Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-12-12

Japonia stawia na wodór

Toyota, Nissan i Honda oraz inni partnerzy z sektora infrastruktury i finansów powołają do życia nową spółkę do budowy sieci 160 stacji tankowania wodoru w Japonii.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-12-12

Rowery miejskie w grudniu? Oczywiście, tylko w Krakowie!

Wavelo to pierwszy system rowerów miejskich, który funkcjonuje cały rok. Jak wyglądają przygotowania operatora do działania w sezonie zimowym?
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-12-08

Toyota i Lexus z 11 nagrodami amerykańskiego instytutu IIHS za bezpieczeństwo

11 modeli Toyoty i Lexusa zdobyło nagrody TOP SAFETY PICK 2018 w testach bezpieczeństwa Insurance Institute for Highway Safety (IIHS), amerykańskiego odpowiednika Euro NCAP.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-12-07

Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy

Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-12-07

Opony pod stałym nadzorem

Continental, wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, poszerza ofertę systemów i urządzeń umożliwiających zbieranie danych dotyczących opon w czasie rzeczywistym, o nowe rozwiązania operacyjne dla flot transportowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-12-07

Motoryzacyjne fintechy. Tak będziemy kupować samochody?

Efekty globalnych trendów dotyczących zakupu samochodów widać już w Polsce – na polskim rynku pojawiają się motoryzacyjne fintechy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-12-05

Autonomia w sieci

Jeszcze parę lat temu samochody autonomiczne, mogące się poruszać bez udziału kierowcy, można było zobaczyć wyłącznie w filmach SF.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-30

Premiera Toyoty FT- AC na targach w Los Angeles

Sukces crossovera C-HR oraz stała popularność ikony segmentu SUV – Toyoty RAV4 to zachęta dla japońskiej marki, aby poszukiwać kolejnych propozycji dla fanów zwinnych samochodów ze zwiększonym prześwitem i napędem 4x4.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-30

Czy opłaca się kupić samochód używany na kredyt?

Czy warto rozważyć zaciągnięcie kredytu bankowego, który pozwoli na zakup auta droższego, ale młodszego i z lepszym wyposażeniem, o wysokiej wartości rezydualnej oraz pozbawionego ukrytych usterek? Wszystko zależy od konkretnej oferty i warunków proponowanego kredytu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-30

Zmodyfikowana i udoskonalona Mazda6

Materiały prasowe z Los Angeles Auto Show 2017 Właściwości i dane modelu na rynek amerykański
czytaj więcej