SKF TPMS
SKF TPMS jest bardzo użytecznym rozwiązaniem, ponieważ nieprawidłowe ciśnienie w ogumieniu obniża bezpieczeństwo jazdy. Nadmierne lub niedostateczne ciśnienie w oponie skraca żywotność opon, a w skrajnych przypadkach być także przyczyną „wystrzału opony”. Według badań, zaledwie 15%-owa odchyłka może skrócić żywotność opony o 10%!
Dzięki systemowi monitorowania ciśnienia w oponach SKF, kierowcy mogą kontrolować ciśnienie w oponach w sposób dokładny i ciągły, co poprawia bezpieczeństwo jazdy, wydłuża żywotność ogumienia i optymalizuje zużycie paliwa.
System SKF TPMS o jakości OE robi różnicę
System TPMS od SKF do samochodów osobowych został opracowany w standardzie OE. Oznacza to, że w sprzedaży oferowane są zestawy spersonalizowane do poszczególnych pojazdów. SKF obejmuje 75% europejskich pojazdów wyposażonych w system TPMS.
Należy zatem zaznaczyć, że SKF Tyre Pressure Monitor różni się od większości urządzeń dostępnych na rynku, ponieważ nie wymaga żadnego programowania, co znacznie ułatwia montaż i aktywację. Czujniki SKF TPMS gwarantują wydajność równoważną OE oraz precyzyjne osadzenie i uszczelnienie.
System TPMS obejmuje monitor ciśnienia w oponach z ostrzeżeniem o niskim ciśnieniu, kontrolkę TPMS i narzędzie do resetowania TPMS.
Cechy SKF TPMS:
- Projekt i kalibracja zgodnie z normami jakości OEM
- Możliwość monitorowania ciśnienia, temperatury i ruchu
- Długotrwała żywotność baterii i niskie zapotrzebowanie na energię
- Lekka polimerowa obudowa umożliwiająca pracę z dużą prędkością
- Solidne osadzenie i uszczelnienie
- Szybka i łatwa wymiana czujnika TPMS
SKF TPMS jest owocem dziesięcioleci ścisłej współpracy SKF z wiodącymi producentami pojazdów samochodowych. To połączenie nowoczesnych materiałów i zaawansowanego oprogramowania.

Przełomowe badanie. Polscy właściciele ciężarówek chcą elektryków

Już wkrótce: Hak holowniczy Steinhof do Dacii Duster III

Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Handel

Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]
Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Prawo
Mikro-, małe i średnie firmy liczą na lepszy dostęp do finansowania. To coraz istotniejszy klient dla sektora bankowego

Sektor MŚP stanowi 99 proc. firm w Polsce i odpowiada za prawie połowę polskiego PKB. Dlatego od jego rozwoju w dużej mierze uzależniony jest wzrost gospodarczy. Ekonomiści wskazują jednak, że poziom inwestycji jest zbyt niski, by budować silne podstawy rozwoju. Jak wskazuje Rzecznik MŚP, przedsiębiorcy liczą na lepszy dostęp do finansowania bankowego. Chodzi nie tylko o wsparcie inwestycji w kraju, lecz również w ekspansji zagranicznej.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.