Szybko, mobilnie, dotykowo – nowy router ZTE MF985T
Szybkość, która przyspiesza pracę
Internet powinien być przede wszystkim szybki, dlatego nowy router mobilny ZTE MF985T obsługuje LTE CAT12. Oznacza to, że urządzenie to umożliwia błyskawiczne pobieranie danych z prędkością do 600Mb/s, niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, oglądasz filmy czy grasz online. Ponadto dwuzakresowe Wi-Fi 2x2 gwarantuje doskonałe połączenie zarówno na pasmach 2.4 GHz (300 Mbps) jak i 5 GHz (866 Mbps).
Router ZTE MF985T w swoim wnętrzu posiada baterię o pojemności 3000mAh, która umożliwia pracę nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu! Dzięki temu bez problemu wykonasz swoją pracę zdalną, a po niej odpoczniesz, np. oglądając ulubiony serial lub przeszukując internetowe sklepy.
Bardzo istotną cechą routera ZTE MF985T jest fakt, że może on obsługiwać jednocześnie aż do 32 użytkowników. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w niedużej firmie, w domu rodzinnym i w każdej innej większej grupie osób, np. podróżujących przyjaciół, którzy pragną pozostać online.
Intuicyjny ekran dotykowy
Charakterystyczną cechą nowego routera ZTE MF985T jest jego kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2.4 cala. Dzięki takim wymiarom konfiguracja i obsługa tego urządzenia jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Router ZTE MF985T charakteryzuje także prosty, minimalistyczny design oraz niewielki wymiar: 116x67x15,5 mm. Dzięki temu urządzenie bez trudu wkomponuje się w dowolne miejsce na biurku lub szafce w domu czy w biurze.
Wiele możliwości i wszechstronność
ZTE MF985T wyposażony jest w złącza USB-C, nanoSIM, wyjścia na anteny zewnętrzne TS-9 oraz czytnik kart microSD, które pozwalają na pełną elastyczność i umożliwiają dostosowanie urządzenia do aktualnych potrzeb. Urządzenie to posiada także zaawansowane funkcje zarządzania, takie jak opcjonalny ręczny wybór pasm – dzięki temu możesz dowolnie dostosować połączenie do swoich potrzeb. Aktualizacje oprogramowania dostępne online dają gwarancję, że router jest zawsze zoptymalizowany i gotowy do działania.
ZTE MF985T to router, który zapewni komfort korzystania z szybkiego Internetu, wszędzie tam, gdzie zostanie podłączony: w biurze lub w domu, w dużym mieście lub w małym miasteczku. Gdziekolwiek jesteś, teraz już zawsze możesz być online!
Mobilny router ZTE MF985T kosztuje ok. 349 zł.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
ZTE MF986D i ZTE MF17B – szybki Internet LTE na wyciągnięcie ręki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Finanse
Jedna trzecia pacjentów jest niedożywiona przy przyjęciu do szpitala. Od tego w dużej mierze zależą rokowania
Niedożywienie pacjentów w szpitalach jest zjawiskiem powszechnym – w Polsce stan ten dotyczy jednej trzeciej osób już w momencie wizyty w Izbie Przyjęć, a w trakcie hospitalizacji pogłębia się u kolejnych 20–30 proc. O roli leczenia żywieniowego mówi się już coraz więcej, również jako o odrębnej opcji terapeutycznej w niektórych chorobach z autoagresji. W ocenie ekspertów wciąż jednak brakuje wiedzy na ten temat, zwłaszcza u lekarzy innych specjalizacji niż onkologiczne, gastroenterologiczne czy chirurgiczne. Tymczasem dobre odżywienie nie tylko przekłada się na szybsze zdrowienie, ale i realne oszczędności dla systemu.
Infrastruktura
Ustawa o ochronie ludności i obronie cywilnej wchodzi w życie. Najważniejszym zadaniem przygotowanie społeczeństwa na zagrożenia
1 stycznia weszła w życie większość zapisów ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej. MSWiA i MON, autorzy przepisów, podkreślają, że pozwolą one stworzyć nowy system reagowania na różnego typu zagrożenia w czasie pokoju i wojny. Legislacja to jednak pierwszy etap tego procesu, który teraz wymaga wysiłków w praktyce, również w obszarze edukacji społeczeństwa. Kwestie ochrony ludności i obrony cywilnej mają być jednym z priorytetów polskiej prezydencji w UE w obszarze spraw wewnętrznych.
Prawo
Hazard coraz poważniejszym problemem dla zdrowia publicznego. Najbardziej zagrożone są dzieci
Z badania Komisji Zdrowia Publicznego „Lancet” ds. hazardu wynika, że na całym świecie stanowi on większe zagrożenie dla zdrowia publicznego, niż do tej pory sądzono. Jego szybki rozwój za pośrednictwem telefonów komórkowych i internetu sprawia, że kasyno można mieć dziś w kieszeni, dlatego zdaniem naukowców należy go traktować podobnie jak tytoń i alkohol. Zaburzenia związane z hazardem dotykają niemal 16 proc. dorosłych korzystających z kasyn online lub automatów, coraz częściej narażone są na nie także dzieci.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.