Dlaczego nauczyciele wybierają monitory Newline?
W ubiegłym tygodniu odbyły się w Londynie targii BETT 2023. Było to wielkie święto edukacji, na którym pojawiły się nie tylko firmy oferujące pomoce dydaktyczne, ale także genialni nauczyciele z całego świata. To ponad 30 000 gości z 123 krajów i ponad 600 wystawców.
Newline Interactive zaprezentowało monitory interaktywne z najnowszej linii 2023.
Odwiedzający mogli przetestować monitory z najnowszej gamy produktowej przygotowanej na rok 2023: Newline Lyra w trzech rozmiarach – 75”, 86” i 98”, Newline Elara – 75”, oraz najwyższy model – Newline Vega – 86”. Dostępne były również nabiurkowe, 27-calowe monitory Newline Flex.
„Odwiedziło nas wielu bardzo świadomych użytkowników. Pojawiały się porównania do tabletów i smartfonów, które świetnie znamy i używamy na co dzień. Czym kierujemy się przy wyborze? Rozdzielczością, pamięcią, szybkością działania i oczywiście dobrą jakością obrazu. Monitory Newline mają bardzo dobre płyty główne, ośmiordzeniowe procesory – najszybsze jeśli chodzi o monitory interaktywne na rynku. Jakość obrazu jest świetna, a urządzenia są bardzo responsywne. Okazuje się, że użytkownicy to widzą.” – informuje Robert Pusz, Sales Manager Eastern Europe, Newline Interactive
Producent jako pierwszy zaproponował monitory interaktywne z systemem Android 11, który zauważalnie zwiększa wydajność i responsywność. Wszystkie urządzenia z najnowszej linii są wyposażone w złącze USB-C z Power Delivery czyli z możliwością ładowania z mocą od 65 do 100W. Wszystkie również oferują łączność bezprzewodową WiFi 6.0 i Bluetooth 5.2. Oprócz tego atutem jest też prawdziwa technologia Optical Bonding, skuteczna powłoka antybakteryjna oraz sprzętowy filtr niebieskiego światła.
W ramach oprogramowania dla edukacji Newline oferuje Newline Engage i pakiet Newline Classroom Tools z bogatą galerią narzędzi tematycznych ułatwiających pracę nauczycieli. Użytkownicy monitorów Newline mają do dyspozycji cały zestaw aplikacji tworzących swoisty ekosystem. Wśród nich jest m. in. WHITEBOARD czyli tablica, która nigdy się nie kończy z ogromnym zestawem narzędzi. CAST i BROADCAST do udostępniania treści czy LAUNCH CONTROL dający dostęp do własnego konta Office 365 za pomocą jednego kliknięcia.
„Dużym zainteresowaniem cieszył się obsługiwany dotykowo monitor na biurko - Newline Flex. Nauczyciele, mówią o możliwych zastosowaniach, wygodzie pisania i świetnym zestawie akcesoriów. To bardzo cenna wiedza, ponieważ Newline tworzy produkty w porozumieniu z użytkownikami, dbając o ich komfort i efektywność.” – dodaje Piotr Morko, Marketing Specialist, Eastern Europe, Newline Interactive
Najlepsi innowatorzy w Polsce. Znamy zwycięzców Explory 2024
Program edukacyjny Next Engineers w Polsce
Świat Młodych Badaczy odkrywa tajemnice nauki
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Zdrowie
Ochrona zdrowia w Polsce ma być bardziej oparta na jakości. Obowiązująca od roku ustawa zostanie zmieniona
Od października placówki ochrony zdrowia mogą się ubiegać o akredytację na nowych zasadach. Nowe standardy zostały określone we wrześniowym obwieszczeniu resortu zdrowia i dotyczą m.in. kontroli zakażeń, sposobu postępowania z pacjentem w stanach nagłych czy opinii pacjentów z okresu hospitalizacji. Standardy akredytacyjne to uzupełnienie obowiązującej od stycznia br. ustawy o jakości w opiece zdrowotnej i bezpieczeństwie pacjenta, która jest istotna dla całego systemu, jednak zdaniem resortu zdrowia wymaga poprawek.
Konsument
Media społecznościowe pełne treści reklamowych od influencerów. Konieczne lepsze ich dopasowanie do odbiorców
Ponad 60 proc. konsumentów kupiło produkt na podstawie rekomendacji lub promocji przez twórców internetowych. 74 proc. uważa, że treściom przekazywanym przez influencerów można zaufać – wynika z badania EY Future Consumer Index. W Polsce na influencer marketing może trafiać ok. 240–250 mln zł rocznie, a marki widzą ogromny potencjał w takiej współpracy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się mikroinfluencerzy, czyli osoby posiadające od kilku do kilkudziesięciu tysięcy followersów, ale o silnym zaangażowaniu.
Ochrona środowiska
Polacy wprowadzają na razie tylko drobne nawyki proekologiczne. Do większych zmian potrzebują wsparcia
Zdecydowana większość Polaków dostrzega niekorzystne zmiany klimatu – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie ING Banku Śląskiego. Są wprawdzie gotowi, by zmieniać swoje nawyki na bardziej ekologiczne, ale często odstraszają ich koszty i brak wiedzy. Jednocześnie liczą na większe wsparcie i zaangażowanie ze strony rządu i biznesu, a prawie 40 proc. Polaków oczekuje, że to start-upy będą pracowały nad innowacjami proklimatycznymi. One same chętnie się w ten obszar angażują, ale widzą wiele barier, m.in. w pozyskiwaniu kapitału.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.