Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-04-24

"Jutro już dziś" - film paradokumentalny

Zapraszam Państwa do obejrzenia filmu paradokumentalnego pt. "Jutro już dziś". Film jest próbą odpowiedzi na pytanie o przyszłość pracy i biznesu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-17

Nowość! GlobiLab Collaborate

Globisens, producent cyfrowych laboratoriów Labdisc, stawia na współpracę i wprowadza na rynek nowe oprogramowanie GlobiLab Collaborate, które pozwoli nauczycielom i uczniom wyświetlać, analizować i kontrolować dane jednocześnie z 8 Labdisc na jednym komputerze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-03

booksbox – wirtualna biblioteka nie tylko dla studentów

Wirtualna biblioteka w obliczu konieczności kontynuowania nauki w sposób zdalny ułatwia życie studentom czy przyszłym maturzystom.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-31

Lekcja online z mozaBook

Spacer po starożytnych Atenach czy wyprawa... do wnętrza ludzkiego ucha? Z mozaBook każda lekcja staje się pasjonującą przygodą! Ponad 1000 interaktywnych modeli 3D, zdjęcia, filmy, aplikacje i gry – ożyw swoje lekcje online z bogatymi zasobami mediatek
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-24

Darmowa nauka języków przez miesiąc - aplikacja Babbel wspiera polskich uczniów

Aplikacja Babbel oferuje uczniom i studentom im miesiąc nauki języka angielskiego i niemieckiego za darmo.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-23

Prestiżowe przedszkole za symboliczną złotówkę? Norlandia prowadzi nabór online

Norlandia prowadzi nabór online do swoich placówek w całej Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-19

Norlandia stawia na e-learning dla Dzieci!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Dzieci, skandynawska sieć niepublicznych Przedszkoli, Norlandia rozpoczyna intensywne zajęcia na platformie e-learningowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-09

Coca-Cola na rzecz różnorodności

Coca-Cola działa na rzecz zróżnicowania i aktywnie wspiera kobiety w rozwoju zawodowym i osobistym. W ramach programu „5by20” zobowiązała się pomóc pięciu milionom kobiet na całym świecie. W Polsce w ramach inicjatywy przeszkolono ich już ponad 400 tysięcy!
czytaj więcej
Edukacja INNOWACJE 2020-01-07

Gra o stypendium i udział w obozie naukowym ADAMED SmartUP

Na rozwiązywanie zadań w grze alternatywnej rzeczywistości, będącej elementem rekrutacji do 6. edycji programu stypendialnego ADAMED SmartUP, został jeszcze tydzień. Wyniki tego i kolejnych etapów pozwolą wyłonić 50 uczniów, którzy wezmą udział w letnim obozie naukowym.
czytaj więcej