Szybko, mobilnie, dotykowo – nowy router ZTE MF985T
Szybkość, która przyspiesza pracę
Internet powinien być przede wszystkim szybki, dlatego nowy router mobilny ZTE MF985T obsługuje LTE CAT12. Oznacza to, że urządzenie to umożliwia błyskawiczne pobieranie danych z prędkością do 600Mb/s, niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, oglądasz filmy czy grasz online. Ponadto dwuzakresowe Wi-Fi 2x2 gwarantuje doskonałe połączenie zarówno na pasmach 2.4 GHz (300 Mbps) jak i 5 GHz (866 Mbps).
Router ZTE MF985T w swoim wnętrzu posiada baterię o pojemności 3000mAh, która umożliwia pracę nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu! Dzięki temu bez problemu wykonasz swoją pracę zdalną, a po niej odpoczniesz, np. oglądając ulubiony serial lub przeszukując internetowe sklepy.
Bardzo istotną cechą routera ZTE MF985T jest fakt, że może on obsługiwać jednocześnie aż do 32 użytkowników. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w niedużej firmie, w domu rodzinnym i w każdej innej większej grupie osób, np. podróżujących przyjaciół, którzy pragną pozostać online.
Intuicyjny ekran dotykowy
Charakterystyczną cechą nowego routera ZTE MF985T jest jego kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2.4 cala. Dzięki takim wymiarom konfiguracja i obsługa tego urządzenia jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Router ZTE MF985T charakteryzuje także prosty, minimalistyczny design oraz niewielki wymiar: 116x67x15,5 mm. Dzięki temu urządzenie bez trudu wkomponuje się w dowolne miejsce na biurku lub szafce w domu czy w biurze.
Wiele możliwości i wszechstronność
ZTE MF985T wyposażony jest w złącza USB-C, nanoSIM, wyjścia na anteny zewnętrzne TS-9 oraz czytnik kart microSD, które pozwalają na pełną elastyczność i umożliwiają dostosowanie urządzenia do aktualnych potrzeb. Urządzenie to posiada także zaawansowane funkcje zarządzania, takie jak opcjonalny ręczny wybór pasm – dzięki temu możesz dowolnie dostosować połączenie do swoich potrzeb. Aktualizacje oprogramowania dostępne online dają gwarancję, że router jest zawsze zoptymalizowany i gotowy do działania.
ZTE MF985T to router, który zapewni komfort korzystania z szybkiego Internetu, wszędzie tam, gdzie zostanie podłączony: w biurze lub w domu, w dużym mieście lub w małym miasteczku. Gdziekolwiek jesteś, teraz już zawsze możesz być online!
Mobilny router ZTE MF985T kosztuje ok. 349 zł.

SEO Vibes Summit ‘25 – konferencja all-inclusive o międzynarodowym zasięgu

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

UX – zawód przyszłości. Motorola Solutions stawia na kompetencje 4.0
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.