Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-10-30

TECHNOLOGIA OBNIŻA CZYNSZ NAJMU I JEST SKUTECZNIEJSZA OD POŚREDNIKA!

W dzisiejszych czasach, chcąc wynająć powierzchnię na biuro czy magazyn, najczęściej udajemy się do biura nieruchomości. Proces może być jednak długotrwały i męczący. Ale możemy to zrobić także korzystając z innowacyjnego podejścia, jakim jest platforma internetowa Realko24!
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-10

Zmieniają telewizyjny product placement w mierzalny kanał sprzedażowy

Clotify jest mobilną platformą AD-TECH, która skrywa w sobie szerokie spektrum możliwości zarówno dla mediów telewizyjnych, sponsorów lokowania produktów jak i użytkowników.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-17

Nowa wersja aplikacji Play24

W App Store oraz Google Play pojawiła się aktualizacja dla aplikacji Play24. Nowa wersja, oznaczona numerem 6.0, wprowadza odświeżony i nowoczesny design, przebudowane menu oraz zupełnie nowe funkcje.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-16

„Kampania Kolejowe ABC” widoczna w największych polskich miastach

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań - to tylko kilka z blisko 20 – stu miast, w których pojawiły się billboardy stworzone w ramach „Kampanii Kolejowe ABC” Urzędu Transportu Kolejowego
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-16

Konkurs „Kolejowe ABC – Ruszaj w podróż po nagrody”

Od dziś uczniowie szkół podstawowych z całej Polski mogą rywalizować w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę w Bieszczadach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-10

AVerMedia zaprasza na TwitchCon Europe 2019

AVerMedia przedstawi pełną paletę rozwiązań do transmisji gier i wideo podczas TwitchCon Europe 2019. Zobaczymy m.in. karty do nagrywania i przesyłania strumieniowego HDR 4K i nową kamerę internetową.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-25

Genesis Nitro 790 oraz Nitro 950 - fotele dla wymagających graczy

Genesis poszerza swoją ofertę foteli dla graczy. Do już dostępnych modeli dołączają Nitro 790 oraz Nitro 950, stanowiące ciekawą propozycję dla bardziej wymagających graczy. Producent zapewnia, że wysokiej jakości materiały, przemyślana i dobrze regulowana konstrukcja...
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-21

Firma z Białegostoku stworzyła aplikację dla uczestników szczytu ONZ

Białostocka firma GoApps stworzyła aplikację mobilną dla uczestników katowickiego szczytu klimatycznego ONZ COP-24.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-24

EmpikGO z kampanią TV - „Audiobooki bez limitu”

Ruszyła kampania telewizyjna promująca ofertę EmpikGO – abonament „Audiobooki bez limitu”. W przygotowanym spocie reklamowym przedstawione zostały sytuacje, w których audiobooki stają się doskonałą alternatywą dla tradycyjnej lektury.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-20

APPLIKACJA CONTOUR®DIABETES ZINTEGROWANA Z APPLE ZDROWIE

Ascensia Diabetes Care zaktualizowała aplikację CONTOUR®DIABETES w celu umożliwienia jej integracji z aplikacją Apple Zdrowie.
czytaj więcej