Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-05-10

Czas na nową trasę światłowodową łączącą Berlin, Poznań i Warszawę

Uruchomiona zostaje trasa światłowodowa o długości 780 km, która połączy Berlin, Poznań i Warszawę. Za jej wdrożenie odpowiada RETN, wiodący międzynarodowy dostawca usług sieciowych. Nowa inwestycja to znaczący dodatek do portfolio sieci firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.
Źródło informacji: Planet Partners sp.z.o.o.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-04-28

Jak 5G FWA zmienia sposób, w jaki ludzie łączą się z Internetem?

FWA zmienia sposób, w jaki ludzie łączą się z Internetem
INNOWACJE 2023-03-23

Jak wybrać właściwe rozwiązanie bezprzewodowe dla Twojej firmy?

Dostosowanie właściwego rozwiązania bezprzewodowego do potrzeb i wymagań firmy jest teraz ważniejsze, niż kiedykolwiek przedtem
INNOWACJE 2023-03-22

Petal Ads dołącza do europejskiego Mobile Marketing Association

Petal Ads, wiodący w branży ekosystem reklamy mobilnej, został członkiem Mobile Marketing Association (MMA) w Europie. Tym samym dołącza do prestiżowego grona złożonego z ponad 800 organizacji – przedstawicieli środowiska MarTech, firm medialnych i marketingowych.
INNOWACJE 2023-02-14

Filmy na YouTube zachęcają do fałszywych inwestycji w kryptowaluty

Badacze z firmy WithSecure zidentyfikowali sieć kanałów i filmy w serwisie YouTube, które zachęcają użytkowników do korzystania z fałszywych aplikacji internetowych, pozornie służących do inwestowania w kryptowaluty.
Źródło informacji: SAROTA PR
czytaj więcej
Internet INNOWACJE 2023-02-14

T-Mobile dzięki sztucznej inteligencji i sieci 5G tworzy wizualizację przebiegu

Połączenia sportu, technologii i sztuki – tego mogli doświadczyć kibice niedzielnego wyścigu Izerská 50 - długodystansowego biegu narciarskiego, organizowanego od blisko 60 lat w czeskich Górach Izerskich.
INNOWACJE 2023-01-25

Wysokowydajne rozwiązania dla centrów danych brzegowych

Jednym z większych problemów współczesnej branży IT jest nieustannie rosnąca ilość danych, które każdego dnia są przetwarzane i przechowywane w chmurze oraz w obiektach typu Data Center na całym świecie.
Źródło informacji: Best Brands PR
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-01-10

home.pl z kampanią wizerunkową

9 stycznia 2023 roku rusza ogólnopolska kampania wizerunkowa home.pl. Kampania będzie prowadzona w telewizji oraz Internecie, towarzyszyć jej będą liczne działania PR.
INNOWACJE 2022-12-19

Święta – taniej, zero waste i bez kolejek dzięki zakupom online

Odpowiednie przygotowanie do zakupów świątecznych jest kluczowe. W dzisiejszej dobie jest wiele rozwiązań, które pomagają zrealizować ten plan, a najwygodniejszym z nich są bez wątpienia zakupy online.
INNOWACJE 2022-11-22

Black Friday w e-grocery - przegląd promocji

Black Friday to obecnie okres największych promocji w roku. Ten silny trend sprzedażowy nie omija również codziennych zakupów i branży e-grocery.