Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-04-06

Atomic Jelly planuje rozbudowę autorskich projektów

Atomic Jelly – notowany na NewConnect producent i wydawca gier komputerowych, planuje rozszerzenie swojego portfolio produkcyjnego o nowy projekt o nazwie Rally Mechanic Simulator.
czytaj więcej

Nowe korzyści dla klientów huawei.pl

Wydłużona do trzech lat gwarancja na laptop, jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smartfona w ciągu 3 miesięcy od zakupu i dostawa na następny dzień roboczy przy zakupach opłaconych do południa dnia poprzedniego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-22

Atomic Jelly w 2021 roku wprowadzi do sprzedaży dwa projekty

Po udanym debiucie na NewConnect, Atomic Jelly, producent i wydawca gier komputerowych z grupy kapitałowej PlayWay, intensyfikuje prace przy produkcji dwóch tytułów: Space Mechanic Simulator oraz Truck Mechanic: Dangerous Paths.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-18

Najwięksi globalni gracze przecierają drogę dla mobile gamingu

Branża gier mobilnych pod względem dynamiki rozwoju nie ma sobie równych. Już w 2018 roku rynek mobile gamingu stanowił największy udział w sektorze gier i wynosił blisko 47 proc., a w roku 2020 przekroczył magiczną liczbę 51 proc.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-15

Do 17 marca trwają zapisy w ramach Publicznej Oferty Akcji Live Motion Games

Do 17 marca trwają zapisy w ramach Publicznej Oferty Akcji producenta gier wideo – Live Motion Games – twórcy sprzedażowego hitu – Train Station Renovation.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-02-28

Bóg Bagien oszalał!

Bóg Bagien oszalał i zesłał lawinę potworności na moją krainę. Pomóż mi zwalczyć zło i przywrócić pokój !
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-02-17

Uber przekazuje 10 tys. darmowych przejazdów na szczepienia dla seniorów

Uber przekaże 10 tys. darmowych przejazdów, aby umożliwić bezpieczny transport seniorów na szczepienia. Aby wesprzeć najbardziej potrzebujących, Uber nawiązał współpracę z Caritas Polska oraz Uniwersytetem Trzeciego Wieku, umożliwiając transport do jednego z 39 punktów szczepień.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-02-16

PixelAnt Games będzie tworzyć gry z brytyjskim Sumo Digital

Od lutego br. wrocławskie studio PixelAnt Games jest częścią wielkiej rodziny Sumo Digital i pierwszym oddziałem tego brytyjskiego producenta w Europie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-24

Jak wykorzystać potencjał Apple CarPlay i Android Auto w nowym Lexusie?

Choć w czasie jazdy telefon powinien spokojnie leżeć w schowku lub na bezprzewodowej ładowarce, nie oznacza to, że musimy rezygnować z funkcji smartfona, które ułatwiają lub umilają nam jazdę.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-23

Odśwież swoje selfie. Wypróbuj nowy filtr #FreshFace od Samsung

Skończ z nudą i wypróbuj #FreshFace - wyjątkowy filtr stworzony przez Samsung, dzięki któremu przekonasz się, co oznacza świeżość.
czytaj więcej