Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-01-27

Wskocz do Strefy Innowacji i daj swojemu start-upowi szansę na sukces

Wystartował konkurs dedykowany start-upom – Food Innovation Challenge. Podczas tegorocznych targów WorldFood Poland będzie można zawalczyć o Nagrodę Główną o wartości 10 000 tys. zł.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-08

Inteligentne meble - wspólny projekt Kinnarps i Collectomate

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny łączą siły, rozwijając serię inteligentnych mebli, które ułatwiają życie pracownikom i administratorom biur.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-12-18

Startupy z akceleratora People Power chcą odmienić branżę HR

Zespół akceleratora People Power wybrał już startupy do pierwszej edycji programu akceleracji Work & HR Tech. Szansę na rozwój otrzymało sześć firm.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-20

Inwestycje w fintechy rosną w miliardy

Eksperci UBS oszacowali, że światowy rynek fintech w 2018 roku wygenerował przychody o łącznej wartości 150 mld USD, które stanowią ok. 5 proc. całościowych wpływów sektora finansów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-22

SentiSquare uczestniczył w konferencji GAN Momentum Tour w Hamburgu

GAN Momentum Tour to seria wydarzeń dedykowana start-upom z całego świata przygotowana przez znaną społeczność działającą prężnie na ich rzecz - Global Accelerator Network. Od 9 do 10 października start-upy mogły uczestniczyć w spotkaniu w Hamburgu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-16

Women Startup Competition powered by AVON

Warszawski półfinał rozstrzygnięty!
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-02

Pergamin zamyka rundę seed z 1 mln złotych i rozwija machine learning dla umów

Pergamin pozyskała kolejnych inwestorów. Znacząca część inwestycji pochodzi od funduszu Simpact i zostanie przeznaczona na realizację prac badawczo-rozwojowych nad wykorzystaniem uczenia maszynowego w procesie tworzenia umów.
czytaj więcej
Startupy INNOWACJE 2019-09-30

NIŻSZY CZYNSZ ZA BIURO DZIĘKI TECHNOLOGII!

Realko24 to nowość na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest to platforma internetowa z obszaru PropTech, powstała z inicjatywy Konrada Okły, która wykorzystuje proste, ale niespotykane wcześniej rozwiązanie polegające na bezpośredniej komunikacji wynajmującego z najemcą.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-19

Rusza People Power, akcelerator łączący potencjał start-upów i korporacji

Power People do końca października poszukuje start-upów, którym chce dać szansę na rozwój poprzez pilotażowe wdrożenie ich rozwiązań.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-12

Znamy już zwycięzców warszawskiej edycji wydarzenia Xcite!

W środę 10 lipca w Warszawie odbyła się druga runda konkursu startupowego organizowanego przez 360 Lab Innovation Group. Pięć zwycięskich biznesów czeka zastrzyk kapitału w wysokości 100 tys. euro i udział w unikalnym programie Akceleratora przedsiębiorczości.
czytaj więcej