Biuro prasowe

INNOWACJE 2018-12-22

BMC Timemachine Road – nowe rowery szosowe aero

BMC Switzerland wprowadza do swojej oferty nowe rowery aero – BMC Timemachine Road. Jak wskazuje producent, te modele szosowe wyróżniają się znakomitą wydajnością oraz właściwościami aerodynamicznymi na najwyższym poziomie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-21

Cztery sposoby na to, by odnaleźć się w świecie sztucznej inteligencji

O tym, że sztuczna inteligencja zastąpi nas w wielu zawodach, a także codziennych czynnościach mówi i pisze się wiele. Zgodnie z raportem McKinsey Global Institute do 2030 roku będzie miała wpływ na 800 mln miejsc pracy.
czytaj więcej
Nowa gama napędów J4 io Protect marki Somfy
INNOWACJE 2018-12-21

Nowa gama napędów J4 io Protect marki Somfy

Somfy, wprowadził do oferty nową wersję napędu do żaluzji fasadowych. Mowa o J4 io z serii Protect, który wyróżnia się nowymi funkcjami, takimi jak wykrywanie oblodzenia w momencie startu i detekcja przeszkód.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-21

Nawet młodzi programiści mogą liczyć na coraz wyższe pensje

Branża IT nie zwalnia tempa. Rośnie popyt na nowych pracowników i zarabiają oni coraz więcej. Dotyczy to zarówno początkujących programistów, jak i specjalistów biegle posługujących się najbardziej popularnymi językami oprogramowania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-20

Polskie rozwiązanie Fudo PAM w Magic Quadrant Gartnera

Ekspercki raport firmy Gartner po raz pierwszy poświęcony zagadnieniu zarządzania dostępem uprzywilejowanym wyróżnił polską firmę Fudo Security miejscem wśród najważniejszych na świecie dostawców rozwiązań tego typu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-20

Bezprzewodowy telefon konferencyjny wśród rozwiązań audiokonferencyjnych Yealink

CP930W to kolejny telefon konferencyjny Yealink, który poszerzy portfolio bezprzewodowych rozwiązań IP DECT tego producenta. Polski dystrybutor Kontel zapewnia, że będzie on dostępny w sprzedaży już na początku 2019 roku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-20

ALTERNATYWNE INWESTOWANIE

Inwestycja w nieruchomości to wciąż jeden z najlepszych sposobów lokowania środków finansowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-20

Fan&JOY – nowe kulki żelowe od Fanexu

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził do swojej oferty 4 zupełnie nowe wyroby Fan&JOY- kulki żelowe z płynnym owocowym środkiem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-20

Delock: podkładka pod mysz z podświetleniem

Podkładka pod mysz to nie tylko kawałek materiału czy tworzywa sztucznego. Od jej jakości zależy komfort pracy lub gry. Dobrze wykonanych podkładek jest na rynku jednak wiele i trzeba czegoś więcej by się wyróżnić. Na przykład podświetlenia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-19

CES 2019 Innovation Award dla Continental

Inteligentny system autonomicznych drzwi samochodowych opracowany przez Continental, producenta opon i wiodącego dostawcę rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, otrzymał nagrodę CES 2019 Innovation Award w kategorii inteligentne pojazdy oraz technologie bezzałogowe.
czytaj więcej