Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-05-13

Huawei prezentuje AirEngine dla Wi-Fi

Huawei i stowarzyszenie Wi-Fi Alliance (WFA) zorganizowały spotkanie pod hasłem "Wi-Fi 6, Unlocking Business Value". W jego trakcie zaprezentowano markę AirEngine, pod którą dostępne będą produkty Huawei z obszaru Wi-Fi 6.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-13

Mio Spirit 7700 – nawigacja samochodowa jest już dostępna z trybem Truck

Mio Spirit 7700 wyposażone jest w 5-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Nawigacja posiada magnetyczny uchwyt.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-13

Jak samochody widzą nocą?

Podróżując po zmroku, baczniej wytężamy wzrok. Szczególnie jazda poza miastem szybko staje się w takich warunkach męcząca. Stopniowo obniża się koncentracja kierowcy i pojawia się senność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-13

Toyota Bank wprowadzi nowy system bankowości elektronicznej

Wraz z początkiem lipca, Toyota Bank Polska uruchomi całkowicie nowy system bankowości internetowej oparty o technologię Responsive Web Design. Nowe narzędzie będzie dedykowane zarówno klientom indywidualnym, firmom z sektora MŚP, jak i korporacjom.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-13

HP wprowadza produkcję cyfrową na nowy poziom z HP Jet Fusion 5200

Firma HP od lat wspiera rozwój przemysłu w kierunku przyszłości cyfrowej. Innowacje dla druku 3D to kolejny krok w zwiększaniu wydajności oraz jakości rozwiązań oferowanych klientom.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-10

Monitoring 360°, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Już rok temu firma Axis Communications za kamerę sieciową AXIS P3717 zebrała w swojej kategorii prestiżowe nagrody w ramach targów Intersec oraz Security Exhibition & Conference.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-10

Podnośniki: sprzedajesz lub wynajmujesz? To musisz wiedzieć!

Czy wiedziałeś, że istnieje łatwy sposób, aby mieć pełną kontrolę nad urządzeniami dźwigowymi i podnośnikami? Co więcej, możesz zyskać dodatkowe źródło dochodu! Przekonaj się sam, jakie to proste.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2019-05-10

Webinaria o korzyściach i trendach w transformacji cyfrowej dla przedsiębiorców

Partnerskie webinaria Liferay i Webtown skierowane są do osób, które chcą dowiedzieć jak rozpocząć transformację cyfrową w swojej organizacji lub u klientów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-09

Checkpoint Systems prezentuje model S20: tradycyjną antenę EAS w nowej odsłonie

Checkpoint Systems, światowy lider w dziedzinie rozwiązań zakupowych, przedstawił kompaktową, wydajną i w pełni konfigurowalną antenę RF EAS – S20.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-05-09

Przestrzeń pracy w stylu mid-century modern. Ceetrus otwiera nowe biuro

Ceetrus przeniósł swoją warszawską siedzibę do budynku IBC. Tam otwiera biuro, które jest wyrazem kultury panującej w firmie. Za projekt odpowiada studio projektowe Workplace Solutions. Design i projekt funkcjonalny inspirowane są stylem mid-century modern.
czytaj więcej