Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-03-26

Dentsu Aegis Network Polska z programem The Code

W marcu br. w ramach Dni Przedsiębiorczości rusza polska odsłona globalnego programu „The Code”, mającego na celu inspirowanie młodzieży na ich przyszłej drodze zawodowej. Polska jest trzecim krajem w strukturach Dentsu Aegis Network, w którym odbywa się taka inicjatywa.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-26

Bezpłatne ogólnopolskie warsztaty naukowe dla młodzieży – ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy na warsztaty naukowe, które odbędą się od kwietnia do maja w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Szczecinie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-18

Nowe centrum współpracy nauki i biznesu

15 marca Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podpisał z Fundacją Sukces Pisany Szminką, do której należy platforma edukacyjna YEP Academy list intencyjny o współpracy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-15

Webinarium: Bezpieczeństwo teleinformatyczne dla szkół i placówek oświatowych

Bezpieczeństwo informatyczne może stanowić spore wyzwanie dla placówek edukacyjnych: duża liczba komputerów, laptopów i urządzeń mobilnych działających w jednej sieci.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-07

Bezpłatne warsztaty dla młodych pasjonatów nauki

Trwają zapisy na warsztaty SmartUP Academy na Wydziale Chemii Politechniki Warszawskiej, w których uczestniczyć mogą uczniowie z całej Polski w wieku 15-19 lat. Pierwsze warsztaty, na które można się jeszcze zapisać odbędą się 30 marca.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-09

ASP stawia na rozwój fachowców – kolejne szkolenie otwarte

Coraz częściej mówi się o potrzebie zatrudniania wyspecjalizowanych pracowników, których niestety brakuje na europejskim rynku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-29

Zainspiruj się! Zobacz live streaming z TEDxFulbrightWarsaw

TEDxFulbrightWarsaw organizowane jest pod hasłem „Be Bold. Never Regular”. Mówcy wybrani wśród absolwentów Programu Fulbrighta pokażą, że ciekawość świata może przybrać bardzo różne formy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-28

Edukacja Fińska w Polsce!

Szkoła Językowa Moomin Language School, we współpracy z Przedszkolami Norlandia, firmą Lenovo oraz Playvation rozpoczynają rok z nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami dla Dzieci i Rodziców.
czytaj więcej
Edukacja INNOWACJE 2019-01-23

Boxlight wchodzi na polski rynek

Boxlight, wiodący producent nowatorskich rozwiązań interaktywnych dla edukacji, rozpoczyna dystrybucję swoich produktów w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-18

Konkurs na Tydzień Pracowni Orange rozstrzygnięty

Podczas tegorocznego Tygodnia Pracowni Orange, Liderzy wspólnie z mieszkańcami wsi i małych miast zastanawiali się nad przyszłością ich miejscowości. Swoje pomysły przedstawili w pracach konkursowych „Nasza miejscowość w 2050”.
czytaj więcej