Biuro prasowe

INNOWACJE 2018-03-13

Technologia QuickDrive – od teraz szybko może znaczyć skutecznie

Marka Samsung stworzyła rewolucyjną technologię QuickDriveTM, która w zaledwie 39 minut przeprowadza pełen cykl prania, by skutecznie i z dbałością o tkaniny usunąć zabrudzenia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-07

iRobot rewolucjonizuje komunikację z robotami w Polsce

Aplikacja iRobot HOME doczekała się kolejnej aktualizacji, dzięki której posiadające moduł łączności bezprzewodowej roboty Roomba stają się kompatybilne z systemami Amazon Alexa™ oraz IFTTT.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-02-12

Speck Presidio Sport to pierwsza obudowa dla iPhone dedykowana sportowcom

Speck Presidio Sport to idealna obudowa dla wszystkich osób aktywnie spędzających każdą chwilę. Poznaj jego zalety.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-02-08

Kto da więcej niż Gotie?

Marka GOTIE w 2018 roku rozpoczyna piąty rok działalności na rynku. Z tej okazji przygotowała dla klientów niepowtarzalną promocję, w ramach której udzielana jest aż 5-letnia gwarancja na zakupione produkty Gotie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-26

Czy pralka XXI-wieku może być interesująca?

Wydawać by się mogło, że pranie to żmudny proces polegający na włożeniu do pralki brudnych ubrań, wybraniu odpowiedniego programu i czekaniu na zakończenie pracy urządzenia. Okazuje się jednak, że Samsung QuickDrive model WW90M644OPW/EO to nie tylko zwykła pralka.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-12-04

Najnowszy oczyszczacz powietrza Dyson Hot+Cool

Nowy oczyszczacz Dyson Pure Hot+Cool™ został stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach: zimą szybko i równomiernie nagrzewa całe pomieszczenie, latem zapewnia błyskawiczną ochłodę, a przez cały rok w inteligentny sposób oczyszcza powietrze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-28

Dyson Pure Hot + Cool ™ inteligentnie oczyszcza, grzeje i chłodzi

Nowy oczyszczacz Dyson Pure Hot+Cool™ został stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach: zimą szybko i równomiernie nagrzewa całe pomieszczenie, latem zapewnia błyskawiczną ochłodę, a przez cały rok w inteligentny sposób oczyszcza powietrze
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-17

Nowy oczyszczacz powietrza Dyson już w Polsce

Nowy oczyszczacz Dyson Pure Hot+Cool™ Link został stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach: zimą szybko i równomiernie nagrzewa całe pomieszczenie, latem zapewnia błyskawiczną ochłodę, a przez cały rok w inteligentny sposób oczyszcza powietrze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-17

Oczyszczacze powietrza na każdą kieszeń

Z myślą o tych, którzy dbają o zdrowie i są świadomi zagrożeń związanych z zanieczyszczonym powietrzem, Goclever rozszerzył ofertę o nowe oczyszczacze powietrza. Modele Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced są przeznaczone do domowego użytku i mają atrakcyjne ceny.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-13

Nowy pomocnik w domu iRobot

iRobot Corporation stale rozwija swoje produkty, jak i powiązane z nimi usługi. Dzięki możliwości połączenia z domową siecią Wi-Fi roboty odkurzające mogą bez zaangażowania użytkownika dokonywać aktualizacji swojego oprogramowania, by stawać się jeszcze bardziej efektywne.
czytaj więcej