Biuro prasowe

Technologie INNOWACJE 2019-11-06

Edge computing: przełom dla dostawców usług?

W małym palcu mamy funkcjonujące dziś scentralizowane architektury chmurowe, które identyfikowane są z nadzwyczajną prędkością, skalą i elastycznością. W większości możliwych przypadków, wspomniana technologia jest adaptowalna, zwinna i całkowicie dopasowana do swojego celu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-06

Webasto zaprezentowało najnowsze technologie na targach Busworld 2019 w Brukseli

Webasto, globalny partner systemowy niemal wszystkich producentów samochodów, przedstawił na targach Busworld 2019 premierowy Thermal Management System dla samochodów elektrycznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-06

Mio dla motocyklistów: wideorejestratory dla jednośladów wkraczają na rynek

Mio Polska uzupełnia swoją ofertę wideorejestratorów o model MiVue M760D dedykowany właśnie motocyklistom. W skład zestawu wchodzą dwie wodoodporne, odpinane kamery, urządzenie główne oraz pilot z funkcją nagłego zapisu zdarzenia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-06

Od dziś w Play24 wygodnie opłacisz fakturę za pomocą Apple Pay, Google Pay lub B

Najnowsza aktualizacja aplikacji Play24 przynosi użytkownikom ofert na abonament zupełnie nową funkcję – możliwość szybkiego i wygodnego opłacenia faktur za pomocą płatności Google Pay, Apple Pay, BLIKA, kart płatniczych oraz szybkich przelewów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-06

Candy prezentuje nową serię urządzeń - SmartPro

Firma Candy wprowadziła do oferty serię SmartPro, która obejmuje pralki, pralko-suszarki oraz suszarki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-06

Huawei wprowadza odświeżone wersje tabletów MediaPad M5 lite 10” i MediaPad T3

Huawei wprowadza na rynek nowe odsłony 10-calowych tabletów MediaPad M5 oraz MediaPad T3, opracowanych z myślą o osobach poszukujących mobilnego urządzenia do pracy i rozrywki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-06

Kieszeń na dysk Icy Dock MB839SP-B

Icy Dock MB839SP-B to kieszeń na napędy HDD i SSD 2,5", która wykorzystuje interfejs PCIe. Zapewnia dodatkową przestrzeń do wymiany dysków na gorąco, nawet jeśli komputer nie posiada złącza SATA.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-04

Samson Go Mic Mobile dostępny w Polsce

Firma Samson poinformowała, że pierwszy na świecie profesjonalny system mikrofonowy do smartfonów jest już dostępny w Polsce.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-04

Premiera magazynu „T4B-Technology for Business” (3)

Trzeci numer magazynu „T4B-Technology for Business” dostępny jest już w salonach prasowych całej Polski. Kolejny raz opiniotwórcze artykuły o nowych technologiach urozmaicą materiały ukazujące nowe możliwości technologii AR. Promocyjna cena aktualnego wydania to tylko 19,90 zł.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-03

Polska aplikacja rozwiąże problem parkowania w miastach na całym świecie

Zarządcy dróg od lat próbują znaleźć sposób, który jednocześnie zaspokoi potrzeby kierowców oraz wpasuje się w możliwości urbanistyczne. Okazuje się, że takie rozwiązanie już istnieje i jest powszechnie dostępne.
czytaj więcej