Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-10-25

Na co zwracać uwagę kupując samochód poleasingowy?

Jeśli rozważamy kupno auta poleasingowego, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów technicznych oraz finansowych. O czym warto pamiętać, jak i od kogo kupować, aby nie żałować swojej decyzji? Jakie finansowanie auta będzie warte uwagi w przypadku samochodu poleasingowego?
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-20

Wodorowa ciężarówka Toyoty wyjedzie na ulice Los Angeles

Mieszkańcy Los Angeles i Long Beach będą mieli niedługo okazję oswoić się z widokiem zaskakująco cichej ciężarówki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-19

Najwyższa ocena Top Safety Pick + dla nowego Lexusa IS

Nowa wersja sedana Lexus IS, w której wśród wielu innych ulepszeń wprowadzono udoskonalenia struktury nadwozia, uzyskała od amerykańskiego instytutu IIHS najwyższą ocenę bezpieczeństwa.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-17

Lexus GS F i TVD

Gdy osiem cylindrów, pracując w zgodnym rytmie, wytwarza potężną moc 477 koni mechanicznych, a sportowa, ośmiobiegowa przekładnia automatyczna doskonale dopasowuje przełożenia do prędkości i przyspieszenia, potrzebny jest jeszcze zręczny dyrygent.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-12

Automatyzacja z ludzką twarzą

Dominujący trend w światowym przemyśle motoryzacyjnym zakłada zastępowanie pracowników robotami. Podejście Toyoty jest inne – udział ludzi w procesie produkcji jest niezbędny, a zadaniem robotów jest ułatwienie im pracy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-11

Prawie jak sztuczna inteligencja - systemy wspomagające kierowcę

Specjaliści przewidują, że w najbliższych latach – obok napędów alternatywnych – najważniejszym kierunkiem w motoryzacji stanie się rozwój pojazdów autonomicznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-09

Koncepcyjne Lexusy

Lexus poinformował, że na rozpoczynającej się pod koniec miesiąca wystawie Tokyo Motor Show pokaże nowy samochód koncepcyjny.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-05

Automatyczny szofer Lexusa

Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-21

Potwierdzone: będą Lexusy plug-in!

Dziennikarze brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego Fleetworld uzyskali oficjalne potwierdzenie, że Lexus wprowadzi na rynek samochody hybrydowe plug-in, umożliwiające ładowanie akumulatorów z sieci.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-19

Webasto na targach we Frankfurcie: nowe rozwiązania dla elektromobilności

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych we Frankfurcie nad Menem, które odbywają się w dniach 12-24 września, firma Webasto, lider światowego rynku szyberdachów, dachów składanych i panoramicznych, prezentuje nowe rozwiązania dla mobilności jutra.
czytaj więcej