Biuro prasowe

INNOWACJE 2018-04-13

Daj się zaskoczyć Wiosennej Ofercie marki Wawel!

Daj się zaskoczyć Wiosennej Ofercie marki Wawel!
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-29

Tenda w ofercie ABC Data

ABC Data nawiązała współpracę z marką Tenda, stając się jej autoryzowanym dystrybutorem. W ofercie Tendy znajdziemy duży wybór rozwiązań sieciowych - od urządzeń przeznaczonych dla domu, po zaawansowane systemy dla biur.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-27

E-commerce zmienia usługi B2B

Raport podkreśla strategie, dzięki którym firmy B2B mogą z powodzeniem konkurować w dziedzinie dynamicznie rozwijającego się transgranicznego handlu elektronicznego
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-07

Personalizowane receptury sosów dużą siłą Fanex

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, kolejny rok z rzędu zakończył ze wzrostem sprzedaży. Największy wpływ na utrzymanie dynamiki wzrostu, miało elastyczne podejście do Klientów oraz produkcja oparta na procedurach personalizowania receptur.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-29

Coraz większa rola polskich marek własnych w gastronomii

Jak wynika z najnowszych analiz rynkowych firmy Fanex – producenta sosów i dodatków spożywczych dla branży HoReCa, udział polskich marek własnych w gastronomii będzie wzrastał.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-15

Trzy nowe produkty w ofercie Fanex

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził do swojej oferty trzy zupełnie nowe wyroby. Sos Curry, Sos Paprykowy Sriracha oraz Dressing Tzatziki są już dostępne zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i w nowym sklepie internetowym marki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-06

Fanex z nową stroną www oraz sklepem online

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził zapowiadane zmiany i gruntownie odświeżył swoją stronę internetową oraz sklep online.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-24

eBay udostępnia nowe narzędzie do wystawiania ofert na rynkach zagranicznych

eBay, jeden z największych portali aukcyjnych na świecie, udostępnia polskim sprzedawcom nowoczesne narzędzie „eBaymag” służące do wystawiania ofert na zagranicznych rynkach.
czytaj więcej