Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-02-22

Innowacyjne urządzenia Smart Home

Pragniesz aby Twój dom stał się bardziej nowoczesny i “inteligentny”? Postaw na urządzenia Smart Home, ale pamiętaj, że wymagają one stałego i niezawodnego dostępu do sieci WiFi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-14

Na walentynki ruszyła sprzedaż dbającego o serce smartwatcha MyKronoz: ZeRound²ᴴ

W sieci RTV Euro AGD ruszyła premierowa sprzedaż smartwatcha, który nie tylko pomaga zadbać o naszą formę, ale też zdrowie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-12

Stadler Form z PZH

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny przyznał atest higieniczny urządzeniom marki Stadler Form. Tym samym modele oczyszczaczy powietrza Roger oraz Roger little mogą posługiwać się logiem „produkt z atestem PZH”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-12

Premiera iRobot Roomba i7+ w Polsce

Robot, który zapamiętuje nazwy i rozkład pomieszczeń oraz jest w stanie ograniczyć pracę tylko do tych, które wskaże użytkownik, a dodatkowo samodzielnie opróżnia zbiornik. Taki jest najnowszy robot odkurzający iRobot Roomba i7+, który dziś debiutuje w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-02-11

Delock wprowadza nowe kable HDMI do obsługi 8K

Szybszy transfer danych i obraz nawet do 8K. Oczywiście pod warunkiem, że w ogóle masz na czym taką rozdzielczość wyświetlić.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-30

Panasonic: Projektory o wysokiej jasności tylko w technologii laserowej

Panasonic ogłosił całkowite przejście na technologię laserową w obszarze projektorów o wysokiej jasności. Tym samym firma kończy produkcję serii PT-DZ21K. Zastąpi ją m.in. flagowy model PT-RZ21K gwarantujący niższe koszty utrzymania i większą niezawodność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-23

iiyama: 25-calowy ekran WUXGA dla profesjonalistów

Firma iiyama poszerzyła swoją ofertę monitorów z serii ProLite o nowy model XU2595WSU-B1, który został wyposażony w 25-calową matrycę w technologii IPS o proporcjach 16:10 i rozdzielczości WUXGA.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Co ma wspólnego smog i klimatyzator?

Klimatyzacja głównie kojarzona jest z ochładzaniem powietrza podczas letnich upałów. Nie każdy jednak wie, że może ona służyć przez cały rok. Klimatyzatory AUX JUPITER doskonale sprawdzają się również w zimie i to nie tylko dzięki funkcji ogrzewania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Kiedy czyścić klimatyzator?

Często na wiosnę wspominamy o konieczności porządków, wietrzenia naszych domów po zimie itd. Nie zapominajmy zatem o naszych klimatyzatorach!
czytaj więcej