Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-06-09

Znana na całym świecie marka smartfonów Infinix wchodzi do Polski i Czech

Infinix Mobile, wiodący producent nowoczesnych i stylowych smartfonów z Szanghaju działający już w 40. krajach świata, wkrótce zadebiutuje na rynkach polskim oraz czeskim.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-09

Przedstawiamy historię Samsung Bespoke Home 2022 oraz urządzeń AGD

W ciągu ostatnich 2 lat, gdy nasze domy stały się centrum życia, sposób spędzania w nich czasu uległ gruntownej zmianie. W związku z tym ewoluowały również urządzenia gospodarstwa domowego – od zwykłych sprzętów do roli prawdziwych asystentów codzienności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-08

Ponad 22 tysiące sprzedanych egzemplarzy Dinosaur Fossil Hunter.

Koszty produkcji gry Dinosaur Fossil Hunter od Pyramid Games (ponad 1 mln zł) zwróciły się w niespełna 5 tygodni od premiery.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-07

Komentarz eksperta autoryzowanego serwisu Apple iMad o konferencji WWDC 2022

Podczas konferencji Apple zostały zaprezentowane nowe rozwiązania, które będą na pewno ciekawe dla obiorców i zwiększą komfort użytkowania. Sama konferencja nie była dla nas zaskoczeniem. Dla uważnych obserwatorów wprowadzone rozwiązania były dość przewidywalne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-07

Od pendrive’a do centrów danych – jak pamięć flash napędza rozwój technologii

Na nośnikach półprzewodnikowych przechowujemy zdjęcia z wakacji i postępy w grze, ale także ogromne ilości danych wykorzystywane przez wszystkie sektory gospodarki. Tylko w 2021 roku ludzkość wygenerowała 74 zettabajty danych, a w 2025 będzie to aż 180 zettabajtów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-07

Urządzenia Samsung Galaxy z certyfikatem ochrony kryptograficznej w Polsce

W ramach procesu certyfikacji prowadzonego przez polską Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) został wydany certyfikat ochrony kryptograficznej obejmujący wybrane mechanizmy bezpieczeństwa Samsung Knox.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-07

Oszczędź miejsce na biurku dzięki przełącznikowi między wieloma komputerami KVM

Umożliwia on korzystanie z dwóch komputerów z jedną klawiaturą, monitorem i myszką.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-06

Klimatyzator Cecotec ForceClima 9050 dostępny w polskiej sprzedaży

Do polskiej sprzedaży wchodzi Cecotec ForceClima 9050 – urządzenie łączące w sobie trzy, posiada dwie prędkości, tryb nocny oraz system 24-godzinnego programowania. Dystrybutorem klimatyzatora marki Cecotec jest firma 4cv.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-06

Innowacyjne rozwiązania szklane szansą dla małej i dużej architektury

Rolą architektury jest projektować budynki, w których ludzie będą czuć się komfortowo. Aby to osiągnąć, projektanci stosują różnorodne rozwiązania oraz materiały. Jednym z najczęściej stosowanych surowców jest szkło. Sprawdza się w budynkach i w obiektach małej architektury.
czytaj więcej
Nowa inwestycja mieszkaniowa blisko Śródki
INNOWACJE 2022-06-03

Nowa inwestycja mieszkaniowa blisko Śródki

W Poznaniu, u zbiegu ulic Smolna i Główna trwa realizacja projektu Rynek Wschodni. Inwestor, Quadro Development proponuje 47 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, a w tym duże lokale z możliwością podziału na mniejsze.
czytaj więcej