Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-11-03

Polska aplikacja rozwiąże problem parkowania w miastach na całym świecie

Zarządcy dróg od lat próbują znaleźć sposób, który jednocześnie zaspokoi potrzeby kierowców oraz wpasuje się w możliwości urbanistyczne. Okazuje się, że takie rozwiązanie już istnieje i jest powszechnie dostępne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-31

Jaka jest rola media konwerterów?

Jak zmienić sygnał sieciowy przesyłany z typowej skrętki na światłowód? Potrzebujesz media konwertera, który jest do tego stworzony.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-15

Esport & Gaming Forum

Esport & Gaming Forum - to już druga edycja największej w Polsce konferencji poświęconej cyfrowej rozrywce i sportom elektronicznym
czytaj więcej
Internet INNOWACJE 2019-10-01

winkPark – nowe funkcje w nowej wersji systemu

W najnowszej wersji aplikacji winkPark znalazły się funkcja logowania przez Facebook oraz PING!, czyli nowe rozwiązanie dla aktywnych członków appki, którzy napotkali na swojej drodze problem z parkowaniem.
czytaj więcej
Internet INNOWACJE 2019-09-28

Wrike ogłasza zwycięzców konkursu Work, Unleashed

Wrike, dostawca najbardziej wszechstronnej platformy do współpracy i zarządzania zadaniami, ogłosiła dziś zwycięzców pierwszej edycji konkursu Work, Unleashed.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-26

Dlaczego branża ubezpieczeniowa potrzebuje modelu Omnichannel?

Omnichannel nie jest tylko pojęciem branżowym. Ubezpieczyciele w coraz większym stopniu zwracają się ku spersonalizowanym i wielokanałowym doświadczeniom, zapewniając klientom bezproblemową obsługę w każdym kanale, który wykorzystują do komunikacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-09-09

PepsiCo przedstawia nową witrynę internetową w Polsce

PepsiCo w Polsce uruchomiła nowoczesny portal korporacyjny i produktowy stworzony z uwzględnieniem najnowszych trendów komunikacyjnych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-08-22

3 proste kroki do zwiększenia wydajności WiFi w domu

Jak poprawić WiFi w domu? To pytanie spędza sen z powiek każdemu, kto doświadczył problemów z siecią, np. oglądając serial na Netflixie lub grając online. Podpowiadamy jak to zmienić.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-08-07

Nowe technologie niosą szereg korzyści dla resellerów VAR

Zyxel: Internet i nadchodzące technologie, które zwiastuje, mogą być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem dla resellerów VAR.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-07-11

Inteligentny dom potrzebuje niezawodnej sieci WiFi

Co zrobić, aby nasze WiFi poradziło sobie z dużą liczbą urządzeń?
czytaj więcej