Komunikaty PR

Rozwiązania sieciowe firmy Zyxel pomagają szkołom rozwijać nowoczesne metody nau

2023-08-16  |  11:35
Biuro prasowe

W ciągu ostatnich kilku lat w przeszło 7100 szkół na całym świecie wdrożono ponad 64 000 urządzeń firmy Zyxel, które zapewniają uczniom niezawodny i łatwy dostęp do edukacji cyfrowej.

W ciągu kilku ostatnich lat firma Zyxel Networks, lider w dziedzinie dostarczania bezpiecznych, chmurowych rozwiązań sieciowych, pomogła milionom uczniów skorzystać z zalet edukacji cyfrowej. Od szkół podstawowych i średnich do najlepszych uniwersytetów oraz wyspecjalizowanych szkół medycznych i lotniczych, rozwiązania sieciowe firmy Zyxel pozwalają nauczycielom prowadzić lekcje z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, aby wspierać rozwój, zaangażowanie i sukces edukacyjny uczniów.

Edukacja cyfrowa zmienia sposób, w jaki prowadzone są lekcje i wykłady. W związku z szybkim rozwojem wzrostem branży technologii edukacyjnych (EdTech) po pandemii, zwiększone wykorzystanie laptopów, notebooków, inteligentnych tablic i platform do nauki online przyniosło nie tylko nowe możliwości, ale i wyzwania — rosnąca liczba podłączonych urządzeń sprawia, że sieci szkolne są coraz bardziej przeciążone.

 

Łatwe w użyciu, skalowalne rozwiązanie

 Choć większość nauczycieli, uczniów i rodziców biegle posługuje się urządzeniami podłączonymi do sieci, wiedza o projektowaniu i obsłudze wysokowydajnych sieci jest mniej powszechna. Nawet nauczyciele matematyki, fizyki i informatyki mogą czuć się przytłoczeni perspektywą stworzenia i prowadzenia sieci IT odpowiedniej dla 1000 użytkowników.

Zaawansowane, łatwe w użyciu i skalowalne rozwiązania firmy Zyxel, takie jak Nebula, pozwalają szkołom oraz partnerom EdTech łatwo podłączać urządzenia do sieci. Dzięki, najszerszej w branży, ofercie produktów zarządzanych w chmurze, rozwiązanie Nebula firmy Zyxel oferuje ponad 80 typów urządzeń sieciowych, m.in. punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, wielogigabitowe przełączniki L3/L2/desktopowe, bramy zabezpieczające i mobilne routery 5G.     

Urządzenia te można uruchomić w ciągu kilku minut, co pozwala szkołom bezproblemowo podłączyć je do sieci, i zarządzać nimi centralnie z poziomu jednej platformy. Ponadto w razie jakichkolwiek problemów szkoły i partnerzy mogą liczyć na nagradzane wsparcie techniczne firmy Zyxel.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze rozwiązania sieciowe są wykorzystywane do opracowywania lepszych modeli edukacyjnych i innowacyjnych metod nauczania — mówi Crowley Wu, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Zyxel Networks. — W ciągu kilku ostatnich kwartałów w niektórych krajach nasz biznes edukacyjny odnotował dwucyfrowe wzrosty, w dużej mierze dzięki staraniom partnerów oraz naszym wyspecjalizowanym rozwiązaniom sieciowym, które przekonały tysiące szkół, że warto przekształcać edukację razem z nami. Cieszymy się z osiągnięcia obecnego kamienia milowego i zamierzamy kontynuować wysiłki w nadchodzących miesiącach”.

Więcej informacji o działalności firmy Zyxel w sektorze edukacyjnym można znaleźć pod adresem:

https://www.zyxel.com/global/en/success-stories

 

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu Biuro prasowe
2025-03-04 | 13:00

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Wiedza, networking, relaks – to hasła przewodnie eventu w Zakopanem, czyli jednej z najważniejszych konferencji SEO w Europie, która zrzesza specjalistów
Internet Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
Internet UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
2024-12-28 | 01:00

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0

  Po maszynie parowej, elektryczności i komputerach - rozwój biotechnologii, nanotechnologii i sztucznej inteligencji ma być punktem zwrotnym w historii ludzkości. Zmiany

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł

Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.

Transport

Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.

Bankowość

Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.