Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-03-05

Rozwiń swój biznes z PowerUp! Trwa rejestracja do piątej edycji konkursu

Jeszcze tylko do 11 marca przyjmowane są zgłoszenia do piątej edycji PowerUp!, największego konkursu dla start-upów z 24 krajów Europy Środkowo-Wschodniej. To już ostatni moment, aby dołączyć do rywalizacji o główną wygraną w wysokości 50 000€ i finansowanie do kwoty 150 000€.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-13

PowerUp! – rusza kolejna odsłona konkursu dla start-upów z dobrą energią

11 lutego ruszyły zgłoszenia do piątej edycji PowerUp!, podczas której zespoły powalczą o główną wygraną 50 000€ i szansę na rozwój biznesu w skali globalnej. Konkurs organizowany przez InnoEnergy to największe tego typu wydarzenie dla start-upów z Europy Środkowo-Wschodniej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-13

Polska Przedsiębiorcza wybrała 7 najbardziej rokujących startupów z Mazowsza

Prezentujemy TOP 7, która weźmie udział w dalszym etapie i zaprezentuje się w finale Programu walcząc o zdobycie nagród pieniężnych na rozwój swojego pomysłu z budżetu województwa mazowieckiego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-21

Startup pod ochroną. Jak innowatorzy dbają o środowisko pracy

Kiedy mówimy o ochronie w kontekście startupu, od razu na myśl przychodzi nam jedno – ochrona własności intelektualnej. Warto jednak spojrzeć na zabezpieczenie innowatorów także z innej, bardziej przyziemniej perspektywy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-14

Fundacja „Polska Przedsiębiorcza” pracuje nad innowacjami z Mazowsza

W województwie mazowieckim trwa obecnie akcelerator Przedsiębiorcze Mazowsze, który jest realizowany przez Fundację Polska Przedsiębiorcza, a organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-07

Bootcamp HackYeah w Avivie już 9 listopada

Jak wykorzystać dane, aby zapewnić klientom lepszą i szybszą obsługę? Czy można podpisać umowę bez wypełniania długich i zbędnych formularzy? Uczestnicy Bootcamp wybiorą najważniejszy problem do rozwiązania podczas HackYeah.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-24

Akcelerator biznesowy "Przedsiębiorcze Mazowsze" rusza tej jesieni.

Trwa nabór do programu akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze – kompleksowego programu wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-08

Wrocławska Kawiarenka Snu na pierwszych w historii targach snu

W Londynie odbędą się pierwsze na świecie targi zdrowia snu SOMNEX – The Sleep Show, podczas których Magdalena Filcek – pomysłodawczyni innowacyjnego systemu do poprawy zdrowia i energii Vinci Power Nap® – opowie o przyszłości drzemek w pracy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-25

Akcelerator 360 Lab zapewni wsparcie start-upom w międzynarodowym rozwoju

Dzięki 360 Lab start-upy mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości 100 tys. euro z przeznaczeniem na rozwój, dostęp do rynków testowych i klientów na całym świecie, wsparcie menedżerów najwyższego szczebla oraz przestrzeń biurową w San Francisco.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-11

Warsztaty, Polish Tech Night, 26.09.2018

Jaka jest różnica między equity tokens a utility tokens? Jak prowadzic kampanie marketingowa w Niemczech? Czy Berlin to dobre miejsce do rozpoczęcia ekspansji międzynarodowej? Czyli o warsztatach podczas #4 Polish Tech Night, które odbędą się 26 września 2018 roku w Berlinie.
czytaj więcej