Biuro prasowe

Inwestycja Nowa Murowana 2 z nowymi postępami budowy. Biuro prasowe
INNOWACJE 2021-01-19

Inwestycja Nowa Murowana 2 z nowymi postępami budowy.

Nowa Murowana 2 w trakcie budowy: W budynku A wykonywane są prace elewacyjne po położeniu pokrycia dachowego oraz wstawieniu stolarki okiennej, natomiast w budynku B w następstwie położenia fundamentów, prace budowlane obejmują pierwszą kondygnację.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-18

Incedo Business – nowość od ASSA ABLOY Opening Solutions – elastyczne rozwiązan

Nowy system Incedo Business łączy elementy sprzętu i oprogramowania zabezpieczającego na jednej platformie. Można go łatwo skalować odpowiednio do potrzeb, aby umożliwić pracownikom i gościom swobodne poruszanie się po budynku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-18

Heroiczne wysiłki Przedszkolaków

Już 1 lutego odbędzie się wielki finał imprezy edukacyjnej Norlandia Quest – przedszkoli i żłobków Norlandia. Ponad 1000 dzieci i 130 nauczycieli z 27 jednostek przedszkolnych i żłobkowych gromadzi się wokół wspólnego tematu „BOHATERÓW”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-18

UWAŻAJ – KTOŚ NAGRYWA TWOJE ROZMOWY BIZNESOWE

Od początku pandemii koronawirusa większość firm postanowiła przejść na pracę zdalną. Aby uniknąć zarażenia, wszelkie spotkania zespołowe oraz biznesowe przeniosły się do świata online.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-15

Przyszłość obowiązków domowych wg Samsung

Samsung powiększa portfolio o kolejne urządzenia mające ułatwić życie. Należą do nich JetBot 90 AI+, oraz pralki i suszarki AI Control.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2021-01-15

Usługa danych w chmurze to przyszłość dla nowoczesnych przedsiębiorstw

Przetwarzanie danych w chmurze zyskuje na popularności wśród małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając wielu firmom dostęp do oprogramowania użytkowego za pośrednictwem szybkiego łącza internetowego, bez konieczności inwestowania w specjalistyczny sprzęt.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-14

Kolejny rekord inwestycji w start-upy. Czy branża przekroczy 2 mld zł?

Analitycy są zgodni — rok 2020 był rekordowy pod względem inwestycji w młode spółki technologiczne. Krajowy rynek start-upów to kapitał na poziomie co najmniej 1,5 mld zł, a wyniki za grudzień wciąż poddawane są dokładnym szacunkom.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-14

Zadbaj o bezpieczeństwo bliskich. Podaruj przycisk SOS na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta. Oprócz życzeń płynących prosto z serca warto podarować naszym najbliższym coś wyjątkowego. Wyraź swoją troskę i sprezentuj alarmowy smart przycisk SOS.
czytaj więcej
Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu
INNOWACJE 2021-01-13

Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu

Białe łazienki w nieszablonowym wydaniu - kolekcje płytek ściennych Opoczno.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-13

Kasia Sokołowska ambasadorką Samsung AirDresser

Kasia Sokołowska – najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce, kobieta sukcesu i ikona stylu. W swoich stylizacjach stawia na klasykę i minimalizm, które chętnie łączy z odrobiną ekstrawagancji.
czytaj więcej