Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-10-11

Szybko, mobilnie, dotykowo – nowy router ZTE MF985T

Dla wielu z nas bycie online to konieczność ze względu na obowiązki w pracy lub w szkole. Internetu używamy też do rozrywki i rozwoju osobistego. Dostęp do szybkiego Internetu jest więc kluczowy. Z myślą o potrzebach internautów ZTE przygotował mobilny router LTE MF985T.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-05

Zmiany w Everli - marka wychodzi naprzeciw potrzebom konsumenta

Everli wprowadza szereg nowych produktów i rozwiązań, które mają lepiej dostosować się do dzisiejszego e-konsumenta i zachęcić do zakupów spożywczych online.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-28

Efektywne zarządzenie energią w centrach danych

Doskonałym rozwiązaniem do monitorowania przepływu energii w centrach danych jest proponowany przez firmę Rittal Rizone OTM Suite, pozwalający na optymalne zarządzanie i wyższą efektywność energetyczną.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-23

Inteligentne wykorzystanie przełączników w małych i średnich firmach

Inteligentne wykorzystanie przełączników w małych i średnich firmach
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-08-16

Rozwiązania sieciowe firmy Zyxel pomagają szkołom rozwijać nowoczesne metody nau

W ciągu ostatnich kilku lat w przeszło 7100 szkół na całym świecie wdrożono ponad 64 000 urządzeń firmy Zyxel, które zapewniają uczniom niezawodny i łatwy dostęp do edukacji cyfrowej
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-07-31

Seria punktów dostępowych Zyxel rozszerzona o nowe modele wielogigabitowe

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, chmurowych rozwiązań łączności sieciowej, rozszerzył swoją serię punktów dostępowych, przeznaczoną głównie dla małych i średnich firm i organizacji, o dwa dodatkowe modele.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-07-26

Ponad 40% liderów IT wątpi, czy ich infrastruktura jest przygotowana na SI

Badanie pokazuje, że chociaż 85% firm dąży do korzyści płynących z SI, priorytetem pozostaje przygotowanie i budowa infrastruktury niezbędnej do jej obsługi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-07-18

Zyxel liderem rozwiązań sieciowych dla branży hotelarsko-gastronomicznej

Tysiące hoteli, restauracji i kawiarni na całym świecie zapewnia gościom lepszą łączność dzięki rozwiązaniom sieciowym firmy Zyxel
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-07-14

Warszawa i Gdańsk z najszybszym Internetem od Vectry!

Vectra jest dostawcą najwyższej prędkości Internetu domowego w 51 miastach Polski, w tym w Warszawie i Gdańsku, na podstawie testów użytkowników SpeedTest.pl za drugi kwartał 2023 roku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-06-28

Niezwykła moc routera stacjonarnego 5G ZTE MC888

Internet jest stał się do pracy i nauki. Można śmiało powiedzieć, że urządzenie takie jak router staje się sercem każdego domu czy biura. Dla wszystkich, którzy cenią sobie zawrotną prędkość w przekazie danych w sieciach 5G i LTE, firma ZTE proponuje stacjonarny router ZTE MC888.
czytaj więcej