Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-10-15

Czy tabliczki znamionowe muszą być białe?

Co łączy maszyny przemysłowe, różnego typu pojazdy, sprzęt AGD czy narzędzia? Każde z tych urządzeń, zgodnie z normami, musi posiadać tabliczkę znamionową. Tabliczki znamionowe są dla urządzeń tym, czym dowód osobisty dla ludzi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-15

Biuro w centrum handlowym, czyli czas na franczyzę

Jednym z wiodących rozwiązań na rynku nieruchomości retail jest transformacja przestrzeni, między innymi w obiekty biurowe. Raporty branżowe jasno wskazują, że pracownicy oczekują miejsc pracy możliwie blisko domu, przez co firmy oraz korporacje stawiają na multilokalizacje
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

​IdoSell i Packeta pomogą wyjść sprzedawcom na zagraniczne rynki

Dzięki tej współpracy kilka tysięcy polskich sklepów internetowych będzie mogło wejść na zagraniczne rynki lub rozwinąć swój biznes w Europie, Rosji czy USA.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

TIER uruchamia patrole porządkujące e-hulajnogi na ulicach Krakowa

TIER, europejski lider mikromobilności, uruchomił patrole, których celem jest porządkowanie wszystkich źle zaparkowanych e-hulajnóg oraz edukowanie w zakresie odpowiedzialnego korzystania z pojazdów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

Jak wybrać niszczarkę do domu lub biura? Doradzamy krok po kroku

To niezastąpione urządzenie w domu, ale przede wszystkim w każdym biurze z potężnym obiegiem dokumentów z danymi handlowymi czy osobowymi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

Drukarki Lexmark będą wspierać pracę Warszawskiego Centrum Wielokulturowego

Drukarki firmy Lexmark będą wspierać pracę Warszawskiego Centrum Wielokulturowego
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-14

Jak i kiedy weryfikować poprawność automatycznie naklejonej etykiety?

Automatyczne etykietowanie pozwala w łatwy sposób usprawnić proces znakowania produktów. Powtarzalne, z uwzględnieniem pewnej tolerancji, miejsce naklejenia etykiety oraz zapewnienie poprawności znajdujących się na niej danych, to kolejne zalety tego rozwiązania.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2021-10-13

Dlaczego organizacje świadczące usługi finansowe potrzebują transformacji sieci

Transformacja cyfrowa jest postrzegana często w kategoriach aplikacji i urządzeń, ale tak naprawdę tym, co sprawia prawdziwą różnicę, jest pomocnicza infrastruktura zaplecza.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2021-10-13

Branża finansowa musi szczególnie zadbać o bezpieczeństwo druku

Cyberprzestępczość skierowana przeciwko sektorowi finansowemu sięga obecnie po niemal wszystkie dostępne środki, łącznie z hakowaniem dokumentów przesyłanych do urządzeń drukujących.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-13

Premiera i zapowiedź nowych funkcji polskiego SentiOne

Polski SentiOne uruchomił nową funkcję, analizę Owned Media. Dzięki niej firmy mogą badać skuteczność działań we wszystkich swoich kanałach social media za pomocą jednego narzędzia. To pierwsze rozwiązanie na rynku tak sprawnie łączące social listening z analizą kanałów własnych.
czytaj więcej