Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-12-24

Jak wykorzystać potencjał Apple CarPlay i Android Auto w nowym Lexusie?

Choć w czasie jazdy telefon powinien spokojnie leżeć w schowku lub na bezprzewodowej ładowarce, nie oznacza to, że musimy rezygnować z funkcji smartfona, które ułatwiają lub umilają nam jazdę.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-23

Odśwież swoje selfie. Wypróbuj nowy filtr #FreshFace od Samsung

Skończ z nudą i wypróbuj #FreshFace - wyjątkowy filtr stworzony przez Samsung, dzięki któremu przekonasz się, co oznacza świeżość.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-16

TikTok walczy z problemem dezinformacji na temat szczepionki przeciw COVID-19

Dla TikTok niezwykle ważne jest dostarczanie swojej społeczności rzetelnych informacji. Jest to tym bardziej istotne w trudnym pandemicznym roku, a także w najbliższych miesiącach wypełnionych dyskusjami o szczepionce COVID-19.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-10

EPICKIE WYDANIA OPOWIEŚCI ZE ŚRÓDZIEMIA PO RAZ PIERWSZY NA 4K UHD!

WIDOWISKOWE EKRANIZACJE POWIEŚCI J.R. R. TOLKIENA NIEZAMPOMNIANY EPICKI ŚWIAT WYNOSZĄCY SZTUKĘ OPOWIEŚCI NA ZUPEŁNIE NOWY POZIOM. PRZEŻYJ TO JAK NIGDY DOTĄD W CAŁKOWICIE ZREMATEROWANEJ WERSJI 4K UHD.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-04

#GamingBezBarier! Pierwszy gamingowy słownik migowy

Walcząc z wykluczeniem cyfrowym w esporcie, agencja gamingowa Fantasyexpo we współpracy z Fundacją Akademia Młodych Głuchych oraz Sevenet S.A. tworzą gamingowy słownik esportowy,
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-16

Sprite prezentuje unikalną edycję puszek i butelek inspirowaną grą Cyberpunk2077

Sprite ugasi pragnienie graczy, którzy oczekują jednej z najgłośniejszych tegorocznych produkcji gamingowych - gry Cyberpunk 2077. We współpracy z CD PROJEKT RED marka zaprojektowała unikalną edycję puszek i butelek z postaciami z gry.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-26

Niepowtarzalna okazja w Play - przedsprzedaż nowej konsoli Xbox Series X

Niepowtarzalna okazja w Play - przedsprzedaż nowej konsoli Xbox Series X
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-21

BTC STUDIOS S.A. z nową premierą „TAFFY: FEED THE KITTY” i wsparciem marketingow

Warszawski producent i wydawca gier mobilnych i konsolowych, BTC Studios S.A. wraz z producentem i dystrybutorem – Cyber Group Studios z siedzibą w Paryżu i Los Angeles prezentują „Taffy: Feed the Kitty”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-14

Startuje "Kuźnia Talentów" OMEN & Intel – turniej dla graczy CS:GO i LoL

„Kuźnia Talentów” to turniej przeznaczony głównie dla mniej doświadczonych graczy Counter Strike: Global Offensive i League of Legends, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w profesjonalnych rozgrywkach ESL Play.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-17

Red Dev Studio zapowiada konsolową wersję Powertris – tytuł zadebiutuje na Ninte

Red Dev Studio – notowany na NewConnect producent gier dedykowanych na PC i urządzenia mobilne – zapowiada nową konsolową wersję jednego ze swoich tytułów. Już 1 października tego roku w wersji na Nintendo Switch swoją premierę będzie miał Powertris.
czytaj więcej