Biuro prasowe

Nowe Ogrody – prace zgodnie z harmonogramem Biuro prasowe
INNOWACJE 2020-03-23

Nowe Ogrody – prace zgodnie z harmonogramem

V etap Nowych Ogrodów rośnie oczach. Pomimo obecnej sytuacji w kraju związanej z COVID-19, wszystkie prace budowalne idą zgodnie z przyjętym przez Proxin Investment planem. Realizacja najnowszego budynku zostanie ukończona w IV kwartale 2020 roku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-23

VAN PUR PRZEZNACZA 2 MLN NA WALKĘ Z KORONAWIRUSEM

Van Pur S.A. największa polska spółka piwowarska, producent marek takich jak Łomża, Karpackie czy Cortes, włącza się do walki z pandemią koronawirusa w Polsce.
czytaj więcej
Firma INNOWACJE 2020-03-23

Rekrutacja zdalna potrzebna na wczoraj

W reakcji na nagłą potrzebę rynku pracodawcy na portalu No Fluff Jobs w 3 dni* dodali opcję rekrutacji całkowicie zdalnej do ponad 50% ofert na rynku polskim i ponad 60% na rynku węgierskim.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2020-03-20

Weź udział w konkursie i wygraj Huawei P40 Pro, MatePad Pro lub smartwatch

Huawei zachęca fanów skupionych w Społeczności marki do wzięcia udziału w konkursie, w którym trzech zwycięzców zostanie nagrodzonych voucherem uprawniającym do zakupu za 1 zł jednego z trzech najnowszych urządzeń Huawei
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-20

20 marca - Międzynarodowy Dzień Szczęścia - czyli co wpływa na nasze szczęście

Czy wiesz, na czym przede wszystkim zależy ludziom z całego świata? Jak wynika z raportu przeprowadzonego przez markę Electrolux1, dla 95% osób najważniejsze jest to, aby być szczęśliwym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-20

Teraz słuchawki, smartwatche i opaski sportowe Huawei dostępne w nowych cenach

Smartwatche, słuchawki i opaski sportowe od Huawei dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Oferta dotyczy między innymi innowacyjnych słuchawek bezprzewodowych Huawei FreeBuds 3 z aktywną redukcją szumów – można je teraz kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 549 zł.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-20

Huawei MatePad Pro, tablet do wymagających zadań, trafia do sprzedaży

Najnowszy, flagowy tablet Huawei MatePad Pro, wyposażony w najpotężniejszy procesor marki – Kirin 990 oraz ekran FullView 2K QHD, wchodzi do sprzedaży w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-19

Praca zdalna ze świeżą energią

Praca zdalna niesie ze sobą wiele korzyści. Możesz wykonywać ją z domu - w piżamie z kubkiem kawy, słuchając przy tym swojej ulubionej muzyki na głos. Warunkiem jest wewnętrzna determinacja, ale czy to wszystko?
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-19

Norlandia stawia na e-learning dla Dzieci!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Dzieci, skandynawska sieć niepublicznych Przedszkoli, Norlandia rozpoczyna intensywne zajęcia na platformie e-learningowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-19

Tenda U10 - hotspot WiFi gdziekolwiek jesteś

Tenda U10 to dwuzakresowa karta sieciowa w standardzie AC650. Zapewnia odbiór sieci bezprzewodowej w dowolnym miejscu, gdzie dostępna jest sieć WiFi.
czytaj więcej