Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-08-04

Powstała aplikacja ,,E-niezbędnik COVID-19’’ dla osób z niepełnosprawnością

W ramach II edycji ogólnopolskiej kampanii STOP Barierom, na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, powstała praktyczna aplikacja ,,E-niezbędnik COVID-19’’. Partnerem Strategicznym projektu jest PKO Bank Polski.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-07-23

Ponad 70 gier podczas Summer Game Fest Demo z programu ID@Xbox

W ramach Summer Game Fest Demo, chcemy pokazać ponad 70 wersji demonstracyjnych gier na Xbox, które będą dostępne do 27 lipca. Programiści wciąż aktualizują i udoskonalają swoje tytuły, przed ich oficjalnymi premierami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-20

Jakie aplikacje warto pobrać na smartfon? Pomoże MoreApps

MoreApps to aplikacja, która pozwala sprawdzić i zainstalować najbardziej popularne i najczęściej pobierane aplikacje w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-30

Nauka w domu? Prezentujemy bezpłatną aplikację do projektowania dla dzieci

Program Apps for Kids służy do nauki podstaw projektowania 3D i powstał z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym. Nauka może odbywać się zarówno w szkole, jak i w domu, a oprogramowanie dostępne jest online i co równie ważne - bezpłatnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-24

BLAST Rising - nowy turniej CS:GO

BLAST Premier, które w tym roku przyniosło widzom Counter-Strike’a niezliczoną ilość emocji i niezapomnianych momentów tworzy nowy projekt we współpracy z Fantasyexpo.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-15

Matches Cup – gra mobilna, która bawi, uczy i dba o środowisko

Na rynku gier mobilnych pojawił się nowy koncept, to Matches Cup – pozornie prosta, ale nie łatwa gra logiczna, za którą kryje się wiele zaskakujących rozwiązań. Twórcy dołożyli wszelkich starań, by oprócz aspektów rozrywkowych, gra dostarczała także odpowiednią dawkę edukacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-08

Valorant challenge - #milionsposobownanude

25 marca br. marka LOTTO wystartowała z akcją „Miliony sposobów na nudę”. Totalizator Sportowy, właściciel marki, zachęca w ten sposób osoby pozostające w domu do pożytecznego spędzania czasu.
czytaj więcej

MoreApps–jak w kilka sekund zainstalować aplikacje na nowych smartfonach Huawei?

Mimo kilku już istniejących sposobów na instalowanie aplikacji na nowych urządzeniach mobilnych Huawei, internauci i użytkownicy smartfonów marki wciąż szukają nowych sposób na pobranie swoich faworytów wśród aplikacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-03

Mateusz „Hax” Ogonowski: z rozgrywek na Tarczyński Studio Live można się nauczyć

Znany komentator e-sportowy, Mateusz „Hax” Ogonowski, został prowadzącym w kanale studyjnym Tarczyński Studio Live na platformie Twitch. „Innowacją w stosunku do innych kanałów jest to, że podczas komentowania jestem też bardzo aktywny na czacie, rozmawiam z widzami i pomagam im”
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-26

Startuje Tarczyński Studio Live

Firma Tarczyński SA współtworzy innowacyjny na skalę Polski projekt skierowany do miłośników gamingu. Tarczyński Studio Live to profesjonalne studio prowadzące transmisje zawodów e-sportowych na żywo. Tylko w czasie premierowego weekendu streamy obejrzało już 120 000 osób.
czytaj więcej