Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-10-20

Startuje nowa kampania wizerunkowa marki Wawel

„Szlachetny smak czekolady, na który warto czekać” - pod takim hasłem ruszyła nowa, zupełnie inna niż dotychczas, kampania reklamowa marki Wawel.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-20

Wygoda w zgrabnym pudełku. Do gry wchodzi radio cyfrowe i internetowe Hama DIR35

Ten model właśnie dołączył do szerokiego segmentu radioodbiorników cyfrowych i internetowych od niemieckiego producenta.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-20

Nowe funkcje Suunto 9 Peak.

Październik przyniósł nam wyjątkowe aktualizacje w nowoczesnych zegarkach sportowych Suunto 9 Peak. Wśród nich, między innymi, nowa funkcja, która pokazuje, jak szybko podczas ćwiczeń spalasz gramy tłuszczów i węglowodanów.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2021-10-19

Rozdanie nagród DesignEuropa Awards

Dzisiaj odbyło się rozdanie nagród w Eidhoven DesignEurope Awards. Wśród finalistów był Polak Michał Bonikowski, który zaprojektował cyfrowy stetoskop
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-19

Wielki finał S.Pellegrino Young Chef 2021 już wkrótce!

Pod koniec października oczy wszystkich osób zainteresowanych rozwojem wysokiej klasy gastronomii będą zwrócone na Mediolan, gdzie odbędzie się wielki finał konkursu S.Pellegrino Young Chef Academy 2021.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-19

Hitachi Energy rozpoczyna działalność

Światowy lider w dziedzinie technologii i rynku sieci energetycznych dąży do zapewnienia zrównoważonej przyszłości energetycznej dla wszystkich.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-19

TP-Link Archer C6 V3 – popularny router w nowej odsłonie

W październiku TP-Link wprowadza do oferty nową, trzecią już wersję sprzętową popularnego routera Archer C6. Urządzenie bezproblemowo obsłuży wysokie prędkości sieci, pozwalając wykorzystać potencjał łącza, nie rujnując przy tym domowego budżetu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-19

Hisense, nowy gracz TV w świecie e-sportu

Telewizory Hisense, to nie tylko doskonałe parametry dla miłośników kina, ale też zaawansowane rozwiązania dedykowane miłośnikom gier. Firma chce wspierać graczy swoimi innowacjami, ale też poprzez zaangażowanie w e-sport.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-19

Pralki Hisense docenione przez Intertek za program Allergy Steam

Hisense, jeden liderów rynku RTV i AGD, ogłosił, że program Allergy Steam, w który wyposażone są wybrane modele pralek, otrzymał certyfikację firmy Intertek – globalnej sieci niezależnych laboratoriów badawczych, zrzeszających inżynierów na całym świecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-19

Poznań czwartym miastem na mapie Polski, w którym można oddać iPhona do SPA

Po Warszawie, Krakowie i Katowicach przyszedł czas na Poznań. To kolejne miejsce w Polsce, w którym za symboliczną złotówkę użytkownicy iPhonów będą mogli zweryfikować sprawność swojego urządzenia.
czytaj więcej