Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-01-24

Naładuj swoje auto w Porcie Łódź

Przypominamy, że wszyscy posiadacze modnych obecnie samochodów elektrycznych mogą ładować swoje pojazdy na parkingu zewnętrznym Portu Łódź.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-23

Toyota zmienia świat

Toyota jest znana w świecie motoryzacji jako innowator, który ma odwagę wprowadzać na rynek naprawdę rewolucyjne rozwiązania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-19

TNGA - 5 różnych platform modułowych Toyoty

TNGA to znacznie więcej niż modułowa, wysoce elastyczna architektura.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-14

TomTom świętuje kamień milowy w rozwoju autonomicznej jazdy

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacyjnej, ogłosił, że jego mapy dla automatycznej jazdy zasilają ponad pół miliona automatycznych pojazdów poziomu 1 i poziomu 2 na drogach. Pojazdy te należą do różnych producentów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-11

Internet 4G w samochodach Toyoty i Lexusa

Toyota i Lexus wprowadzają na amerykański rynek nowe, zaawansowane funkcje mobilne dzięki połączeniu samochodów do sieci komórkowej w standardzie 4G LTE.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-24

Wodór - ekologiczne paliwo przyszłości

W dobie zanieczyszczeń i coraz większych problemów ekologicznych naszej planety, podjęto decyzję o elektryfikacji pojazdów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-19

CES 2019 Innovation Award dla Continental

Inteligentny system autonomicznych drzwi samochodowych opracowany przez Continental, producenta opon i wiodącego dostawcę rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, otrzymał nagrodę CES 2019 Innovation Award w kategorii inteligentne pojazdy oraz technologie bezzałogowe.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-15

Koniec z wypadkami drogowymi? Lexus pracuje nad nową technologią

Lexus stał się pierwszym producentem, który wraz z rządem australijskiego stanu Queensland rozpoczął prace nad wykorzystaniem technologii łączności pomiędzy infrastrukturą drogową, a pojazdami w celu zmniejszenia liczby wypadków.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-06

Monitor kamery cofania VORDON CR-43 sposobem na parkingowe stłuczki

Monitor kamery cofania VORDON CR-43 to ogromne ułatwienie dla kierowców. Zasada jego działania jest - gdy kierowca włącza bieg wsteczny, na ekranie LCD o przekątnej 4,3 cala wyświetlany jest widok zza samochodu.
czytaj więcej
Motoryzacja INNOWACJE 2018-12-05

GLM we współpracy z Dassault Systèmes

GLM, japoński producent pojazdów elektrycznych, rozszerza swoją działalność biznesową dzięki współpracy z Dassault Systèmes.
czytaj więcej