Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-03-07

Grupa Volkswagen przedłuża umowę z firmą TomTom

Kierowcy samochodów marki Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda i Bentley mogą nadal cieszyć się dostępem do usługi TomTom Traffic
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-07

TOMTOM DOSTARCZY ROZWIĄZANIA NAWIGACYJNE DO POJAZDÓW JEEP® RENEGADE I COMPASS

TomTom (TOM2) wiodący specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji ogłosił, że będzie dostarczać rozwiązania nawigacyjne do linii hybrydowych pojazdów elektrycznych typu plug-in, Jeep® Renegade i Compass, produkowanych przez Fiat Chrysler Automobiles.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-06

TomTom zasila system infotainment nowego Nissana LEAF

TomTom (TOM2) został wybrany przez firmę Nissan na dostawcę komponentów nawigacyjnych dla Nissana LEAF.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-05

Jeździsz dużo samochodem? Ten gadżet jest dla Ciebie!

Jadąc samochodem, słuchasz muzyki ze Spotify, ładujesz telefon i nagle ktoś dzwoni, a Ty go słyszysz w głośnikach radia. Bezpieczny oraz nowoczesny gadżet samochodowy dla każdego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-21

Innowacyjne kaski VOZZ HELMETS W Polsce

Kaski Vozz Helmet bez zapięcia po ponad dekadzie badań i prac rozwojowych w Australii są już dostępne w Polsce. Importerem i dystrybutorem produktu jest firma Rider Store
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-20

Nowa generacja wirtualnych manekinów Toyoty

Toyota opracowała 6. generację THUMS – cyfrowych manekinów do wirtualnych testów zderzeniowych. Zaawansowane systemy analityczne stanowią cenne uzupełnienie rzeczywistych crash testów, a nowa wersja szeroko uwzględnia postępującą automatyzację prowadzenia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-12

Agregaty Webasto w nowych samochodach Mitsubishi

Klienci polskich salonów samochodowych, kupujący nowe modele marki Mitsubishi mogą do nich zamawiać systemy ogrzewania postojowego renomowanej, niemieckiej firmy Webasto.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-08

Inteligencja nowoczesnej terenówki - systemy wspierające jazdę w terenie

Przepis na samochód terenowy od lat jest niezmiennie prosty - solidna konstrukcja oparta na ramie, napęd na cztery koła i skrzynia redukcyjna.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-05

Webasto High Voltage Heaters - systemy ogrzewania do pojazdów elektrycznych

Wydajne, wysokonapięciowe systemy ogrzewania HVH do pojazdów elektrycznych - to najnowszy produkt znanej z wytwarzania wysokiej jakości systemów ogrzewania postojowego, niemieckiej firmy Webasto.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-04

Toyota Mirai w Arabii Saudyjskiej. Naftowy potentat stawia na wodór

Toyota dostarczy do Arabii Saudyjskiej pilotażową flotę samochodów elektrycznych na ogniwa paliwowe, zasilanych sprężonym wodorem.
czytaj więcej