Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-11-06

Fanex z nową stroną www oraz sklepem online

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził zapowiadane zmiany i gruntownie odświeżył swoją stronę internetową oraz sklep online.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-24

eBay udostępnia nowe narzędzie do wystawiania ofert na rynkach zagranicznych

eBay, jeden z największych portali aukcyjnych na świecie, udostępnia polskim sprzedawcom nowoczesne narzędzie „eBaymag” służące do wystawiania ofert na zagranicznych rynkach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-17

Siedem produktów marki Fanex ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność

Sosy marki Fanex otrzymały prestiżowe oznaczenie „Poznaj Dobrą Żywność”, przyznawane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Znak ten jest nie tylko wyróżnieniem dla polskiej marki, ale również cenną informacją dla klientów, która potwierdza najwyższą jakość wyrobów Fanex.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-10

Fanex: Trendy w zakupie sosów przez gastronomię

Dynamiczna sprzedaż wyrobów firmy Fanex, pokazuje systematycznie zwiększający się popyt na sosy ze strony branży gastronomicznej. Polacy coraz częściej poszukują produktów Premium, a cena nie jest już najważniejszym kryterium wyboru.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-06

WiseBots – inteligentni asystenci online

Firma TogetherData stworzyła inteligentne chatboty, które usprawniają proces obsługi klienta online. WiseBots to wirtualni asystenci, dzięki którym użytkownik poczuje się jak podczas bezpośredniego kontaktu z doradcą. Pierwszy z serii botów powstał dla branży ecommerce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-22

Jak powstają najlepsze steki na świecie?

Specjalistyczne szafy Dry Age wspierają sklepikarzy, restauratorów i producentów w procesie sezonowania mięsa.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-07

Traficar i IKEA Kraków z pierwszym w Polsce carsharingiem samochodów dostawczych

Od 4 września klienci IKEA Kraków mogą wypożyczać samochody dostawcze w systemie carsharingowym Traficar. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce umożliwia wynajęcie auta dostawczego na minuty bezpośrednio sprzed sklepu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-08-31

Fanex ze stabilnym wzrostem sprzedaży

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, zakończył poprzedni rok działalności z 15% wzrostem sprzedaży r/r i utrzymał tym samym pozycję lidera na rynku dostawców.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-08-16

Tres Amigos – nowa marka produktów od firmy Fanex

Tres Amigos to linia naturalnych dodatków gastronomicznych, stanowiąca zupełnie nową kategorię w asortymencie Fanexu, znanego głównie z produkcji sosów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-08-08

Fanex wprowadził rebranding opakowań i zapowiada kolejne zmiany

Fanex wprowadził zapowiadane zmiany dotyczące identyfikacji wizualnej opakowań swoich produktów. Firma zastosowała awangardowe i wyróżniające się butelki w czarnym kolorze, uprościła etykiety oraz zastosowała na nich nowatorskie oznakowania numeryczne.
czytaj więcej