Komunikaty PR

Szybko, mobilnie, dotykowo – nowy router ZTE MF985T

2023-10-11  |  11:25
Biuro prasowe

Szybkość, która przyspiesza pracę

Internet powinien być przede wszystkim szybki, dlatego nowy router mobilny ZTE MF985T obsługuje LTE CAT12. Oznacza to, że urządzenie to umożliwia błyskawiczne pobieranie danych z prędkością do 600Mb/s, niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, oglądasz filmy czy grasz online. Ponadto dwuzakresowe Wi-Fi 2x2 gwarantuje doskonałe połączenie zarówno na pasmach 2.4 GHz (300 Mbps) jak i 5 GHz (866 Mbps).

Router ZTE MF985T w swoim wnętrzu posiada baterię o pojemności 3000mAh, która umożliwia pracę nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu! Dzięki temu bez problemu wykonasz swoją pracę zdalną, a po niej odpoczniesz, np. oglądając ulubiony serial lub przeszukując internetowe sklepy.

Bardzo istotną cechą routera ZTE MF985T jest fakt, że może on obsługiwać jednocześnie aż do 32 użytkowników. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w niedużej firmie, w domu rodzinnym i w każdej innej większej grupie osób, np. podróżujących przyjaciół, którzy pragną pozostać online.

Intuicyjny ekran dotykowy

Charakterystyczną cechą nowego routera ZTE MF985T jest jego kolorowy ekran dotykowy o przekątnej  2.4 cala. Dzięki takim wymiarom konfiguracja i obsługa tego urządzenia jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Router ZTE MF985T charakteryzuje także prosty, minimalistyczny design oraz niewielki wymiar: 116x67x15,5 mm. Dzięki temu urządzenie bez trudu wkomponuje się w dowolne miejsce na biurku lub szafce w domu czy w biurze.

Wiele możliwości i wszechstronność

ZTE MF985T wyposażony jest w złącza USB-C, nanoSIM, wyjścia na anteny zewnętrzne TS-9 oraz czytnik kart microSD, które pozwalają na pełną elastyczność i umożliwiają dostosowanie urządzenia do aktualnych potrzeb. Urządzenie to posiada także zaawansowane funkcje zarządzania, takie jak opcjonalny ręczny wybór pasm – dzięki temu możesz dowolnie dostosować połączenie do swoich potrzeb. Aktualizacje oprogramowania dostępne online dają gwarancję, że router jest zawsze zoptymalizowany i gotowy do działania.

ZTE MF985T to router, który zapewni komfort korzystania z szybkiego Internetu, wszędzie tam, gdzie zostanie podłączony: w biurze lub w domu, w dużym mieście lub w małym miasteczku. Gdziekolwiek jesteś, teraz już zawsze możesz być online!

Mobilny router ZTE MF985T kosztuje ok. 349 zł.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Internet Jaki router wybrać: LTE czy 5G? Porównanie technologii Biuro prasowe
2024-01-10 | 14:20

Jaki router wybrać: LTE czy 5G? Porównanie technologii

Czym jest LTE i 5G? LTE (Long Term Evolution) to powszechnie używana i znana od kilkunastu lat technologia sieciowa 4 generacji, która dostarcza szybki dostęp do Internetu poprzez
Internet Gorące przeceny na routery ZTE w zimowe dni
2023-11-22 | 15:15

Gorące przeceny na routery ZTE w zimowe dni

Router to obecnie jedno z najważniejszych urządzeń, jakie znajdują się na wyposażeniu naszych mieszkań czy biur. To on daje nam możliwość podłączenia naszych smartfonów,
Internet Router Wi-Fi ZTE T5400 – wyjątkowy design i transmisja danych do 5,4 Gb/s
2023-11-02 | 11:30

Router Wi-Fi ZTE T5400 – wyjątkowy design i transmisja danych do 5,4 Gb/s

Szybkość, niskie opóźnienia i stabilne połączenie Router ZTE T5400 to urządzenie, które podnosi poprzeczkę dla sieci bezprzewodowych Wi-Fi w domu i biurze. Jest on

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Venture Cafe Warsaw

Firma

Polski rynek IT cierpi na niedobór specjalistów od cyberbezpieczeństwa. Podnoszenie kompetencji cyfrowych kobiet mogłoby częściowo zaradzić tym brakom

Branża IT, która cierpi na niedobór pracowników, wciąż ma słabą reprezentację kobiet. 40 proc. respondentek podkreśla, że ich firmy w ogóle nie zatrudniają kobiet w działach IT, a tylko 15,5 proc. wskazuje, że kobiety zajmują w nich stanowiska kierownicze lub zarządzające – wynika z badania „Wyzwania kobiet w zakresie cyfryzacji i bezpieczeństwa cyfrowego”. Czynnikiem, który mógłby zwiększyć udział kobiet na tym rynku jest podnoszenie ich kompetencji cyfrowych i szkolenia umożliwiające przebranżowienie. Bez tego trudno będzie spełnić cel z rządowego programu, by do końca dekady co trzeci pracownik na rynku ICT był kobietą. Szczególnie ważnym obszarem takich działań powinno być cyberbezpieczeństwo.

Nauka

Prognozy bólu powiązanego z pogodą byłyby pożyteczną innowacją. Osoby wrażliwe na zmiany aury mogłyby się lepiej do nich przygotować

Ponad 70 proc. osób cierpiących na migrenę zależną od warunków pogodowych chętnie skorzystałoby z narzędzia prognozującego wystąpienie u nich bólu. Niemal połowa z nich uważa, że taka wiedza pozwoliłaby im podjąć działania w celu uniknięcia przykrych dolegliwości lub ograniczenia aktywności we wskazanym czasie. Do takich wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Georgii w Athens. Skutecznego narzędzia prognostycznego jeszcze nie wynaleziono. Z meteopatią zmaga się nawet co trzeci człowiek na świecie, a 10 proc. ludzi doświadcza natomiast migreny.

Konsument

Rozwój technologii nie idzie w parze ze świadomością użytkowników i regulacjami prawnymi. To zagrożenie dla ochrony danych osobowych

Użytkownicy różnych aplikacji, systemów czy urządzeń nie zawsze są świadomi, czy i w jakim stopniu, przez kogo i do jakich celów będą gromadzone i wykorzystywane dane na ich temat. Nierzadko nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że ktoś w ogóle takimi danymi zaczął administrować. Zdaniem ekspertów to efekt z jednej strony szybkiego rozwoju technologii, która pozwala coraz większe zbiory danych gromadzić na coraz mniejszych urządzeniach, a z drugiej – braku kampanii informacyjnej o prawach związanych z tymi danymi. Za zmianami nie nadąża też system prawny. Choć RODO działa już od niemal sześciu lat, to wciąż nie funkcjonuje tak jak zakładano. W międzyczasie powstają nowe regulacje, a przed rządem stoi wyzwanie wdrożenia ich do polskiego systemu prawnego oraz opracowania norm krajowych.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.