Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-09-23

Nadchodzi nowa wersja Nintendo Switch! Jak wybrać akcesoria do hitowej konsoli?

8 października zaplanowano premierę konsoli Nintendo Switch OLED, ulepszonej wersji bijącej rekordy popularności hybrydowej platformy do gier.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-08

DRAGO entertainment zapowiada nowy tytuł Road Diner Simulator

DRAGO entertainment, notowany na NewConnect producent symulatorów i gier Indie premium, ogłosił nowy tytuł Road Diner Simulator.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-08-24

W VIVO! Piła rusza Wielka Strefa Gier. Galerię odwiedzi też Naruciak

W sobotę, 21 sierpnia, w VIVO! Piła ruszyło BIG GAME ZONE, czyli 9-dniowe wydarzenie dedykowane miłośnikom gier. Na miejscu udostępnionych jest 5 tematycznych stref ze stanowiskami gamerskimi. Gościem specjalnym będzie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Naruciak.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-08-05

Nagrody pieniężne na łączną kwotę 12 000 zł – rusza turniej gamingowy Huawei

Huawei zaprasza do udziału w turnieju towarzyszącym sprzedaży pierwszego gamingowego monitora marki – Huawei MateView GT. Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości 12 000 zł i inne, w tym monitor MateView GT, smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro czy słuchawki FreeBuds 4i.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-20

Parkometr w telefonie – Provema wprowadziła nową usługę.

Parking. Tak nazywa się nowa kafelka w aplikacja Provema. To rozwiązanie ma na celu ułatwienie kierowcom korzystanie z płatnych stref parkowania bez konieczności szukania parkomatu i odliczania drobnych pieniędzy. Środki pobierane są z konta za czas korzystania z parkingu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-14

Train Station Renovation poczuł pociąg do wirtualnej rzeczywistości

Train Station Renovation, flagowy tytuł notowanej na NewConnect spółki Live Motion Games, pojawi się w wersji na gogle VR.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-09

Live Motion Games S.A. podpisała umowę z Sonkwo

Live Motion Games, notowany na NewConnect producent gier komputerowych, podpisał umowę z platformą sprzedaży Sonkwo, w ramach której dwie gry z portfolio spółki - Car Trader Simulator i Train Station Renovation trafią do sprzedaży na terenie Chin oraz krajów ościennych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-07-07

„Wakacyjny szał podróży” w AppGallery – wygraj zniżki za pobranie aplikacji

Huawei wystartował z promocją „Wakacyjny szał podróży” dla użytkowników AppGallery. W promocji do zdobycia są między innymi zniżki na przejazdy w aplikacji Traficar, karty podarunkowe Allegro, a także fotograficzne smartfony Huawei. Promocja potrwa do 5 sierpnia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-16

Pokaz dem Chernobyl Liquidators i Bakery Simulator na Festiwalu Steam Next

Wersje demonstracyjne gier Chernobyl Liquidators i Bakery Simulator, od warszawskiego producenta Live Motion Games S.A., zadebiutują podczas Festiwalu Steam Next, który odbywa się w dniach 16-22 czerwca.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-08

Now.gg uruchamia mobilną chmurę dla graczy i producentów

Platform-as-a-Service (PaaS) to nowoczesna chmura mobilna stworzona przez firmę now.gg. Platforma jest już wykorzystywana przez kilku wiodących producentów gier mobilnych na całym świecie.
czytaj więcej