Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-10-26

Niepowtarzalna okazja w Play - przedsprzedaż nowej konsoli Xbox Series X

Niepowtarzalna okazja w Play - przedsprzedaż nowej konsoli Xbox Series X
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-21

BTC STUDIOS S.A. z nową premierą „TAFFY: FEED THE KITTY” i wsparciem marketingow

Warszawski producent i wydawca gier mobilnych i konsolowych, BTC Studios S.A. wraz z producentem i dystrybutorem – Cyber Group Studios z siedzibą w Paryżu i Los Angeles prezentują „Taffy: Feed the Kitty”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-17

Red Dev Studio zapowiada konsolową wersję Powertris – tytuł zadebiutuje na Ninte

Red Dev Studio – notowany na NewConnect producent gier dedykowanych na PC i urządzenia mobilne – zapowiada nową konsolową wersję jednego ze swoich tytułów. Już 1 października tego roku w wersji na Nintendo Switch swoją premierę będzie miał Powertris.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-15

Esportowcy zagrają dla wolnej Białorusi – w imię zasad fair-play! #GramyDlaBiało

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Demokracji, w akcie solidarności cała esportowa Europa zagra dla wolnej Białorusi – w imię zasad fair-play!
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-08-26

BTC Studios S.A. z kolejnym tytułem i umową na wydanie gry Smooth Wheel

BTC Studios S.A., notowany na NewConnect producent i wydawca gier mobilnych oraz konsolowych, podpisał kolejną umowę z developerem na wydanie gry mobilnej Smooth Wheel.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-08-04

Powstała aplikacja ,,E-niezbędnik COVID-19’’ dla osób z niepełnosprawnością

W ramach II edycji ogólnopolskiej kampanii STOP Barierom, na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, powstała praktyczna aplikacja ,,E-niezbędnik COVID-19’’. Partnerem Strategicznym projektu jest PKO Bank Polski.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-07-23

Ponad 70 gier podczas Summer Game Fest Demo z programu ID@Xbox

W ramach Summer Game Fest Demo, chcemy pokazać ponad 70 wersji demonstracyjnych gier na Xbox, które będą dostępne do 27 lipca. Programiści wciąż aktualizują i udoskonalają swoje tytuły, przed ich oficjalnymi premierami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-20

Jakie aplikacje warto pobrać na smartfon? Pomoże MoreApps

MoreApps to aplikacja, która pozwala sprawdzić i zainstalować najbardziej popularne i najczęściej pobierane aplikacje w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-30

Nauka w domu? Prezentujemy bezpłatną aplikację do projektowania dla dzieci

Program Apps for Kids służy do nauki podstaw projektowania 3D i powstał z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym. Nauka może odbywać się zarówno w szkole, jak i w domu, a oprogramowanie dostępne jest online i co równie ważne - bezpłatnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-24

BLAST Rising - nowy turniej CS:GO

BLAST Premier, które w tym roku przyniosło widzom Counter-Strike’a niezliczoną ilość emocji i niezapomnianych momentów tworzy nowy projekt we współpracy z Fantasyexpo.
czytaj więcej