Biuro prasowe

INNOWACJE 2024-07-03

Finansowanie KINTO One od Toyota Leasing najlepsze na Fleet Derby 2024

Toyota Leasing z dumą ogłasza, że podczas 13. edycji Gali Fleet Derby 2024, produkt KINTO One został nagrodzony pierwszym miejscem w kategorii "Program Finansowy Importera".
Źródło informacji: multiAN
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-07-02

Organizatorzy podsumowali 11. edycję programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”

Wraz z końcem roku szkolnego organizatorzy i partnerzy programu edukacyjnego Orbit® „Dziel się Uśmiechem” oficjalnie podsumowali osiągnięcia kolejnej edycji. W ramach 11. odsłony uczniowie z całej Polski na specjalnych lekcjach poznawali zasady prawidłowej higieny jamy ustnej.
INNOWACJE 2024-07-02

Do 400 tys. dla najlepszych start-upów. StartSmart CEE ogłasza nabór

StartSmart CEE rusza z nową edycją programu akceleracyjnego Spring 2024. To szansa dla start-upów z Polski oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej na rozwój, wdrożenia innowacji w czołowych podmiotach na rynku i granty w wysokości nawet 400 tys zł. Rejestracja potrwa do 25 lipca.
INNOWACJE 2024-07-02

Opracowane z myślą o współczesnych pojazdach, czyli PETRONAS Syntium X

Ta innowacyjna linia produktów zapewnia niezrównaną ochronę, wydłużone okresy między wymianami oleju, trwałość i większą oszczędność paliwa. A wszystko to w przystępnej cenie, dzięki czemu kierowcy mogą dokonywać mądrych i jakościowych wyborów dla swoich samochodów.
INNOWACJE 2024-07-02

Bolt wybiera TomTom Traffic do wsparcia usługi przewozów i dostaw jedzenia

TomTom Traffic zapewnia bardzo dokładne informacje o prędkości i drogach, aby ulepszyć rozwiązania Bolt do wyznaczania tras, zapewniając kierowcom i dostawcom szybsze oraz wydajniejsze dotarcie do celu.
INNOWACJE 2024-07-01

Jak zarobić na wynajmie i odpocząć od miejskiego zgiełku?

Rozwój turystyki w Polsce przynosi wzrost popularności apartamentów na wynajem zarówno w największych miastach, jak i resortach w najbardziej pożądanych lokalizacjach z dala od miejskiego zgiełku.
Źródło informacji: 2pr
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-07-01

Nowoczesna Pielęgnacja Stomatologiczna z TrueLife: Innowacyjne Szczoteczki Sonic

Szukasz idealnego towarzysza codziennej pielęgnacji zębów, który nie tylko zapewni im pełen blask, ale także umożliwi utrzymanie doskonałej higieny w podróży?
INNOWACJE 2024-07-01

Produkty od ręki i profesjonalny doradca, czyli sklepy offline nadal na topie

Mimo coraz bardziej rozbudowanych możliwości e-commerce Polacy wciąż cenią sobie zakupy stacjonarne – wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie MediaMarkt Polska.
INNOWACJE 2024-07-01

EZVIZ EP7: inteligentny wideodomofon, który rewolucjonizuje dostęp do domu

Zdalne sterowanie, ładowanie słoneczne i technologia Wi-Fi HaLow – EZVIZ otwiera drzwi jednym dotknięciem i ujawnia, kto znajduje się przed domofonem.
INNOWACJE 2024-07-01

Cropink – Nowe, rewolucyjne narzędzie reklamowe dla marketerów e-commerce

Feedink - dostawca technologii specjalizujący się w rozwiązaniach dla e-commerce, wprowadził do oferty Cropink – innowacyjne narzędzie reklamowe, które ma na celu zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki marketerzy zarządzają swoimi kampaniami reklamowymi w Internecie.