Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-01-21

INNO3D GeForce RTX 2080 Ti iChill Frostbite - “superchłodny” flagowiec

Karty segmentu high-end mają to do siebie, że ich ogromna wydajność jest okupiona wysokim zużyciem prądu, które skutkuje także znaczną emisją ciepła. Stąd na wielu kartach graficznych naprawdę duże wentylatory. A co jeśli karta otrzyma chłodzenie wodne?
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-19

TNGA - 5 różnych platform modułowych Toyoty

TNGA to znacznie więcej niż modułowa, wysoce elastyczna architektura.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-18

XPG EMIX H20 oraz EMIX H30 SE – nauszne słuchawki dla graczy od ADATA

Do portfolio akcesoriów dla graczy marki XPG dołączają dwa nowe modele słuchawek – EMIX H20 z podświetleniem RGB oraz EMIX H30 SE z przeprojektowanymi padami. Oba modele obsługują wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1.
czytaj więcej
Remont instalacji – dlaczego wymiana samego urządzenia grzewczego to za mało?
INNOWACJE 2019-01-17

Remont instalacji – dlaczego wymiana samego urządzenia grzewczego to za mało?

Planując remont wiele osób nie jest świadomych, że, aby osiągnąć zakładany efekt ekologiczny, ale i wydajnościowy wymiana samego urządzenia grzewczego nie jest wystarczająca. Sprawdźcie dlaczego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-17

Dzień Babci i Dziadka a odpowiedni upominek

Styczeń to miesiąc, kiedy wiele osób realizuje postanowienia noworoczne, ale w tej gonitwie należy pamiętać, że ważne dla nas osoby mają wtedy swoje święta. W Polsce Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-17

Adam Brzezicki dołącza do Axis Polska. Witamy na pokładzie!

Rok 2018 był dla Axis w Polsce bardzo udany, ale firma nie zamierza spocząć na laurach. Wraz z Nowym Rokiem czekają nowe wyzwania. Od stycznia dołącza do niego Adam Brzezicki, który będzie pełnił funkcję Sales Engineer.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-17

TEDxFulbrightWarsaw inauguruje obchody 60-lecia Programu Fulbrighta w Polsce

Planowana na 29 stycznia konferencja TEDxFulbrightWarsaw w Centrum Nauki Kopernik oficjalnie rozpocznie obchody 60-lecia Programu Fulbrighta w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-17

Xerox zwiększa bezpieczeństwo i wydajność

Bezpieczeństwo i produktywność w miejscu pracy stają się efektywniejsze dzięki Xerox’s AltaLink® Multifunction Printers (MFPs). Użytkownicy flagowej linii produktów skorzystają z darmowych aktualizacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-16

Trendy technologiczne, które wpłyną na branżę zabezpieczeń w 2019 roku

Jak co roku, eksperci Axis Communications typują trendy, które będą kształtować branżę nowych technologii, szczególnie w zakresie monitoringu i zabezpieczeń.
czytaj więcej