Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-04-03

Mateusz „Hax” Ogonowski: z rozgrywek na Tarczyński Studio Live można się nauczyć

Znany komentator e-sportowy, Mateusz „Hax” Ogonowski, został prowadzącym w kanale studyjnym Tarczyński Studio Live na platformie Twitch. „Innowacją w stosunku do innych kanałów jest to, że podczas komentowania jestem też bardzo aktywny na czacie, rozmawiam z widzami i pomagam im”
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-26

Startuje Tarczyński Studio Live

Firma Tarczyński SA współtworzy innowacyjny na skalę Polski projekt skierowany do miłośników gamingu. Tarczyński Studio Live to profesjonalne studio prowadzące transmisje zawodów e-sportowych na żywo. Tylko w czasie premierowego weekendu streamy obejrzało już 120 000 osób.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-13

Czy esport ma kwarantannę?

Odpowiednia adaptacja wydarzeń esportowych może doprowadzić, do tego że branża nabierze jeszcze większego rozpędu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-02-03

Beko i League of Legends łączą siły już drugi rok z rzędu

Beko, wiodący producent sprzętów AGD, odnowił współpracę przy Mistrzostwach Europy League of Legends 2020 (LEC) pozostając ich oficjalnym partnerem i dostawcą już drugi rok z rzędu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-12-10

Charytatywny stream na Youtube. Gracze pomagają dzieciom chorym na raka

Szykuje się niezwykła uczta dla graczy-pomagaczy. Youtuber Paweł Maliszewski z kanału Kronos Gra organizuje 15 grudnia charytatywny stream-maraton na rzecz dzieci chorych na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-22

BETFAN wprowadza w Polsce gry wirtualne od Playtech

BETFAN, nowy legalny polski bukmacher, nawiązał współpracę z Playtech – liderem technologicznym w branży. BETFAN, jako pierwszy operator w Polsce, wprowadza na rynek ofertę Playtech Virtual Sports, czyli ultrarealistyczne gry wirtualne w najważniejszych dyscyplinach sportu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-30

TECHNOLOGIA OBNIŻA CZYNSZ NAJMU I JEST SKUTECZNIEJSZA OD POŚREDNIKA!

W dzisiejszych czasach, chcąc wynająć powierzchnię na biuro czy magazyn, najczęściej udajemy się do biura nieruchomości. Proces może być jednak długotrwały i męczący. Ale możemy to zrobić także korzystając z innowacyjnego podejścia, jakim jest platforma internetowa Realko24!
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-10

Zmieniają telewizyjny product placement w mierzalny kanał sprzedażowy

Clotify jest mobilną platformą AD-TECH, która skrywa w sobie szerokie spektrum możliwości zarówno dla mediów telewizyjnych, sponsorów lokowania produktów jak i użytkowników.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-17

Nowa wersja aplikacji Play24

W App Store oraz Google Play pojawiła się aktualizacja dla aplikacji Play24. Nowa wersja, oznaczona numerem 6.0, wprowadza odświeżony i nowoczesny design, przebudowane menu oraz zupełnie nowe funkcje.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-04-16

„Kampania Kolejowe ABC” widoczna w największych polskich miastach

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań - to tylko kilka z blisko 20 – stu miast, w których pojawiły się billboardy stworzone w ramach „Kampanii Kolejowe ABC” Urzędu Transportu Kolejowego
czytaj więcej