sprawdź

Do Light. Move. Festival. pozostały już tylko 2 dni. Pora zacząć odliczanie, a wraz z nim prezentujemy 10 najważniejszych atrakcji największego festiwalu światła w Polsce.
czytaj więcej