Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-09-20

Etykiety Etisoft z certyfikatem FSC® powstają już w pięciu zakładach produkcyjny

Charakterystyczny symbol w kształcie drzewa – FSC® (Forest Stewardship Council) – można znaleźć na tysiącach produktów na całym świecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-17

Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę

Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-17

Wernisaż prac dzieci z powiatu otwockiego. Pokazali, czym jest upcykling

16 września na składowisku Amest Otwock odbył się uroczysty wernisaż prac stworzonych przez dzieci i młodzież z powiatu otwockiego w ramach projektu „Z upcyklingiem w przyszłość. Upcykling w oparach bluesa” i warsztatów upcyklingowych Akademii Ekologicznej Amest Otwock.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-16

Eksperci opowiedzą o innowacjach w branży kolejowej

Firma Meritus Systemy Informatyczne organizuje seminarium poświęcone tematowi innowacyjnych rozwiązań IT dla branży kolejowej. Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o firmach działających w sektorze kolei.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-15

Rusza druga edycja wyjątkowego projektu dla szkół – TO(działa)MY!

Od dziś każda szkoła w Polsce może zgłosić się do udziału w projekcie edukacyjno-społecznym „TO(działa)MY!”. To już druga edycja tej wyjątkowej inicjatywy UNICEF Polska i Fundacji Santander Bank Polska.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-15

TP-Link Deco X20-4G oraz Deco X20-DSL – czyli Mesh na kartę SIM lub z modemem

Deco X20-4G i Deco X20-DSL pracują w standardzie WiFi 6 i zapewniają prędkości dochodzące do 1800 Mb/s w dwóch pasmach transmisji. Urządzenia pozwalają na zbudowanie wydajnej sieci WiFi wszędzie, gdzie występują problemy ze zbyt długim buforowaniem lub zanikającym sygnałem sieci.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-15

SunSol i Miasto Gdańsk zapraszają na Dzień Elektromobilności

W najbliższą sobotę, 18 września na gdańskiej Ołowiance, odbędzie się Dzień Elektromobilności, zorganizowany przez firmę SunSol i Miasto Gdańsk. Celem wydarzenia jest promowanie ekologicznych środków transportu i zmniejszanie dzięki nim śladu węglowego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-15

Nowy wymiar wideokonferencji dzięki urządzeniom Poly

Jeszcze lepsza jakość spotkań hybrydowych dzięki Poly Studio X70 i Poly Studio E70
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-15

OKI na targach FestiwalDruku.pl i Packaging Innovations 2021

OKI na targach FestiwalDruku.pl i Packaging Innovations 2021
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-09-14

Monevia wdrożyła weryfikację tożsamości z wykorzystaniem eDO App

Fintech stawia na najnowocześniejsze technologie. Od września klienci Monevii mogą już zdalnie potwierdzać tożsamość za pomocą bezpłatnej aplikacji eDO App. Rozwiązanie to dedykowane jest posiadaczom smartfonów i dowodów osobistych z warstwą elektroniczną (tzw. e-dowodów).
czytaj więcej