Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-06-09

Czy Toyota wygra wyścig o baterie nowej generacji?

Technologia baterii ze stałym elektrolitem może okazać się przełomem dla branży motoryzacyjnej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-08

Now.gg uruchamia mobilną chmurę dla graczy i producentów

Platform-as-a-Service (PaaS) to nowoczesna chmura mobilna stworzona przez firmę now.gg. Platforma jest już wykorzystywana przez kilku wiodących producentów gier mobilnych na całym świecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-08

Samochody z cyfrowymi lusterkami bocznymi, które kupisz w Polsce

Cyfrowe lusterka boczne – gadżet, czy realne ułatwienie dla kierowców? Na to pytanie najlepiej odpowiedzieć samemu, po przejażdżce samochodem z takim rozwiązaniem.
czytaj więcej
W Kleszczewie od Agrobexu
INNOWACJE 2021-06-07

W Kleszczewie od Agrobexu

Kameralna zabudowa w sąsiedztwie zieleni urokliwego parku. Na dodatek spokojna, pełna kojących przestrzeni i dobroczynnej ciszy okolica. Projekt mieszkaniowy Kleszczewo Park przyciąga klientów na wiele sposobów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-04

Piątka dla Przylądka. Niezwykły abonament na dobre serce dla dzieci chorych raka

Z małych rzeczy można zbudować coś wielkiego! Wystarczy mieć abonament na pomaganie, który wprowadza Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-02

Huawei MateView i MateView GT - monitory premium od Huawei, w tym dla graczy

Huawei zaprezentował dziś dwa nowe modele flagowych monitorów. MateView GT to pierwszy monitor w portfolio marki dedykowany graczom z wbudowanym soundbarem. Z kolei MateView to zaawansowany monitor do pracy z ekranem 4K+ o jakości Ultra HD
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-02

Nowe, flagowe smartwatche od Huawei – seria Watch 3 z HarmonyOS

Podczas globalnej premiery, Huawei zaprezentował dwa modele z flagowej serii smartwatchy Huawei Watch 3, działającej w oparciu o HarmonyOS. Huawei Watch 3 Pro i Watch 3, to nie tylko długi czas pracy baterii, ale także funkcja wykrywania upadku czy czujnik mycia rąk.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-02

Huawei FreeBuds 4 – słuchawki z Adaptive Ear-Matching Noise Cancellation

Huawei zaprezentował dziś nowe bezprzewodowe, douszne słuchawki TWS - Huawei FreeBuds 4. To pierwsze na rynku słuchawki z technologią Adaptive Ear-Matching (AEM), która automatycznie dopasowuje redukcję szumów do indywidualnych cech użytkownika.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-02

Huawei prezentuje HarmonyOS i pierwsze urządzenia oparte o własny system

Huawei zaprezentował dziś własny system operacyjny, HarmonyOS. To multiplatformowe oprogramowanie, które zapewnia inteligentną współpracę różnych urządzeń. Huawei zaprezentował też pierwsze urządzenia marki zasilane przez HarmonyOS - smartwatch Watch 3 i tablet MatePad Pro.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-06-02

Wygodny i bezpieczny strój roboczy: Jak chronić kolana?

Staw kolanowy to największy staw w organizmie człowieka i jedna z najbardziej skomplikowanych struktur kostno-mięśniowych. Jego kontuzje to nie tylko mniejszy lub większy dyskomfort, ale także szczególne zagrożenie dla osób pracujących fizycznie, zwłaszcza na klęcząco.
czytaj więcej