Biuro prasowe

INNOWACJE 2022-06-13

Global Hydrogen rozpocznie testy kontenerowych reaktorów w Koninie

Opracowująca technologie wodorowe firma Global Hydrogen (w trakcie zmiany z Teliani Valley Polska) nawiązała współpracę z Zakładem Utylizacji Odpadów w Koninie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-13

Samsung otwiera nową erę Connected Living

Premierowy SmartThings Home Life oraz zmodernizowana lodówka Family Hub umożliwiają użytkownikom z całego świata korzystanie z ekosystemu inteligentnych połączonych rozwiązań zwiększających możliwości domowej przestrzeni.
czytaj więcej
AGD i RTV INNOWACJE 2022-06-13

[Bespoke Home Life] ① Nowy wymiar projektowania – od kolorów i kulturowych

Gdy w 2019 roku po raz pierwszy Samsung zaprezentował koncepcję Bespoke, celem przyświecającym firmie było zdefiniowanie na nowo roli, jaką sprzęt AGD pełni w naszych domach – zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2022-06-10

SafeKiddo stworzyło aplikację do monitorowaniu hejtu w sieci

SafeContent to rozwiązanie kontroli rodzicielskiej, które pozwala monitorować i blokować niebezpieczne treści takie jak hejt. Aplikacja stworzona przez SafeKiddo jest odpowiedzią na coraz szersze zjawisko hejtu w internecie, które dotyka również dzieci.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-10

Personalizowane produkty Bespoke Home 2022 odmieniają życie konsumentów

Samsung rozszerza swoją wizję Bespoke Home, prezentując nowe opcje personalizowanego designu produktów, które odznaczają się inteligentniejszą współpracą, dłuższym cyklem życia oraz innymi zrównoważonymi rozwiązaniami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-10

Samsung prezentuje wyjątkową linię produktów Bespoke Home 2022 podczas targów Eu

Odwiedzający targi EuroCucina 2022 mają okazję zapoznać się z najnowszą linią produktów i usług Samsung Bespoke Home, które przenoszą doświadczenia użytkowników na zupełnie nowy poziom.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-09

ONZ dostarczy pomoc w Ukrainie dzięki platformie Uber

Światowy Program Żywnościowy Organizacji Narodów Zjednoczonych (WFP) rozpoczął współpracę z Uberem w celu koordynacji transportów humanitarnych do najbardziej dotkniętych wojną obszarów w Ukrainie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-09

Zatrzymać młode spojrzenie – jak skutecznie i bezpiecznie odmłodzić skórę okolic

„Oczy są zwierciadłem duszy” – każda z nas słyszała to powiedzenie i chyba każda się z nim zgodzi. Oczy zdradzają nasz nastrój, a skóra wokół nich nasz wiek. W miarę upływu lat, delikatna skóra w okolicy oczu coraz wolniej się regeneruje
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-09

BEZPIECZNE SUPERBATERIE, DZIĘKI KTÓRYM NAŁADUJESZ SMARTFON W MNIEJ NIŻ 15 MINUT

Baterie, które działają dwa razy dłużej, a ich ładowanie zajmuje mniej niż 15 minut, powstaną w fabryce w Rzeszowie. Dzięki wsparciu inwestorów już w 2023 roku będą mogły być montowane w elektronice bez ryzyka wzrostu jej ceny.
czytaj więcej
INNOWACJE 2022-06-09

Medieval Dynasty osiąga 1 mln sprzedanych egzemplarzy

Łódzkie studio Render Cube podało oficjalne dane sprzedażowe hitowej produkcji Medieval Dynasty. W ciągu 21 miesięcy od premiery wersji early access grę nabyło 1 mln odbiorców.
czytaj więcej