Biuro prasowe

INNOWACJE 2018-11-20

APPLIKACJA CONTOUR®DIABETES ZINTEGROWANA Z APPLE ZDROWIE

Ascensia Diabetes Care zaktualizowała aplikację CONTOUR®DIABETES w celu umożliwienia jej integracji z aplikacją Apple Zdrowie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-09

Audiobooki bez limitu – nowa oferta subskrypcji w aplikacji EmpikGO

EmpikGO wprowadza do swojej oferty abonament na audiobooki dla prawdziwych pasjonatów czytania. Od teraz książki w wersji audio są dostępne bez ograniczeń za jedyne 19,99 zł miesięcznie.
czytaj więcej

Nowa aplikacja od ROCKWOOL, która walczy ze smogiem

Jak pokonać smog? Według ekspertów najskuteczniejszym sposobem na zmniejszenie ilości emisji szkodliwych pyłów jest termomodernizacja, czyli ocieplanie budynków. Dlatego firma ROCKWOOL Polska stworzyła darmową aplikację ROCKWOOL AntySmog, która pomaga osiągnąć ten cel.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-11

Odwiedź strefę OMEN by HP na PGA 2018!

Na wszystkich chętnych czekać będą specjalne turnieje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a dodatkowo w strefie OMEN pojawią się znani influencerzy oraz zawodnicy Illuminar Gaming.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-09

TP-Link na targach PGA

Na targi PGA w Poznaniu TP-Link przygotował kilka atrakcji, obok których fani technologii, a zwłaszcza gier komputerowych, nie będą mogli przejść obojętnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-09

Doładuj się na PGA 2018

Poznań Game Arena, czyli największe w Polsce targi gier komputerowych oraz technologii, co roku przyciągają rzesze fanów gamingu i urządzeń mu towarzyszących. Podczas tegorocznej edycji na PGA zadebiutuje marka Green Cell.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-07-09

mPay z biletami do Tatrzańskiego Parku Narodowego

Tatrzański Park Narodowy uruchomił sprzedaż biletów za pośrednictwem mPay - systemu płatności przy użyciu telefonów komórkowych. Turyści korzystający z aplikacji mobilnej mogą rozpocząć zwiedzanie parku znacznie szybciej, bez konieczności stania w kolejkach do kas.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-05-10

Bitdefender liderem w testach AV-Test i AV Comparatives​

Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender uzyskało miano najlepszego rozwiązania antywirusowego w AV-TEST i sprawdzianie przeprowadzonym przez AV Comparatives.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-05-10

Świat Royals teraz dostępny dla użytkowników Androida

Atrakcyjne kobiety i interesujący mężczyźni, luksusowe gadżety i styl życia, ekskluzywne brandy i najlepsze imprezy VIP. Tak wygląda świat Royals App – gry społecznościowej, która podbija serca młodych ludzi i influencerów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-04-19

Symulator Simpro dostępny w Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport

Simpro – producent profesjonalnych symulatorów szkoleniowych w wirtualnej rzeczywistości, którego pomysłodawcą jest krakowska spółka Nano Games – nawiązał współpracę z jedynym w Polsce Centrum Edukacji Lotniczej zlokalizowanym przy lotnisku.
czytaj więcej