Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-01-08

Co ma wspólnego smog i klimatyzator?

Klimatyzacja głównie kojarzona jest z ochładzaniem powietrza podczas letnich upałów. Nie każdy jednak wie, że może ona służyć przez cały rok. Klimatyzatory AUX JUPITER doskonale sprawdzają się również w zimie i to nie tylko dzięki funkcji ogrzewania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Kiedy czyścić klimatyzator?

Często na wiosnę wspominamy o konieczności porządków, wietrzenia naszych domów po zimie itd. Nie zapominajmy zatem o naszych klimatyzatorach!
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-10

Obalamy suszarkowe mity – nowa kampania Beko

Masz dość potykania się o nieporęczną suszarkę i zabierania jej z balkonu, kiedy tylko na horyzoncie pojawi się czarna chmura? Beko ma rozwiązanie tych problemów! Właśnie ruszyła nowa kampania marki, która pokazuje jak wiele można zyskać wybierając suszarkę automatyczną.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-05

Tradycyjne suszarki odchodzą do lamusa

Czy zastanawiałeś się kiedyś, o ile prostsze byłoby życie, gdyby suszące się pranie nie zajmowało Twojej domowej przestrzeni? A może masz już dość planowania prania według prognozy pogody? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten tekst jest dla Ciebie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-17

iRobot Roomba e5 – efektywność oznaczona na nowo

iRobot, lider rynku robotów domowych, informuje o przemierzę robota odurzającego Roomba e5. Ten wyposażony w moduł łączności bezprzewodowej autonomiczny robot odkurzający posiada szereg innowacyjnych technologii, które pomogą w codziennym utrzymaniu czystości w domu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-12

Innowacje Electrolux na targach IFA 2018

Electrolux cały czas pracuje nad udoskonalaniem produktów, szukając rozwiązań poprawiających komfort użytkowania i otwierających nowe możliwości. Każdego roku na targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie Electrolux prezentuje nowości, które nadają kierunek rozwojowi branży.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-10

Pracuj zdrowo i komfortowo – Platinet prezentuje biurka z elektryczną regulacją

Platinet wprowadza do oferty biurka regulowane elektrycznie, które umożliwiają pracę w pozycji siedzącej i stojącej. Nowość została wyposażona w wygodny kontroler z wyświetlaczem LCD, który pozwala na m.in. zapamiętanie trzech rożnych wysokości.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-06

Beko inwestuje w zdrowy tryb życia!

30 sierpnia podczas targów IFA 2018, wiodąca marka sprzętu AGD - Beko zaprezentowała swoje najnowsze produkty. Gama innowacyjnych sprzętów gospodarstwa domowego została zaprojektowana, aby zachęcić użytkowników do zdrowszego trybu życia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-03

Szybkość prania w najłagodniejszej formie dzięki technologii AquaTechTM

Pralka wykorzystująca technologię AquaTechTM to nowy produkt zaprezentowany przez markę Beko na międzynarodowych targach elektroniki użytkowej IFA 2018 w Berlinie.
czytaj więcej