Router Wi-Fi ZTE T5400 – wyjątkowy design i transmisja danych do 5,4 Gb/s
Szybkość, niskie opóźnienia i stabilne połączenie
Router ZTE T5400 to urządzenie, które podnosi poprzeczkę dla sieci bezprzewodowych Wi-Fi w domu i biurze. Jest on wyposażony w dwurdzeniowy 64 bitowy procesor główny firmy Qualcomm oraz 12 wątkowy procesor sieciowy. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa moc obliczeniową tego urządzenia, co zapewnia niesamowitą wydajność i stabilność połączenia.
Podwójny WAN i technologia zLink Boost dual-channel podwoi prędkość połączenia sieciowego poprzez scalenie prędkości z dwóch modemów. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie dostępnego Internetu nawet od dwóch operatorów jednocześnie.
Maksymalna prędkość sieci Wi-Fi wzrosła aż do 5400 Mbps! Router T5400 pracuje w oparciu o MIMO 4x4, modulacje 4KQAM i dwukrotnie większą niż w poprzedniej generacji szerokość pasma 160 MHz. Efekt? To jak zwiększenie szerokości autostrady – sieć działa wielokrotnie szybciej i bardziej stabilnie.
Doskonała łączność w całym domu lub biurze
Router ZTE T5400 wyposażono w 6 anten o dużym zysku, co w połączeniu z funkcją automatycznej optymalizacji kanałów umożliwia osiąganie maksymalnych przepustowości i zwiększa propagacje sygnału przez ściany. Dzięki temu sygnał Wi-Fi jednego routera bez problemu pokryje większy obszar mieszkania lub niedużego biura. Wysoka wydajność ZTE T5400 to płynne, stabilne i bardzo szybkie połączenie bezprzewodowe dla wszystkich urządzeń.
T5400 obsługuje też technologię Easy Mesh, co pozwala na łatwe rozszerzanie sieci Wifi i praktycznie dowolne zwiększanie zasięgu sieci. Nawet użytkownicy w dużych domach czy biurach mogą osiągnąć pełne pokrycie w ramach tej samej sieci Wifi bez żadnych przerw i przełączeń.
Router jest bardzo łatwy w instalacji i konfiguracji, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko rozpocząć korzystanie z szybkiego łącza internetowego. Dzięki funkcji NFC urządzenie umożliwia błyskawiczne sparowanie z Wi-Fi bez wpisywania hasła dla wszystkich smartfonów z systemem Android wyposażonych w NFC. Z routera ZTE T5400 może korzystać do 256 użytkowników! Do dyspozycji pozostają również klasyczne porty LAN dla połączenia przewodowego w standardzie 10/100/1000Mbps. Połączenie z Wi-Fi jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.
Prostota i minimalizm
Istotną cechą routera ZTE T5400 jest niewątpliwie jego prosty, minimalistyczny design. Jego wymiary to 204 x 165 x 47 mm. Router ten prezentuje się bardzo nowocześnie i kompaktowo, co sprawia, że doskonale komponuje się z wnętrzem każdego domu lub biura.
ZTE T5400 to router, który przynosi rewolucję w dziedzinie łączności Wi-Fi 6, oferując wydajność, szybkość i niezawodność na niespotykanym dotychczas poziomie. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie szybki i stabilny dostęp do Internetu bez kompromisów.
Model ZTE T5400 został wyceniony na 449 złotych.

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.